Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

lenkak Pozri príspevok
Ja som bola strašný knihomoľ, mne to bolo jedno aká bola, hlavne že mala strany.
A hlavne aby tých strán bolo veľa a nemusela som ani jesť
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pipi dlhá pančucha bola tiež dobrá knižka a mala doma na verande aj koňa na rozdiel od llívie, ktorá ma len škrečkov...
Ta ja nemám verandu!!! Leda že by som si zaobstarala takého strniskového
A mala aj opicu (zvieratko) - Pána ???
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia Pozri príspevok
Ta ja nemám verandu!!! Leda že by som si zaobstarala takého strniskového
A mala aj opicu (zvieratko) - Pána ???
Galana...
2 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
napíš rovno,že bifloška a nie knihomoľ...
to nie je pravda, žiadny bifľoš. Určité veci ma nebavili.
Teraz fičím na rozprávkových a vymyslených.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

arizona Pozri príspevok
Smelý zajko bola tiež moja obľúbená. Vedela som ju už naspamäť
Potom Dobšinského rozprávky. Tie som si prečítala dokonca aj ako stredoškoláčka.
Potom prišiel na rad "Wintentú" a edícia Stopy , neskôr zas Zelená knižnica-detektívky.
Nikdy som nemala rada Červenú knižnicu a podobné pomády
Ja som milovala zachované "skvosty" Červenej knižnice ešte z tridsiatych rokov- dokázala som sa na tom nasmiať viac ako na Roháči ( časopis s vtipmi). Možno tým, že ich bolo u nás len zopár, boli pre mňa "počteníčko". Pána Tragáčika a Troch pátračov si prečítam ešte aj teraz. Aj Harryho Pottera čítam rada.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
to nie je pravda, žiadny bifľoš. Určité veci ma nebavili.
Teraz fičím na rozprávkových a vymyslených.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dav Pozri príspevok
Ja som milovala zachované "skvosty" Červenej knižnice ešte z tridsiatych rokov- dokázala som sa na tom nasmiať viac ako na Roháči ( časopis s vtipmi). Možno tým, že ich bolo u nás len zopár, boli pre mňa "počteníčko". Pána Tragáčika a Troch pátračov si prečítam ešte aj teraz. Aj Harryho Pottera čítam rada.
Jožinko, dieta svojích rodičov...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Táto téma je už 3x vyriešená a aj tak je stále otvorená. Aké by to bolo super, keby bola uzavretá. Tak napr. by som konečne po 2 týždňoch nahodila tie moje a mamine bloky, nie sa tu vykecávala. (či skôr vypisovala).
Teraz mám tak akurát ešte čas opatriť hydinu a ísť spať. Našťastie je zajtra piatok, potom weekend a dospím to, čo nestíham naspať kvôli netu .
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
rozprávky, básničky
http://rozpravky.wz.cz/rozpravky/index.php
2 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Lilka 1 Pozri príspevok
Netrafila, aj keď by som rada, ale triafala Llívia, ja som nestihla .
Triafala, ale našťastie netrafila.
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
U nas sa vela cita a kniznica je preplnena knihami v podstate v styroch jazykoch, aj detskymi, no, ako som spominala zo slovenskych /original, nie preklady/ som nebola nadsena. Minuly rok som si aj spravila preukaz v miestnej kniznici a kazdy tyzden, hlavne v zlom a studenom pocasi sme si poziciavali detske knihy. Aby som bola konkretna Abeceda sa mi paci, Adam v skole nesedel... To, ze mame odlisny nazor po obsahovej stranke knih, BUCHAC je normalna vec. Hladala som tipy na dobre knihy a mnohi mi ich dali. Takze Vam peeeekne dakujem. Uz len najst sponzora na kupu tych knih. Mate tipy aj na nich?
Baby, patraci, Potter, Winnetou su fajn, ale nie pre 3-rocnu
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

som smutná, kolegyňa od budúceho týždňa odchádza, zase tu zostanem sama medzi chlapmi
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

[QUOTE=Lilka 1;1501996]
Oliwa Pozri príspevok
Netrafila, aj keď by som rada, ale triafala Llívia, ja som nestihla .
Týmto sa hlboko ospravedlňujem Llívii a Lilke 1, že z mojej strany prišlo k neúmyselnej zámene ich identity...
Dúfam, že tým neprišlo k narušeniu ich osobnosti...
A rovnako zároveň dúfam, že z uvedeného dôvodu neutrpeli psychickú ujmu na zdraví a nebudú /obe! / odomňa požadovať odškodné...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Tak to si teda dobre rozmyslím! No to bude dobre dlho trvať, kým ti toto odpustím.



OK, zabudnuté, odpustené!
(Inak, keby si tento príspevok nenapísala, tak ani neviem, že si nejaké mená zamenila, a pritom som čítala všetky včerajšie príspevky v tejto téme.)
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

janaGT Pozri príspevok
som smutná, kolegyňa od budúceho týždňa odchádza, zase tu zostanem sama medzi chlapmi
..ale ved s chlapmi sa lepsie pracuje......ti nie su taki klebetni a neohovaraju ako zeny...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

adi11 Pozri príspevok
..ale ved s chlapmi sa lepsie pracuje......ti nie su taki klebetni a neohovaraju ako zeny...
Dnes jednoznačne najlepší a najpravdivejší príspevok na porade...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dnes jednoznačne najlepší a najpravdivejší príspevok na porade...
Pravdivý len čiastočne. Tiež som robila vo firmách, kde väčšinu, príp. celé osadenstvo, tvorili muži - mne sa s nimi dobre pracovalo - toť pravda.
Ale čo sa týka tých klebiet, tak už bol robený aj nejaký prieskum, a že muži klebetia viac než ženy - v jednom zamestnaní som mala kolegu, ktorý bol väčšia "drbna" než všetci ostatní zamestnanci dokopy.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

adi11 Pozri príspevok
..ale ved s chlapmi sa lepsie pracuje......ti nie su taki klebetni a neohovaraju ako zeny...
to áno, robila som s chlapmi 6 rokov, potom prišla ona, bolo nám veselšie a za 2 roky odchádza .... Za ten čas sme si na seba zvykli, rozumeli sme si. Vzalo ma to, nečakala som, že odíde.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dnes jednoznačne najlepší a najpravdivejší príspevok na porade...
..o vdaka Stanko, ale vyplyva to z dlhorocnej mojej 42 rocnej skusenosti..z toho prvu polovicu som robila s muzmi a mam na tie roky len same krasne spomienky..s babami boli len same neplechy, zavist a klebety..
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Robila som vo firme, kde boli čisto len muži. Asi po 4 rokoch šéf prijal novú administratívnu pracovníčku. Asi najšťastnejšia som bola, keď ju odsťahovali z recepcie na chodbe do kancelárie, lebo som ju tak často nevidela Stále si pamätám, ako mi povedala, že "zalez do kancelárie", keď som ju upozornila na to, že sa mýli, resp. nemá pravdu. (Aj tak si dodnes myslím, že pri výberovom konaní pri nej najviac zavážili jej ženské prednosti - čo už, keď vyberal šéf + druhý skoro šéf.)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať