Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
evuš
Dnes, 02:46 PM
..Llívia, ako chlapov poznám, určite kupujú radšej tie s "rakovinou" - veď to poznáš ...
Ja som bola osobne svedkom, keď pani v trafike podala pánovi "tie s impotenciou" a on jej povedal: "Prosím vás, dajte mi radšej tie rakovinové"
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Jedna dobrá správa na dnes - práve dávajú v TV Markíza, že klesla cena cukru - osladíme si život.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Llívia Pozri príspevok
Jedna dobrá správa na dnes - práve dávajú v TV Markíza, že klesla cena cukru - osladíme si život.
A o mäsku nehovorili?...ja mám rada mäsko, veľa mäska...a veľa zeleninky
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Dobre masko sa da kupit za dobru cenu u gazdov. Ale nie kilo-dve, najmenej pol prasiatka alebo stvrtku teliatka.
0 0
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

danushka Pozri príspevok
A napríklad ja som Ťa aj pochopila .

Keď budeš s nami Jano24 častejšie, pochopíš, že my čo najviac štekávame, nekušeme..., my len tak do zúbkov jemne berieme sústa, ktoré sú občas ťažko stráviteľné.

Juj, čo som to ja za múdru vetu teraz napísala...
A som späť v téme, potešilo ma to .
Nuž ja som tu bol častejšie voľakedy, potom som tu nebol. Myslím že som tu bol skôr ako v roku 2006.Odkedy je tu vlastne porada? Asi po roku po porade som vedel že je tu stránka www.porada.sk. Len som sa odmlčal, potom zabúdol nick , potom vytváral nový a.t ď.Lenže nie som účtovník, tak som tu nemusel byť stále.Ale áno pamätám si ako mi tu pomáhali "baby" ak som mal problém a mal nejakú otázku. Potom to boli VIP kárky a vidím že VIP zmizlo.Inák nepoznám nikoho tu osobne, tak som napísal že mi radila nejaká Marína.Dokonca mi niečo vraví aj Aľušik, Jana Motyčková...Tweety, Zita 5, bóže veď Vás poraďačky všetky nevymenujem ...poraďakov si pamärám iba jedno meno Chobot čo mi poradil.Ale to neznamená, že nemôžem povedať, že sa mi nepáčia kroky našej vlády.A to som sám volil SDKˇU , Mikloša...No a vidíte..Dnes ma "nasral..."
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
A o mäsku nehovorili?...ja mám rada mäsko, veľa mäska...a veľa zeleninky
Masko ako masko...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
stredna vrstva je asi 85% Poraďákov,hmhm a velká nevýhoda strednej vrstvy je že veľmi ľahko sa možu títo ľudia dostať pod čiaru...
Ja som pod čiarou už dosť dlhý čas, takže k strednej vrstve nepatrím. Iba že by sa tu vyhlásila pre mňa finančná zbierka, ktorá by mi dopomohla dostať sa nad tú čiaru. Tak súrne mi chýba ku šťastiu 200 € ( na poistku na dom a na lieky).
2 0
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

Jano24 Pozri príspevok
Nuž ja som tu bol častejšie voľakedy, potom som tu nebol. Myslím že som tu bol skôr ako v roku 2006.Odkedy je tu vlastne porada? Asi po roku po porade som vedel že je tu stránka www.porada.sk. Len som sa odmlčal, potom zabúdol nick , potom vytváral nový a.t ď.Lenže nie som účtovník, tak som tu nemusel byť stále.Ale áno pamätám si ako mi tu pomáhali "baby" ak som mal problém a mal nejakú otázku. Potom to boli VIP kárky a vidím že VIP zmizlo.Inák nepoznám nikoho tu osobne, tak som napísal že mi radila nejaká Marína.Dokonca mi niečo vraví aj Aľušik, Jana Motyčková...Tweety, Zita 5, bóže veď Vás poraďačky všetky nevymenujem ...poraďakov si pamärám iba jedno meno Chobot čo mi poradil.Ale to neznamená, že nemôžem povedať, že sa mi nepáčia kroky našej vlády.A to som sám volil SDKˇU , Mikloša...No a vidíte..Dnes ma "nasral..."

PS a dodatok...Ak sa zrušovali výnimky z daˇnových a odvodovch úľav, tak zároveň mali ísť ruka v ruke aj kompenzácie ktoré vladné strany sľubovali, to znamená zníženie odvodového zaťaženia.Lebo toto nie sú opatrenia hodné pravicovej vlády...toto nie je čo sme veľa z nás chceli.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Jano24 Pozri príspevok
PS a dodatok...Ak sa zrušovali výnimky z daˇnových a odvodovch úľav, tak zároveň mali ísť ruka v ruke aj kompenzácie ktoré vladné strany sľubovali, to znamená zníženie odvodového zaťaženia.Lebo toto nie sú opatrenia hodné pravicovej vlády...toto nie je čo sme veľa z nás chceli.
Minister predsa povedal, najprv je "a", potom príde "b". Takže k zníženiu odvodov príde, ja tomu verím, len asi neskôr, najprv sa musia vytvoriť podmienky na to. Ak by prišlo naraz "a" aj "b", čo by to riešilo?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Jano24 Pozri príspevok
Nuž ja som tu bol častejšie voľakedy, potom som tu nebol. Myslím že som tu bol skôr ako v roku 2006.Odkedy je tu vlastne porada? Asi po roku po porade som vedel že je tu stránka www.porada.sk. Len som sa odmlčal, potom zabúdol nick , potom vytváral nový a.t ď.Lenže nie som účtovník, tak som tu nemusel byť stále.Ale áno pamätám si ako mi tu pomáhali "baby" ak som mal problém a mal nejakú otázku. Potom to boli VIP kárky a vidím že VIP zmizlo.Inák nepoznám nikoho tu osobne, tak som napísal že mi radila nejaká Marína.Dokonca mi niečo vraví aj Aľušik, Jana Motyčková...Tweety, Zita 5, bóže veď Vás poraďačky všetky nevymenujem ...poraďakov si pamärám iba jedno meno Chobot čo mi poradil.Ale to neznamená, že nemôžem povedať, že sa mi nepáčia kroky našej vlády.A to som sám volil SDKˇU , Mikloša...No a vidíte..Dnes ma "nasral..."
Takže tebe by sa vlastne mali všetci poďakovať?
Naposledy upravil marjankaj : 16.08.10 at 21:03
0 0
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

marjankaj Pozri príspevok
Takže tebe by sa vlastne mali všetci poďakovať?
Nerozumiem, alebo si nečítala čo som napísal, ale nevadí. Ja som sa poďakoval poraďačkám za tie roky. Neviem načo tá irónia.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Za tú voľbu.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

marjankaj nie je žena
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Trochu odlahcim - dnes som videla tri krdle divych husi, leteli v sipkach smerom na severozapad.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Jano24 Pozri príspevok
PS a dodatok...Ak sa zrušovali výnimky z daˇnových a odvodovch úľav, tak zároveň mali ísť ruka v ruke aj kompenzácie ktoré vladné strany sľubovali, to znamená zníženie odvodového zaťaženia.Lebo toto nie sú opatrenia hodné pravicovej vlády...toto nie je čo sme veľa z nás chceli.
Jano, ak si prečítaš na porade tému odvodový bonus, budeš z toho slubovaného zníženia odvodového zaťaženia veľmi, veľmi nepríjemne prekvapený ... Takže čím neskôr bude schválený, tým lepšie ...

Pohybujem sa medzi živnostníkmi takmer dve desaťročia, sama som ôsmy rok živnostníčka, takže viem porovnávať.
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

U nás lastovičky odleteli koncom minulého týždňa. Odleteli o týždeň skôr ako vlani. Takže zima tu bude začiatkom októbra - dlhá a tuhá. Len sadnúť k peci a kúriť ( a ja ešte nemám napílené drevo na podkurovanie)
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

veronikasad Pozri príspevok
Jano, ak si prečítaš na porade tému odvodový bonus, budeš z toho slubovaného zníženia odvodového zaťaženia veľmi, veľmi nepríjemne prekvapený ... Takže čím neskôr bude schválený, tým lepšie ...

Pohybujem sa medzi živnostníkmi takmer dve desaťročia, sama som ôsmy rok živnostníčka, takže viem porovnávať.
Pravda pravdúca,
Jano čítaj ... http://www.porada.sk/t141889-odvodovy-bonus.html alebo aj toto http://www.porada.sk/t142611-odvodov...mi-ostane.html
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

wagner Pozri príspevok
U nás lastovičky odleteli koncom minulého týždňa. Odleteli o týždeň skôr ako vlani. Takže zima tu bude začiatkom októbra - dlhá a tuhá. Len sadnúť k peci a kúriť ( a ja ešte nemám napílené drevo na podkurovanie)
Pokial ti drevo nachystané na zimu neodniesla voda. Dnes mi bolo do plaču, keď som videla na TA3 tie zábery z Jalovca.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
U nás lastovičky odleteli koncom minulého týždňa. Odleteli o týždeň skôr ako vlani. Takže zima tu bude začiatkom októbra - dlhá a tuhá. Len sadnúť k peci a kúriť ( a ja ešte nemám napílené drevo na podkurovanie)
..

..mojuš, neboj, prídem ti pomôcť nachystať aj popíliť...nezamrzneš!..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..mojuš, neboj, prídem ti pomôcť nachystať aj popíliť...nezamrzneš!..
A kedy Veronika, keď tu stále prší . Už by som aj pílila, ale počasie nepraje. A keď neprší, tak treba kosiť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať