Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
.... ten odkrojí naraz viac prstov ...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Rozalka Pozri príspevok
.... ten odkrojí naraz viac prstov ...
Este sa mi nepodarilo zakrojit do prsta, krajac ma poistku.
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Teší ma, že od včera mám novú "zeleninu" - tzv. Adélu, dnes už večerala
VFT clusterth.jpg  
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Môj krájač poistku nemá, brušká prstov už dostali zabrať.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

calawen Pozri príspevok
Teší ma, že od včera mám novú "zeleninu" - tzv. Adélu, dnes už večerala
.. jéj, aká krásna ... moja Adélka sa voľájako nevie spamätať, slabučká je .. neviem, či jej mám hudbu púšťať, či čo
... už som jej aj mušky chytala ... a nič .. ani len neklikla ... Ále aspoň že kvitla..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

V multifunkčnej tlačiarni (farebnej) sa minuli tonery. V dobrej viere som išla do obchodu. A tam šok - obe náplne cez 25€, takže ak chceme tlačiť, tak spolu cez 50€. Vedľa mali novú tlačiareň, na rovnakej úrovni a jej cena pod 50 €.
Veď to je asi účelom. Načo kupovať malé tonery, keď sa môže kúpiť rovno celý stroj . Aj mne to vychádzalo tak, dva cartridge do tlačiarne stáli viacej ako celá tlačiareň. Tak som to využil, zobral starú tlačiareň, doniesol do obchodu (recyklácia je recyklácia - čumeli na mňa s otvorenou hubou a vyvalenými očami, čo vraj s tým budú robiť), kúpil novú a odpochodoval.
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Katy a R Pozri príspevok
.. jéj, aká krásna ... moja Adélka sa voľájako nevie spamätať, slabučká je .. neviem, či jej mám hudbu púšťať, či čo
... už som jej aj mušky chytala ... a nič .. ani len neklikla ... Ále aspoň že kvitla..
to foto bolo stiahnuté z internetu - ako ilustrácia, lebo takých adél (druhovo) je viac...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ešte dobre,že niesom riaditeľom, taký výber sekretárky je teda fakt problém


http://adam.cas.sk/clanky/8039/eroti...alezitost.html
0 0
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

... to ťa rozčúlilo, alebo potešilo?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

nika.sum Pozri príspevok
jasne ze parky nie su ciste maso, ale kvalita asi zalezi kolko % toho masa tam je. Dnes je na trhu nespocetne mnozstvo druhov parkov, ale len par druhov z toho mnozstva je jedlych a nehovorim o tom ze chutnych. My parky kupujeme naozaj obcas, ako som uz spominala, ze tie Baby parky su dobre - je pravda ze aj cena je vyssia, ale su asi vhodne aj pre mensie deti, tak snad aj kontrola je pri nich lepsia. Potom este raz za cas ked nakupujem u Orbana, tam maju obycajne parky, su kratsie a take hrubsie, ale tiez su velmi chutne. Z klasickych parkov som uz dlho nenatrafila na dobre parky, najhorsie je ze velakrat maju rovnaky nazov a len ineho vyrobcu a uz je to velky rozdiel.
Ziadne párky nie su vhodné pre menšie deti.
Naposledy upravil BXLmiami : 13.09.10 at 09:34
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ešte dobre,že niesom riaditeľom, taký výber sekretárky je teda fakt problém

http://adam.cas.sk/clanky/8039/eroti...alezitost.html
...ale podpis by si dal si obidvom ...či ...???
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

BXLmiami Pozri príspevok
Ziadne párky nie su vhodné pre menšie deti.
zalezi co sa mysli mensimi detmi, urcite nemam namysli kojencov.
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

do párkov, aby držali pokope, sa dáva taká kožová emulzia.. a dáva sa jej dosť, čiže deťom párky fakt opatrne a ak, tak tie tzv. párky pre deti..
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

calawen Pozri príspevok
to foto bolo stiahnuté z internetu - ako ilustrácia, lebo takých adél (druhovo) je viac...
.. no ja mám presne tento druh .. len teda vééľmi zaostáva za tým obrázkom.... nevšimla som si, že je z internetu - som myslela, že tvoja
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Katy a R Pozri príspevok
.. no ja mám presne tento druh .. len teda vééľmi zaostáva za tým obrázkom.... nevšimla som si, že je z internetu - som myslela, že tvoja
Moju sfotím inokedy... Až trošilinku podrastie... Predsa len, mám ju len od soboty...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Dnes v obchode so železiarskym tovarom:
Prosím Vás, máte mosadzné popisné čísla na dom?
Áno.
A máte aj číslo 4?
Nie nemáme. A iné číslo nemôže byť???!!!
V tom prípade mi dajte 8, 2 a dvojbodku, aby sa to dalo vydeliť - dáme si na dom rovnicu...
Žiaľ, nemáme momentálne ani 8 a 2, ale keby ste potrebovali nulu...

Niežeby to človeka neviem ako potešilo, no nad tým sa nedá ani rozčúliť...
Naposledy upravil Oliwa : 14.09.10 at 07:07
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nepotešilo ma,že som zaľahla na chrípku.Musím ležať a ešte si sama sebe zaplatiť PN.Potešilo ma,že sa môžem flákať na Porade a nikde sa neponáhľať.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

BXLmiami Pozri príspevok
Nepotešilo ma,že som zaľahla na chrípku.Musím ležať a ešte si sama sebe zaplatiť PN.Potešilo ma,že sa môžem flákať na Porade a nikde sa neponáhľať.
A nezabudni si prísť na kontrolu, či dodržuješ liečebný režim.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

BXLmiami Pozri príspevok
Nepotešilo ma,že som zaľahla na chrípku.Musím ležať a ešte si sama sebe zaplatiť PN.Potešilo ma,že sa môžem flákať na Porade a nikde sa neponáhľať.
Prečo si chceš platiť PN ? Odvody do SP počas PN-ky neplatíš (zatial), od 1.1.2011 to môže byť pri ročnom zúčtovaní odvodov inak ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

BXLmiami Pozri príspevok
Nepotešilo ma,že som zaľahla na chrípku.Musím ležať a ešte si sama sebe zaplatiť PN.Potešilo ma,že sa môžem flákať na Porade a nikde sa neponáhľať.
Som nevedel,že aj lekári bývajú chorí...,som myslel,že to len my -obyčajní ľudia...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať