Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

Na mnohých diskusných fórach sa hovorí ako pán Mihál sa chválil že on odvádzal iba minimálne zdravotné poistenie a do socialnej poisťovne už si presne nepamätám buď neodvádzal nič , alebo iba minimum. Teraz ajhľa je na druhej strane brehu a už sa zvyšuje odvodové zaťaženie zo všetkého. Zabúdla krava že bolo teľa...
Takýchto ľudí mám najradšej.A toto má byť pomoc živnostníkom.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Súhlas, ale nezabúdaj aj na "pomoc" pre nás, zamestnancov.
(A možno je to jeho tajný zámer - doteraz robil školenia, ako sa vyhnúť odvodom podľa "starého" zákona, teraz bude treba preškoliť ľudí podľa "nového" zákona. )
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Toto som citala aj ja, ze do socialnej poistovne neodvadzal nic, ale zasa na druhej strane necakal, ze mu niekedy niekto bude vyplacat dochodok.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

To ani ja nečakám a aj tak musím dôchodkové poistenie platiť.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

BXLmiami Pozri príspevok
Tuším mi tie krupy rozbiju okno,ako dobre,že mám dovolenku.Máš pravdu,o ečkach musím vedieť všetko,inak by som nemohla 15 rokov podnikať,a ja nie som fakultná nemocnica,mna nikto neoddlži za Tvoje dane,ja ked sa zadlžim,prídem o byt.Takže si peniaze a všetky zákony k nim patriace strážim.No a čo sa týka lekárky,sme na začiatku,nespravila ti to,lebo ju vytopilo.
Súhlasím, až na poslednú vetu. Nespravila to preto, lebo túto prácu odložila o niekoľko dní.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Jano24 Pozri príspevok
Na mnohých diskusných fórach sa hovorí ako pán Mihál sa chválil že on odvádzal iba minimálne zdravotné poistenie a do socialnej poisťovne už si presne nepamätám buď neodvádzal nič , alebo iba minimum. Teraz ajhľa je na druhej strane brehu a už sa zvyšuje odvodové zaťaženie zo všetkého. Zabúdla krava že bolo teľa...
Takýchto ľudí mám najradšej.A toto má byť pomoc živnostníkom.
...keď sa povie "A" patrí k tomu aj "B"... ja viem, že k tomu dodal... že sa správal tak, ako zákony umožňovali. A že o tom verejne diskutoval, bolo jeho upozorňovanie na diery v legislatíve. Ja si myslím, že je len dobre... že sa dostal na miesto, kde môže urobiť poriadky... lebo chaosov sa tu už narobilo dosť......
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Jano24 Pozri príspevok
Na mnohých diskusných fórach sa hovorí ako pán Mihál sa chválil že on odvádzal iba minimálne zdravotné poistenie a do socialnej poisťovne už si presne nepamätám buď neodvádzal nič , alebo iba minimum. Teraz ajhľa je na druhej strane brehu a už sa zvyšuje odvodové zaťaženie zo všetkého. Zabúdla krava že bolo teľa...
Takýchto ľudí mám najradšej.A toto má byť pomoc živnostníkom.
No , ja už len verím, že s rovnakým zanietením bude v tých diskusiách naďalej radiť, ako platiť minimálne odvody a získať čo najvyššie dávky.
3 0
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

No ale aj pre zamestnancov a iných ľudísa odvodové zaťaženie zvyšuje .Myslím, že trebars dohody, potom odvody z odchodného a odstupného, odvody zamestnanýcj ľudí čo robia na pohotovostiach /zdravotníci a iní/, potom daňová úľava pre III.pilier sa ruší /ak by som vedel že sa ruší tak by som tam nevstupoval/ a to sa týka aj zamestnancov niektorých a vraj máme viac myslieť na dôchodok.../,
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Zase pršalo, neteší ma, moja celá rodina je z Hornej Nitry. Brat včera natočil z domu svoju zaliatu záhradu a Handlovku v Prievidzi.
6 0
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

Takže využíval diery ...No a potom salto o 180stupňov...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Jano24 Pozri príspevok
No ale aj pre zamestnancov a iných ľudísa odvodové zaťaženie zvyšuje .Myslím, že trebars dohody, potom odvody z odchodného a odstupného, odvody zamestnanýcj ľudí čo robia na pohotovostiach /zdravotníci a iní/, potom daňová úľava pre III.pilier sa ruší /ak by som vedel že sa ruší tak by som tam nevstupoval/ a to sa týka aj zamestnancov niektorých a vraj máme viac myslieť na dôchodok.../,
Na môj dôchodok myslím dosť - že sa ho ani nedožijem. Tak prečo mám dávať peniaze do niečoho, z čoho nebudem mať žiaden osoh?!
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Zdenka0705 čistá hrôza...
0 0
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

Teraz už za neho odvádza do socialnej poisťovne štát...To je rozdiel ...
0 0
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

To som reagoval na prispievateľa Ajuška
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Jano24 Pozri príspevok
Teraz už za neho odvádza do socialnej poisťovne štát...To je rozdiel ...
Nerozumiem. Ak píšeš o ministroch, majú predsa svoj plat, z ktorého sú im zrážané odvody (aj keď ten plat je určite vyšší ako strop odvodov)
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Jano24 Pozri príspevok
To som reagoval na prispievateľa Ajuška
Nemusíš na mňa reagovať. Ja už k tomu nehodlám viacej povedať, pretože nemám rada komunikáciu v štýle vytrhnutých viet z kontextu... ...
0 0
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

Nemusím tu reagovať. Jasné ministri majú plat.Živnostníci plat nemajú. Tu je asi zakázané kritizovať na porade kroky pána Mihála ako ministra. Pre niektorých z Vás je to citlivá záležitosť.Pre mňa nie.Nie som účtovník. a poznám poradu asi od roku 2006. That is all..Aj som tu chodil. A môžem ďakovať veľa poraďačkám /tie mi najviac radili ak som potreboval radu/ Spomínam nejaká Marína, Ziza 5 ,Twety, Chobot e,t.c.To neznamené, že si nepoviem svoj názor že kráľ je nahý...
0 0
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

Zita 5 -preklep
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Jano24 Pozri príspevok
Nemusím tu reagovať. Jasné ministri majú plat.Živnostníci plat nemajú. Tu je asi zakázané kritizovať na porade kroky pána Mihála ako ministra. Pre niektorých z Vás je to citlivá záležitosť.Pre mňa nie.Nie som účtovník. a poznám poradu asi od roku 2006. That is all..Aj som tu chodil. A môžem ďakovať veľa poraďačkám /tie mi najviac radili ak som potreboval radu/ Spomínam nejaká Marína, Ziza 5 ,Twety, Chobot e,t.c.To neznamené, že si nepoviem svoj názor že kráľ je nahý...
že si sa nespojil s "obyčajnými ľuďmi" - a mohol si byť v parlamente tiež
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Jano24 Pozri príspevok
Nemusím tu reagovať. ..........
Aj som tu chodil. A môžem ďakovať veľa poraďačkám /tie mi najviac radili ak som potreboval radu/Spomínam nejaká Marína, Ziza 5 ,Twety, Chobot e,t.c.To neznamené, že si nepoviem svoj názor že kráľ je nahý...
Za rady sa veľa úcty od Teba nedočkali... lebo Marína nie je "nejaká", ale je prinajmenšom PANI Marína.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať