Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Xanti Pozri príspevok
Ešte by ma zaujímalo, ako to bude zo zdedenými alebo darovanými nehnuteľnosťami.

To bude len sranda.
so zdedenými po 1.1. nevidím problém - hodnota dedičstva je uvedená v dedičskom konaní.

A darovaných nehnutelností určite ubudne. Alebo žeby vláda znovu plánovala zaviesť daň z darovania ?
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

veronikasad Pozri príspevok
so zdedenými po 1.1. nevidím problém - hodnota dedičstva je uvedená v dedičskom konaní. Súhlasím, ibaže aj tu ludia sa snažia čo najviac znížiť hodnotu, lebo sa platí % odmeny notárovi za prejednanie dedičstva.

A darovaných nehnutelností určite ubudne. Alebo žeby vláda znovu plánovala zaviesť daň z darovania ?Hm, to aby si človek poriešil náležitosti do 1.1.2011
fúha, bude ešte veselo.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Xanti Pozri príspevok
fúha, bude ešte veselo.
čo ušetria u notára - zaplatia štátu na daniach ...
0 0
kimart kimart

kimart je offline (nepripojený) kimart

napr. neviem ako to chodí u právnikov, no pri odovzdávaní dokumentov som asistentke podpisovala doklad, koľko min. mi trvalo odovzdanie dokumentov. No mám strach, koľko mi teraz toho narátajú
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Xanti Pozri príspevok
Ešte by ma zaujímalo, ako to bude zo zdedenými alebo darovanými nehnuteľnosťami.

To bude len sranda.
No, no, no, nedávaj návod, ako obchádzať zákon, ktorý ešte ani neplatí!
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Nedá mi to, ale toto, čo tu píšeme, je v porovnaní s tým, čo pozerám na TA3 naživo, asi teraz nepodstatné, vidím plačúcich mužov, obrovské škody, vyráža mi to dych. Rozmýšľam, ako môžem pomôcť? Vonku zase prší, hrmí, začala som sa cítiť zle, bojím sa.
8 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Kvaka, si z Hornej Nitry ?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Nie.
Naposledy upravil Kvaka : 16.08.10 at 16:31
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Xanti Pozri príspevok
Ja neviem čo čakám,
ja šporím na drevený spacák.

Btw. návrh Miklošovi, čo takto zdaniť vzduch ktorý dýchame, ved predsa spotrebúvame kyslík a vylučujeme oxid uhličitý. A čo takto zdaniť dovolenky, ved je to zbytočný luxus niekam chodiť .
Xanti, veľmi dobré myšlienky. Pošepni ich pánovi MF. A za štyri roky budeme mať zdravý štát v skvelej kondícii a totálne konsolidované verejné financie. Len som zvedavá, na čo ten zdravý štát bude chorému obyvateľstvu, a ako poslúžia tie najkonsolidovanejšie verejné financie, totálne zadĺženým domácim rozpočtom.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Xanti Pozri príspevok
Ja neviem čo čakám,
ja šporím na drevený spacák.

Btw. návrh Miklošovi, čo takto zdaniť vzduch ktorý dýchame, ved predsa spotrebúvame kyslík a vylučujeme oxid uhličitý. A čo takto zdaniť dovolenky, ved je to zbytočný luxus niekam chodiť .
Ja si pamätám na rozhlasovú reláciu /tuším to bol Humorikon/, kde z telefónneho zoznamu vyberali čísla a náhodne volali ľuďom, že budú platiť za svetlo pouličnej lampy, ktorá im stojí pred domom, či oknom - napr. na 3. poschodí.
To ste mali počuť tie reakcie!
A niektorí dokonca uverili...
A vyzerá to tak, že už sa to blíži!

PS1: Chcela som napísať, že dúfam, že sem nechodí niekto z vlády...
PS2: Ale keďže občas zablúdi /viď gastráče/, nezostáva mi iné, len dúfať, že tento príspevok unikne oku p. Mihála - lebo to by som asi na Porade skončila...
Naposledy upravil Oliwa : 16.08.10 at 14:35
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
Co neplatí poistovna,platí pacient ,takže nie je o čom.A ked sme pri tom čerpaní,ako je to s tvojimi deťmi,rodičmi a starými rodičmi?Myslím,že solidárna si práve s nimi,alebo nie?
..

..vidím, že vidíš eurky, o nich vieš všetko..a pýtam sa, kde je pacient?..aké má práva?..len rozčúliť sa v čakárni nad benevolentnosťou pani doktorky,skonštatovať, že s ňou aj tak nepohne, čoby sa aj rozlámal,lebo ona má právo si zobrať zdravotnú dokumentáciu domov, držať ju tam celý víkend a v pondelok oznámiť, že "sorry", vytopilo ma!!..a na to si mi nejak neodpovedala..
..zlosť ma ešte neprešla,lebo nielen doktori si robia čo chcú, ale aj to sprosté počasie už nevie , čo so sebou..a tak sa idem jedovať do kúta a rozmýšľať, ako a s kým budem solidárna a keď sa už nepomôže mne, nech sa aspoň niekomu inému..
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Petra Nová Pozri príspevok
Xanti, veľmi dobré myšlienky. Pošepni ich pánovi MF. A za štyri roky budeme mať zdravý štát v skvelej kondícii a totálne konsolidované verejné financie. Len som zvedavá, na čo ten zdravý štát bude chorému obyvateľstvu, a ako poslúžia tie najkonsolidovanejšie verejné financie, totálne zadĺženým domácim rozpočtom.
Hm,
no ved štát to vráti, tým najbiednejším, žijúcim v osadách. Peti to sa neboj.
Šak aj na krabičkách od cigariet budú len nápisy o tom, že spôsobujú impotenciu alebo rakovinu. Potom si budeme všímať, aké fajčia muži, či tie rakovinové abo tie na impotenciu

Ako človek nevie či sa smiať alebo plakať, no je to smiech cez slzy.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Xanti Pozri príspevok
Hm,
no ved štát to vráti, tým najbiednejším, žijúcim v osadách. Peti to sa neboj.
Šak aj na krabičkách od cigariet budú len nápisy o tom, že spôsobujú impotenciu alebo rakovinu. Potom si budeme všímať, aké fajčia muži, či tie rakovinové abo tie na impotenciu

Ako človek nevie či sa smiať alebo plakať, no je to smiech cez slzy.
Ale na druhej strane ma pán FM skutočne potešil, keď na tlačovke začal so zdaňovaním paušálnych náhrad VČ. Na poslancov nemá, tak to nechal na nich samotných.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Čo myslíš, kupujú chlapi radšej tie s nápisom "Rakovina" alebo s nápisom "Impotencia"?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Llivuš, ja kupujem zásadne len tie, kde je Rakovina...inpotencia sa ma netýka...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

A manželovi?
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..Llívia, ako chlapov poznám, určite kupujú radšej tie s "rakovinou" - veď to poznáš ...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Evuš - súhlas.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..a manželovi ??? Normálne si ma naľakala, no od dnes si preňho pýtam iba tie s rakovinou, som zvedavá ako budú čumieť trafikantky ???
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tuším mi tie krupy rozbiju okno,ako dobre,že mám dovolenku.Máš pravdu,o ečkach musím vedieť všetko,inak by som nemohla 15 rokov podnikať,a ja nie som fakultná nemocnica,mna nikto neoddlži za Tvoje dane,ja ked sa zadlžim,prídem o byt.Takže si peniaze a všetky zákony k nim patriace strážim.No a čo sa týka lekárky,sme na začiatku,nespravila ti to,lebo ju vytopilo.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať