Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
day day

day je offline (nepripojený) day

ked poviem synovi, to nesmies, zena povie, dobre iba teraz
(stary trik, slzy v ociach, pozrie sa a uz moze vsetko, za sekundu po slzach ziadna stopa)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
dan Pozri príspevok
Dnes mám smolu velikú..chcela som si ukrojiť chlieb a samozrejme chlieb som si oprela o seba a zarezala som si aj do môjho oblúbeného pulovra..a ešte aj muž ma nasral lebo mi poradil že nech tú dieru zašijem a nikto nič neuvidí, že ved aj on má zašitú ponožku..mužská logika ma raz zabije
...hm ...

Pekne povedané ...no ak mňa raz už tá ženská logika zabila , tak ani oponovať už veľmi nemôžem ...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

dan Pozri príspevok
Dnes mám smolu velikú..chcela som si ukrojiť chlieb a samozrejme chlieb som si oprela o seba a zarezala som si aj do môjho oblúbeného pulovra..a ešte aj muž ma nasral lebo mi poradil že nech tú dieru zašijem a nikto nič neuvidí, že ved aj on má zašitú ponožku..mužská logika ma raz zabije
Dan, daniela, prepáč. Ale mužská logika. Ak by si ten chleba ukrojovala o asi pol metra vyššie. Mal by radosť, alebo by

0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

nika.sum Pozri príspevok
Nie su Horalky ako Horalky, taktiez aj Tatranky (tie sa ale velmi v obchodoch nevyskytuju). Horalka od Sedity (to su prave Horalky zo Serede) je vyborna, ked je uplne cerstva, to ani nehovorim. Ale napodobediny Horalky - Tesco, Opavia a neviem kto este to skusa, to je nic.
Aj tí v Seredi už na to se........... spomínajú.

Jedno platilo, platí a platiť bude! Hlupý, kúpi!!!
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

sito Pozri príspevok
Aj tí v Seredi už na to se........... spomínajú.

Jedno platilo, platí a platiť bude! Hlupý, kúpi!!!
Prepac, ale tomuto nerozumiem. Neviem, si spomenut ake boli Horalky zo Serede pred 15-20 rokmi. Mne osobne teraz chutia. Samozrejme nakupujeme ich hlavne pri akciach, ale urcite nekupim inu Horalku ako zo Sedity, len preto ze je o nieco lacnejsia, trebars aj o polovicu.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

day Pozri príspevok
ked poviem synovi, to nesmies, zena povie, dobre iba teraz
(stary trik, slzy v ociach, pozrie sa a uz moze vsetko, za sekundu po slzach ziadna stopa)
Dnes rano som nakazala malemu, ze sa musi obliect, chcel byt pri TV, tak som mu povedala, ze ak sa vratim z kuchyne a nebude obleceny, TV sa vypina. Zacal sa sice obliekat, ale akosik to nedokoncil a nie a nie posluchnut, tak som isla vypnut TV a moj muzicek zacal to chudatko (neposlusne) obliekat, nezmohla som sa na slovo. A najlepsie je ked sa manzel cuduje, ked ho nepocuvne, ked treba. Ved to dieta dobre vie ako ma s nami rodicmi manipulovat, len je na nas ci si to nechame.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
dan Pozri príspevok
Dnes mám smolu velikú..chcela som si ukrojiť chlieb a samozrejme chlieb som si oprela o seba a zarezala som si aj do môjho oblúbeného pulovra..a ešte aj muž ma nasral lebo mi poradil že nech tú dieru zašijem a nikto nič neuvidí, že ved aj on má zašitú ponožku..mužská logika ma raz zabije
Danka, kašli na pulóver, to je len vec, hlavne, že ty si celá.
Predvlani moja sesternica sa pri otočke (na štekloch) pichla nožom do oka, doteraz s ním vidí len obrysy.
1 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Mňa potešilo, že dnes je krásna slnečná nedeľa
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Bodaj by vydrzalo takto aj do Vianoc. Potom moze do Troch kralov byt sneh, aby aj deti mali radost.
2 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Zdenka175 Pozri príspevok
Mňa potešilo, že dnes je krásna slnečná nedeľa
..aj mna to tesi a je hriech sediet za pc, preto len nakuk a letim na slniecko...
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Dnes sme sa s manželom dostali do debaty, zvrtlo sa to na výmenu názorov, kde sme nesúhlasili jeden s druhým, a ja som mužovi povedala, že sa správa ako čudák.
Nato sa muž aj moje dve deti skoro zadusili bábovkou, že čo si to mami povedala ocinovi - že je čo?
Keď jedia, nepočujú dobre, miesto D počujú R
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

dan Pozri príspevok
Dnes mám smolu velikú..chcela som si ukrojiť chlieb a samozrejme chlieb som si oprela o seba a zarezala som si aj do môjho oblúbeného pulovra..a ešte aj muž ma nasral lebo mi poradil že nech tú dieru zašijem a nikto nič neuvidí, že ved aj on má zašitú ponožku..mužská logika ma raz zabije
Z toho plynie poučenie - kupuj chlieb krájaný a máš po starosti. Neprídeš o pulover. Ja kupujem zásadne krájaný chlieb.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Alebo ešte lepšie ...
Nauč sa krájať a nerež zbytočne ...
A zásadne maj nabrúsený nôž , s tupým to vždy ťažšie ide ...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Juraj, že ťažšie ide...
no ako komu, šikovnejším ako napr. ja je to jedno, ja nemám problém porezať sa hocičím
či tupým, alebo bystrým, alebo ostrým ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ostrý nôž sa predsa zareže do materiálu ...
Nenabrúsený je tlačený silou a občas sa stane , že práve tá spôsobí to sklznutie mimo materiál a skončí v tele ...
Bystrí ľudia to vedia .......keď si už načala ....či tupý , či bystrý jedinec , jeho problém ...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

veď práve - do materiálu
nôž si materiál nevyberá, či tupý alebo ostrý, je mu to jedno
či chlebík alebo môj prst

ja už nič, len že šikovnosť moja, neopúšťaj ma
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

V multifunkčnej tlačiarni (farebnej) sa minuli tonery. V dobrej viere som išla do obchodu. A tam šok - obe náplne cez 25€, takže ak chceme tlačiť, tak spolu cez 50€. Vedľa mali novú tlačiareň, na rovnakej úrovni a jej cena pod 50 €.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

A mne sa dnes minul toner a taaaak som chcel pracovať...No neporazí ma?... Nie,zajtra kúpim nový,idem na pivo.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
lenkak Pozri príspevok
Mňa dnes veľmi potešilo stretnutie s Vlastičkou a jej rodinkou.
Boli sme na výlete v Žiline. Bolo veľmi fajn.
Vlastička si človek na úrovni.
Lenka ďakujem. Bolo mi cťou a potešením sa opäť s tvojou rodinkou stretnúť.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
wagner Pozri príspevok
Z toho plynie poučenie - kupuj chlieb krájaný a máš po starosti. Neprídeš o pulover. Ja kupujem zásadne krájaný chlieb.
Alebo si kúpiť krájač na chlieb elektrický. Nahradí silu prstov
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať