Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Poslanci NR prijaté výsledky referenda neschvaľujú, ale vyhlasujú ich za zákon.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Llívia Pozri príspevok
Veď o zvieratkách je téme "Domáci miláčikovia" a aj napr. "Starostlivosť o psov". Prečo by do tejto témy nemalo patriť to, že mi umrie škrečok, keď ma to veľmi štve a táto téma je aj o tom nepeknom?
nemyslela som na tvojho škrečka. To je pochopiteľné, že Ťa to zarmútilo.
Skôr:
http://www.porada.sk/t51730-p1362-co...-potesilo.html
pozri aj pár strán pred...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Alla66 pozri http://www.streetparty.sk/referendum_ustava.htm
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

alla66 Pozri príspevok
Nezaujímam sa o politiku, iba teraz medzi rečou hodím tému Referendum....nikto ani nevie, čoho sa týka, kedy, kde treba ísť....je to bieda.
Musím pohľadať dôkazy o tom, že sa známy mýli. Ak mi niekto helfne, kde nájdem, či je referendum záväzné, budem rada....

Vraj bude potrebná zmena Ústavného zákona a naša koalícia - opozícia nenájdu spoločnú reč...
Obce už roznášali oznámenia o konaní referenda. SaS bude zabezpečovať roznos propagačných materiálov až v budúcom týždni, aby to občania nezabudli. V prvom rade si treba pozrieť ústavu, tam sú poriešené aj veci o referende. Je pravda, že aj ústavní právnici majú rôzne názory, ale zhodujú sa v tom, že je to ústavné právo občana a treba ho využiť. Keď už pre iné nie, len preto, aby tie komisie neboli zbytočne platené
3 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

lenkak Pozri príspevok
nemyslela som na tvojho škrečka. To je pochopiteľné, že Ťa to zarmútilo.
Skôr:
http://www.porada.sk/t51730-p1362-co...-potesilo.html
pozri aj pár strán pred...
Aha, už si spomínam, aj ja som tu písala o psoch.

Ajeje, zase som sa tu začítala, a to som chcela nahodiť mamine a moje bloky, čo robím už asi týždeň. Zase to neurobím. Idem uloviť škrečka, čo mi behá po zemi, postarať sa o ostatných škrečkov a spať - a ďalší deň v čudu a Vianoce zase bližšie. Dobrú noc!
Naposledy upravil Llívia : 07.09.10 at 21:54
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Oliwa Pozri príspevok
Ako vyzerali "normálni a slušní ľudia" na Porade? Keďže podľa Teba zrejme úplne vymreli...
Podľa mňa napr. to, že ovládajú pravopis, je pre nich samozrejmosťou... lebo normálne chodili do školy...
považujem sa za normálnu, aj normálne som chodila do školy, dokonca aj na Poradu chodím a ovládať pravopis je akože pre normálneho človeka samozrejmosťou? Pre mňa asi nie, lebo som si prečítala celý text a nejaké y, či i, som neregistrovala.
Podstatný je obsah príspevku, názor, vyjadrenie. Už je na každom či s ním súhlasil a či nie. A mýliť sa je ľudské.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Lenkak, neviem, prečo tá podráždená reakcia z Tvojej strany... Ja som citovala katarinu.j a rovnako na ňu smerovala aj moja otázka - viď príspevok č. 15095. A áno, mýliť sa je ľudské, ale 2 hrubky v dvoch slovách za sebou - to už nie je podľa mňa omyl, ale jednoducho nevedomosť, či chýbajúce základy slovenského pravopisu - a to tiež svedčí o vzdelanostnej úrovni človeka.
Naposledy upravil Oliwa : 07.09.10 at 22:29
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ja som si prečítala príspevok od katarina.j a práveže v ňom som si ja osobne nevšimla žiadne y, i, ktoré jej opravujete. Som nenormálna keď som si to nevšimla? Sme na fóre, kde sa bežne robia chyby, pravopis moc neriešim, lebo keby som mala, tak radšej ani nepíšem.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

lenkak napr. tu je chyba Od kedy odtial odišli normalny a slusny ludia, ale toto sa môže stať každému....skôr by som sa zamyslela nad textom,....ale nechcem vyrývať
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Jožka viem, dalo sa jasne najavo, kde je chyba, ale keby sa nedalo, tak si nevšimnem.
A čo sa týka obsahu, je to jej názor,
môžem pridať svoj, ktorý stále platí:
http://www.porada.sk/1422041-post841.html
http://www.porada.sk/1349322-post235.html
Naposledy upravil lenkak : 07.09.10 at 22:45
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Lenkak, áno rešpektujem Ťa. A vážim si Tvoj postoj
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Jožka ďakujem.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

lenkak Pozri príspevok
Jožka viem, dalo sa jasne najavo, kde je chyba, ale keby sa nedalo, tak si nevšimnem.
A čo sa týka obsahu, je to jej názor,
môžem pridať svoj, ktorý stále platí:
http://www.porada.sk/1422041-post841.html
http://www.porada.sk/1349322-post235.html
Lenkak, k tomu druhému odkazu - ako zistím, kto je odborník a kto nie je?
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Llívia Pozri príspevok
Lenkak, k tomu druhému odkazu - ako zistím, kto je odborník a kto nie je?
Ja sa orientujem podla odbornych bodikov, podla prispevkov nickov a uz mam vytypovane, kto mi kedy ako poradil.
A Lenka myslim, ze sa uz mozes ratat medzi odbornikov. Vzdy si poradila dobre. Tiez ma mrzi, ze sa tu menej objavuju ludia, kt. super radili a ze si to niektori pomylili s pokecom - na odreagovanie sa hasterenim s ostatnymi. Bolo by mi luto, keby sa stratila podstata tejto stranky.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

nika.sum Pozri príspevok
Ja sa orientujem podla odbornych bodikov, podla prispevkov nickov a uz mam vytypovane, kto mi kedy ako poradil...
Niekedy ani tie bodíky nie sú dobrým vodítkom. Stretávam sa tu s tým, že bodík dostane aj príspevok (v "odbornej" téme), ktorý je buď úplne od veci, alebo je vyslovene nepravdivý, zavádzajúci, nie je v súlade so zákonom a pod.
Kedysi som si nevšímala, kto radí. Teraz si to všímam, takže zhruba viem, kto (mi) radí dobre.
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Mnoho ľudí čo má titul pred menom a za menom neovláda veľa vecí z pravopisu....a neboj sa ja mám nejakú tú školu, tak nie som blbá-kam smeruje tvoje osočovanie voči mne....keby sa opravovali všetky príspevky tak poctivo ako teraz môj-veď v názvoch tém je niekedy toľko chýb a nikoho to nese...nebudem to riešiť teraz a ani nikdy,fakt mi to nestojí za to.....a porada podla mna pomaly a isto vymiera-lebo tí, čo si zaslúžili obdiv, úctu a veľkú poklonu tu nie sú-nemyslím tým, že vymreli, ale zanevreli z ligických dôvodov na poradu, takže niekto iný by sa mal nad tým zamyslieť a nie ja.....
Oliwa Pozri príspevok
Ako vyzerali "normálni a slušní ľudia" na Porade? Keďže podľa Teba zrejme úplne vymreli...
Podľa mňa napr. to, že ovládajú pravopis, je pre nich samozrejmosťou... lebo normálne chodili do školy...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Katarina.j, tiež som reagovala na tvoj príspevok ("normálny a slušný ľudia"), tiež som ti v citácii opravila "Y/I" a uisťujem ťa, že si nemyslím, že by si kvôli tomu bola blbá alebo nenormálna .
Veď tiež robím chyby, a pritom sa pokladám za normálnu a slušnú. (A ďaleko, ďaleko viac než pravopisné chyby mi vadia príspevky od ľudí, ktorým škriatkovia zožrali z klávesnice diakritiku a interpunkciu. )
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Llívia Pozri príspevok
Lenkak, k tomu druhému odkazu - ako zistím, kto je odborník a kto nie je?
teraz už je to zisťovať oveľa zložitejšie, už tej odbornosti na Porade či rozoberanie odborných tém nie je toľko ako bývalo, ale niektoré nicky stále budú odborníkmi, stále prispievajú, len je ich čoraz menej.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

lenkak Pozri príspevok
teraz už je to zisťovať oveľa zložitejšie, už tej odbornosti na Porade či rozoberanie odborných tém nie je toľko ako bývalo, ale niektoré nicky stále budú odborníkmi, stále prispievajú, len je ich čoraz menej.
Tiež sa nepovažujem za odborníka, ale v niečom viem poradiť. Keď sa však stomilóntykrát objaví otázka, ktorá bola stodvamiliónkrát zodpovedaná a vyriešená, tak ani nemám chuť na ňu reagovať (max. tak vložiť odkaz na tému, kde to bolo riešené).
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
to je problém Porady, teraz si to vystihla, je tu množstvo otázok, hlavne odborných, ktoré by tu ani nemuseli byť, lebo odpoveď sa dá nájsť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať