Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Už ma to fakt nebaví,takéto prípady čítať skoro dennodenne...,dosť ma to vie rozosmutniť...





http://krimi.cas.sk/clanok/172434/tr...yncekom-1.html
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stano ak ma niečo nebaví, tak to nerobím
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
kvôli tým tragediám málo správy pozerám, ale zase nie všetko sa dá úplne prehliadať.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka Pozri príspevok
Stano ak ma niečo nebaví, tak to nerobím
Mám kukina vyhodiť telku, odpojiť net a pod.? Ale máš pravdu, niekedy mám chuť odísť niekde do hlbokého lesa, postaviť nám tam chajdu, drevenicu a bývať tam so srnkami ,medveďmi, kozani a diviakmi...a chovať ovečky, kravičky, zajace a pštrosy...

A samozrejme počúvať kukučky...:-)
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mám kukina vyhodiť telku, odpojiť net a pod.? Ale máš pravdu, niekedy mám chuť odísť niekde do hlbokého lesa, postaviť nám tam chajdu, drevenicu a bývať tam so srnkami ,medveďmi, kozani /to je aké zviera?/ a diviakmi...a chovať ovečky, kravičky, zajace a pštrosy...

A samozrejme počúvať kukučky...:-)
to nepoznám /a to som z dediny/ ale krásny preklep to určite je !
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mám kukina vyhodiť telku, odpojiť net a pod.? Ale máš pravdu, niekedy mám chuť odísť niekde do hlbokého lesa, postaviť nám tam chajdu, drevenicu a bývať tam so srnkami ,medveďmi, kozani a diviakmi...a chovať ovečky, kravičky, zajace a pštrosy...

A samozrejme počúvať kukučky...:-)
Stanko, ak by sa sa chcel realizovať na dedine, môžeš prísť. Mám iba jedného hafana, ten má pomaly 16 rokov a potrebuje iba kľud. Ale keby sa Ti chcelo píliť drevo, štiepať drevo( na štiepačke samozrejme), voziť ho do pivnice a pod,roboty by sa našlo dosť. Okrem toho treba robiť dosť okolo domu, takže by si sa nenudil. A večer keď budeš chcieť, môžeš sa ísť realizovať aj prechádzkou po lese, alebo môžeš ísť na hríby (zavčasu ráno). Ani chalupu stavať nemusíš, možnosť realizácie Ti ponúkam
5 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

wagner Pozri príspevok
Stanko, ak by sa sa chcel realizovať na dedine, môžeš prísť. Mám iba jedného hafana, ten má pomaly 16 rokov a potrebuje iba kľud. Ale keby sa Ti chcelo píliť drevo, štiepať drevo( na štiepačke samozrejme), voziť ho do pivnice a pod,roboty by sa našlo dosť. Okrem toho treba robiť dosť okolo domu, takže by si sa nenudil. A večer keď budeš chcieť, môžeš sa ísť realizovať aj prechádzkou po lese, alebo môžeš ísť na hríby (zavčasu ráno). Ani chalupu stavať nemusíš, možnosť realizácie Ti ponúkam
Nóóó, tomu sa hovorí "hodená rukavica"...
Len neviem, neviem, či by Ti ten chlapec z Pétržky bol naozaj užitočný.... (nič v zlom, Stanko, v podstate väčšina Blavákov okrem pôvodných Prešporákov aj tak pochádza z dediny...)
A ktovie, ako by na takúto "výpomoc" zareagovala Stankova family...
Naposledy upravil Oliwa : 07.07.10 at 14:36
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa Pozri príspevok
Nóóó, tomu sa hovorí "hodená rukavica"...
Len neviem, neviem, či by Ti ten chlapec z Pétržky bol naozaj užitočný.... (nič v zlom, Stanko, v podstate väčšina Blavákov okrem pôvodných Prešporákov aj tak pochádza z dediny...)
A ktovie, ako by na takúto "výpomoc" zareagovala Stankova family...
...možno by si iba povzdychli :

" Bóóóóóže , konečne kľud , ticho , pohoda ...keby takýchto dní / víkendov/ bolo čo najviac ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Nóóó, tomu sa hovorí "hodená rukavica"...
Len neviem, neviem, či by Ti ten chlapec z Pétržky bol naozaj užitočný.... (nič v zlom, Stanko, v podstate väčšina Blavákov okrem pôvodných Prešporákov aj tak pochádza z dediny...)
A ktovie, ako by na takúto "výpomoc" zareagovala Stankova family...
...


..kocúr išiel ""na roboty"" a myšky budú mať raj...
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

buchač Pozri príspevok
...možno by si iba povzdychli :

" Bóóóóóže , konečne kľud , ticho , pohoda ...keby takýchto dní / víkendov/ bolo čo najviac ....
.. sa pripájam ...
Podobné som zažila nedávno po svojom nerozvážnom vyhlásení, že na všetko se...kašlem, že si idem kúpiť ovce a budem ich pásť na zdedených roliach..... a reakcia
..... len keby to už bolo čím skôr (to začínali MS vo fotbale)
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ja som tvrdila, že pôjdem niekam na výlet a vrátim sa o dva tri dni, manžel že to nie, že do večera ešte môžem, ale mám prísť dať malému cecať. , alebo malého so sebou brať.
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Teší ma, že po dlhom čase pôjdem konečne spať o hodinu skôr než po iné dni (t.j. ešte dnes ). A spať sa mi bude fakt dobre - asi 2 hod. som fetovala nejakú farbu na drevo
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Včera som sa prvy krát vybrala do Galérie Eurovea v Bratislave autom. Trafila som správny diaľničn zjazd, správnu križovatku na odbočenie. Aj vo vnútri som nejak trafila parkovisko patriace k Eurovei. Ani netuším, čo ostatné smerovacie tabule v podzemi znamenali
Zapamatala som si, že parkujem v zelenej zone, zapamatala som si číslo, dokonca aj to, čo bolo okolo, aj nakreslené na zemi.

Po pár hodinách potulovania som sa rozhodla, že mám dosť. A tak idem k autu. V prvom momente prekvapenie - na mieste, ktoré si pamätám stojí iné auto. Tak chodím a chodím. Príde aj strážnik, a tak chodíme dvaja. Najskôr ma presviedča, že to nebola zelená farba, ale nejaká iná. Ja som presvedčená, že farbu aj číslo si pamätám dobre. A tak spolu chodíme a hľadáme dobrú pol hodinu. A stále nič.
Až nakoniec ho napadne spásonosná otázka: A na ktorom poschodí ste parkovali???
Bingo - cestou hore som si neuvedomila, že tam je tých poschodí viac. A ja som mala hľadať na -3, ale stála som na -2. Tak sme spoločne zbehli dole a moje auto stálo osamotené na presne mnou popisovanom mieste, aj na vedľajším miestach bol piktogram pre matky s detmi

No proste Vidiečan v meste
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Dáša_ Pozri príspevok
Včera som sa prvy krát vybrala do Galérie Eurovea v Bratislave autom. Trafila som správny diaľničn zjazd, správnu križovatku na odbočenie. Aj vo vnútri som nejak trafila parkovisko patriace k Eurovei. Ani netuším, čo ostatné smerovacie tabule v podzemi znamenali
Zapamatala som si, že parkujem v zelenej zone, zapamatala som si číslo, dokonca aj to, čo bolo okolo, aj nakreslené na zemi.

Po pár hodinách potulovania som sa rozhodla, že mám dosť. A tak idem k autu. V prvom momente prekvapenie - na mieste, ktoré si pamätám stojí iné auto. Tak chodím a chodím. Príde aj strážnik, a tak chodíme dvaja. Najskôr ma presviedča, že to nebola zelená farba, ale nejaká iná. Ja som presvedčená, že farbu aj číslo si pamätám dobre. A tak spolu chodíme a hľadáme dobrú pol hodinu. A stále nič.
Až nakoniec ho napadne spásonosná otázka: A na ktorom poschodí ste parkovali???
Bingo - cestou hore som si neuvedomila, že tam je tých poschodí viac. A ja som mala hľadať na -3, ale stála som na -2. Tak sme spoločne zbehli dole a moje auto stálo osamotené na presne mnou popisovanom mieste, aj na vedľajším miestach bol piktogram pre matky s detmi

No proste Vidiečan v meste
Nic si z toho nerob, ja som Bratislavcanka, a vobec som nevedela, ze tam je viac poschodi a tiez mam niekedy problem najst na tychto parkoviskach auto. A to ze si tam trafila na prvykrat je super, viem ze prvykrat som sa tocila na mieste, kde je teraz uz zakaz. Radsej parkujem mimo tohto nakupneho kolosu. Inak co sa tyka nakupneho centra - obchodov - je to ako v kazdom inom. Co sa tyka promenady, som zvedava kedy dorobia zabradlie popri Dunaji, je totiz len na mieste kde su spravene schody na sedenie. A pri tom akeho mam ziveho maleho som sa snazila drzat co najdalej od vody...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Oliwa Pozri príspevok
Mne sa dnes stalo to, že mi po 5 týždňoch a 2 dňoch dali dolu z ruky sadru. A poviem Vám, to ma teda veeeééééééééééľmi potešilo.... aj keď teraz bolí viac, ako keď bola v sadre, koťuha...
Ďakujem všetkým za prejavenú empatiu.

Spolu so mnou u lekára čakali dvaja asi 17 r. statní mládenci - dvojičky s drobnou žienkou - ich mamou. Obaja prišli na barlách, obaja mali nohu v sadre od kolena dolu - jeden pravú a druhý ľavú... To nevymyslíš, to je život... Chudera mama! Dvoch športovcov - maródov naraz!
0 0
grammatika grammatika

grammatika je offline (nepripojený) grammatika

dnes ma strašne ale strašne vytočil tento článok:
http://ekonomika.sme.sk/c/5455811/no...riplatite.html

nejde o tangáče alebo niečo podobné! ale v živote som tangáče nenosila, ani kríže holé, a tekutín 3 litre denne (fakt každý deň) ale žiaľ každý rok ma chytia močové cesty? a to akože v základnom balíku nebudem mať zaplatenú starostlivosť?
a ďalšie?! umelé oplodnenie?! koľko párov sa snaží a žiaľ deti nemôžu a nemôžu mať, chodia na kopec testov, tie stresy... a ani na 3.pokus sa im to nepodarí a po tom 3.pokuse musia platiť cez 1000 € a to nehovorím o tej psychike!!!! a potom sa taký pár, ktorý chce mať babatko dozvie z TVnovín, ako nejaká matka nechá vo vode sa utopiť svoje dieťa a ako sedí v šenku....no nemám slov...
Nech trošku hore rozmýšľajú inak, lebo za veľa chorôb ľudia nemôžu!
viem, je to len článok, nie návrh zákona, ale strašne ma to pobúrilo...
2 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

grammatika Pozri príspevok
dnes ma strašne ale strašne vytočil tento článok:
http://ekonomika.sme.sk/c/5455811/no...riplatite.html

nejde o tangáče alebo niečo podobné! ale v živote som tangáče nenosila, ani kríže holé, a tekutín 3 litre denne (fakt každý deň) ale žiaľ každý rok ma chytia močové cesty? a to akože v základnom balíku nebudem mať zaplatenú starostlivosť?
a ďalšie?! umelé oplodnenie?! koľko párov sa snaží a žiaľ deti nemôžu a nemôžu mať, chodia na kopec testov, tie stresy... a ani na 3.pokus sa im to nepodarí a po tom 3.pokuse musia platiť cez 1000 € a to nehovorím o tej psychike!!!! a potom sa taký pár, ktorý chce mať babatko dozvie z TVnovín, ako nejaká matka nechá vo vode sa utopiť svoje dieťa a ako sedí v šenku....no nemám slov...
Nech trošku hore rozmýšľajú inak, lebo za veľa chorôb ľudia nemôžu!
viem, je to len článok, nie návrh zákona, ale strašne ma to pobúrilo...
Mňa by teda zaujímalo ako budú kontrolovať napr. to nosenie tango nohavičiek....
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

grammatika Pozri príspevok
dnes ma strašne ale strašne vytočil tento článok:
http://ekonomika.sme.sk/c/5455811/no...riplatite.html

nejde o tangáče alebo niečo podobné! ale v živote som tangáče nenosila, ani kríže holé, a tekutín 3 litre denne (fakt každý deň) ale žiaľ každý rok ma chytia močové cesty? a to akože v základnom balíku nebudem mať zaplatenú starostlivosť?
a ďalšie?! umelé oplodnenie?! koľko párov sa snaží a žiaľ deti nemôžu a nemôžu mať, chodia na kopec testov, tie stresy... a ani na 3.pokus sa im to nepodarí a po tom 3.pokuse musia platiť cez 1000 € a to nehovorím o tej psychike!!!! a potom sa taký pár, ktorý chce mať babatko dozvie z TVnovín, ako nejaká matka nechá vo vode sa utopiť svoje dieťa a ako sedí v šenku....no nemám slov...
Nech trošku hore rozmýšľajú inak, lebo za veľa chorôb ľudia nemôžu!
viem, je to len článok, nie návrh zákona, ale strašne ma to pobúrilo...
Tak ten článok je fakt na hlavu! Tiež by ma zaujímalo, ako budú lekári preukazovať, že napr. zápal očných spojiviek je spôsobený len dlhodobou prácou s PC, pretože 1. to môže byť aj od prievanu, 2. čo je to dlhodobá práca s PC? Napr. pracujem s PC, ale nielen s ním, nesedím tu 8 hod. denne. Lenže u nás je prax taká, že ak človeka (čo robí v kancli = čiže robí z PC) bolia oči, tak to má jedine z PC, ak ho bolí chrbtica, tak to má jedine z PC, ak ho bolia ruky, tak to má jedine z PC, ak ho bolí hlava, tak to má jedine z PC. Z ničoho iného to nemôže byť.
Prečo by v tom novom systéme mali byť výnimkou dôchodcovia a ZŤP? Dôvod "peniaze=príjem" neobstojí, lebo dosť pracujúcich má menšie príjmy ako dôchodcovia a ZŤP.
Aj ten zápal močových ciest. Veď je predsa dokázané, že ženy naň trpia častejšie kvôli kratšej močovej trubici. A jeho príčinou vôbec nemusia byť tango nohavičky.
Z toho návrhu súhlasím len s nepreplácaním umelého oplodnenia. Ostatné je blbosť.
0 0
grammatika grammatika

grammatika je offline (nepripojený) grammatika

Llívia Pozri príspevok
Z toho návrhu súhlasím len s nepreplácaním umelého oplodnenia. Ostatné je blbosť.
Zaujíma ma Tvoj názor, prečo s tým súhlasíš?
Čo ak pár ma taký problém, ako napr.(a je ich oveľa viac) museli žene odstrániť vajcovody, čiže nie je iná cesta ako "dopraviť" spermie? To ten pár, ktorý by mohol byť oveľa lepší ako iný pár, kt.sa nestará o svoje deti, musí za to platiť? áno platí sa aj dnes, lebo fakt žiaľ na 1 či 2 pokus sa to vôbec nemusí podariť. Môže za to žena, že jej odstránili vajcovody? alebo za niečo iné?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

grammatika Pozri príspevok
Zaujíma ma Tvoj názor, prečo s tým súhlasíš?
Čo ak pár ma taký problém, ako napr.(a je ich oveľa viac) museli žene odstrániť vajcovody, čiže nie je iná cesta ako "dopraviť" spermie? To ten pár, ktorý by mohol byť oveľa lepší ako iný pár, kt.sa nestará o svoje deti, musí za to platiť? áno platí sa aj dnes, lebo fakt žiaľ na 1 či 2 pokus sa to vôbec nemusí podariť. Môže za to žena, že jej odstránili vajcovody? alebo za niečo iné?
Ohrozuje to ich zdravie, život?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať