Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
Moja stara mama v takomto pripade hovorievala: Nemiesaj sa medzi otruby - zozeru ta svine.
Ale ktokolvek a pre cokolvek to urobil, nebolo to spravne. Malo sa to riesit inym sposobom.
..

..iný spôsob..hm...v podstate umlčať niekoho, kto veľa vie, je múdry a pre to nebezpečný, ani inak nemožno...vrah sa nenájde..bude sa tak dlho hľadať,až sa nenájde...na Slovensku je to tak..
...škoda ho...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Myslim, ze nas dve nikto nezastreli, iba ak by sme sa nahodou priplietli do nejakej prestrelky medzi tymi "mocnejsimi".
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa Pozri príspevok
Politika - nepolitika... žijem v tomto štáte, tak sa ma to týka...

Mňa dnes ráno šokovala správa o zastrelení právnika Ernesta Valka /bývalého sudcu ústavného súdu/ v jeho dome v Limbachu...
Keďže jeho meno figurovalo v najväčších kauzách tohto štátu - v pozadí nemôže byť nič iné len moc a peniaze - a pre tie si ktosi objednal vraždu tohto človeka... Toto = poprave... Som zdesená a otrasená - kde to žijeme?
Za takmer 20 rokov, čo sa pohyboval v tej najvyššej politike, zrejme príliš veľa vedel... A je to veľmi vysoko na to, aby sa verejnosť raz dozvedela skutočnú pravdu...
Vyslovujem úprimnú sústrasť jeho príbuzným.

A teraz ma môže admin kľudne zmazať. Ale pri predstave, že prídete večer domov a niekto Vás zastrelí /a nemusíte byť zrovna renomovaný právnik/ je mi z toho nanič...
durisovad Pozri príspevok
Moja stara mama v takomto pripade hovorievala: Nemiesaj sa medzi otruby - zozeru ta svine.
Ale ktokolvek a pre cokolvek to urobil, nebolo to spravne. Malo sa to riesit inym sposobom.
pepsikova Pozri príspevok
..

..iný spôsob..hm...v podstate umlčať niekoho, kto veľa vie, je múdry a pre to nebezpečný, ani inak nemožno...vrah sa nenájde..bude sa tak dlho hľadať,až sa nenájde...na Slovensku je to tak..
...škoda ho...
....
....
Spišiak nie je len dobrý policajt a muž s charakterom. Je viac. Spišiak je symbol. Symbol úspešného boja proti mafii. A hlavne: Spišiak je dôkazom jedného veľmi povzbudivého paradoxu - že aj malá skupina ľudí dokáže robiť veľké veci. Spišiak s hŕstkou ľudí okolo seba dokázal pred ôsmimi rokmi zmeniť povesť slovenskej polície. A rozhýbať ju k odvážnym výkonom. Pred ôsmimi rokmi mafia prvýkrát pocítila strach z polície. A rešpekt pred silou štátu. Mimochodom, Spišiak spravil pre silu štátu stokrát viac ako Fico, ktorý na tomto hesle postavil svoju rétoriku.
Spišiak pritom nerobil nič mimoriadne. Len šikanoval mafiu a jej hrubokrkých pešiakov. Bral im zbrane, peniaze... Zastavoval ich autá, robil razie v ich podnikoch. Mafia bola pod tlakom. A začala sa buď rozkladať, alebo vyvražďovať. A stačilo na to naozaj málo. Robiť to, čo sa od polície očakáva. Robiť samozrejmosti. Aj keď na Slovensku také neobvyklé a čudné. Veď kto by si pálil prsty s mafiou, keď nemusí? Len blázon...
...
...
http://hnonline.sk/nazory/c1-4502790...blazon-spisiak

Vyberte si z príspevku , čo len chcete ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...buch..kto by si pálil prsty s mafiou?..to je otázka...no, dobrovolne asi nikto, ibaže kamarát má kamaráta a kamarátovi kamaráti sú aj moji kamaráti- poznáš heslo..no a ak by sme si mali myslieť, že mafia na Slovensku sa bojí- smiešne..koho?..a kto má odvahu zazvoniť na zvonček a zastreliť chlapa?..len tak?..nejaký chudák, čo si na súdny spor musel zobrať úver?..kdeže?...niekto, komu nesadol zákon a kto si myslel, že pravda je na jeho strane...a tomu veru ani Spišiak nezabráni, lebo u nás sú zákony pohyblivé, tresty nízke a sila presvedčenia vysoká...
0 0
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

No mňa dnes maximálne ráno vytočila žena s ktorou každé ráno cestujem do práce, už 5 rokov robí zapisovateľku na súde a nikdy nevidela fotku ani nepočula meno Ernest Valko no umrem z toho ako táto osoba môže robiť na súde. Tomu sa hovorí všeobecný prehľad .
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Páni sa zabávajú.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

miriza Pozri príspevok
No mňa dnes maximálne ráno vytočila žena s ktorou každé ráno cestujem do práce, už 5 rokov robí zapisovateľku na súde a nikdy nevidela fotku ani nepočula meno Ernest Valko no umrem z toho ako táto osoba môže robiť na súde. Tomu sa hovorí všeobecný prehľad .
Umrem z toho, ako môžeš Ernesta Valka zahrnúť do kategórie "všeobecný prehľad". Umrem z toho, ako môžeš posudzovať schopnosť človeka robiť na súde na základe toho, či pozná, alebo nepozná nejakého Ernesta Valka.
Čo on bol?! Niekto tak hyper-super dôležitý/známy/významný, aby o ňom vedelo celé Slovensko?!
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Človeku, ktorý robí v súdnictve, resp. aspoň raz za čas si zapne televízor či rádio by toto meno malo niečo hovoriť...
Naposledy upravil Oliwa : 10.11.10 at 08:05
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
myslím, že sa jeho meno premieľalo mediálne v toľkých kauzách, že keď mi prišiel list z jeho kancelárie od nášho odporcu, minimálne som hneď pochopila, že máme čo robiť ,aby sme sa obhájili a že na východe takého obhajcu nemáme....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sito Pozri príspevok
Páni sa zabávajú.
A ešte ako ....menovať nemienim , každému po prečítaní hneď jasné bude ...

http://komentare.sme.sk/c/5632109/zo...#ixzz14rWqIz51
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Llívia Pozri príspevok
Umrem z toho, ako môžeš Ernesta Valka zahrnúť do kategórie "všeobecný prehľad". Umrem z toho, ako môžeš posudzovať schopnosť človeka robiť na súde na základe toho, či pozná, alebo nepozná nejakého Ernesta Valka.
Čo on bol?! Niekto tak hyper-super dôležitý/známy/významný, aby o ňom vedelo celé Slovensko?!
..



..nooo..minimálne z posledných 10 rokov by si mohla pamätať, kto to je..teda kto to bol..pretože fičal dosť dlho na našej súdnickej scéne..a v nie malých kauzách...ale to by chcelo sledovať telku a rádio...a nie iba sladké seriály...
...a áno, ja by som ho zahrnula do všeobecného prehľadu...(pokiaľ , ovšem, žijem aj niekde inde, nie iba na porade)..
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
sito Pozri príspevok
Páni sa zabávajú.

..a asik v štýle:...dejte nám lidi a ty to udělají...
0 0
kamoska1 kamoska1

kamoska1 je offline (nepripojený) kamoska1

Dnes ma totalne rozčúlila situacia,v akej som sa ocitla.To sa môže len na Slovensku stať.Musela som isť na kataster 25 km od domova.Pred tym som vedela,že potrebujem 8 EU. kolok.Tak som sa stavila po ceste na dvoch velkych poštach.Na jednej mali len velke kolky,na druhej v okresnom meste žiadne.Tak som išla na kataster čo potrebujem,že nemôžem zohnat kolky,ako sa to rieši.Žiadny problem,mi povedala pracovnička,ja Vam dam čislo účtu,na ktory pôjdete šekom zaplatiť na poštu sumu 8 EU.Bolo 16.30.hod.na katastri im končila pracovna doba.Takže,druhe pokračovanie bude v piatok,ak si zoberiem dovolenku.
Čo na to dodať:sme na Slovensku
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Ahoj... No dnes ma naštvalo ale potom aj potešilo, síce mojou vinou, že : rannou cestou do školy zo synom som sa tak vykydala, že som myslela že noha v keli, ale našťastie si to odnieslo len koleno - krvavé, ale čo je divné pančušky zostali bez akejkoľvek zmeny, čiže žiadna diera...., síce koleno bolí a bolí .... ale pančušky celé! ušanovala som na nové
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zvalik Pozri príspevok
Ahoj... No dnes ma naštvalo ale potom aj potešilo, síce mojou vinou, že : rannou cestou do školy zo synom som sa tak vykydala, že som myslela že noha v keli, ale našťastie si to odnieslo len koleno - krvavé, ale čo je divné pančušky zostali bez akejkoľvek zmeny, čiže žiadna diera...., síce koleno bolí a bolí .... ale pančušky celé! ušanovala som na nové
..

..mala si, mojuš, obetovať štrimfličky radšej...a s kolienkom na rentgen, aby to neodnieslo...a vínový obklad, aby neopuchlo...
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..mala si, mojuš, obetovať štrimfličky radšej...a s kolienkom na rentgen, aby to neodnieslo...a vínový obklad, aby neopuchlo...
ahoj.... zatiaľ neopuchlo, je komplet vyčistené a ošetrené octanovým krémom
2 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

pepsikova Pozri príspevok
..



..nooo..minimálne z posledných 10 rokov by si mohla pamätať, kto to je..teda kto to bol..pretože fičal dosť dlho na našej súdnickej scéne..a v nie malých kauzách...ale to by chcelo sledovať telku a rádio...a nie iba sladké seriály...
...a áno, ja by som ho zahrnula do všeobecného prehľadu...(pokiaľ , ovšem, žijem aj niekde inde, nie iba na porade)..
Pepsi, vieš, že sú ľudia, ktorí telku ani nemajú?
Ja a sladké seriály sme ako dve rovnobežky - nikdy sa "nepretneme".
U mňa sladký seriál = grc.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

kamoska1 Pozri príspevok
Dnes ma totalne rozčúlila situacia,v akej som sa ocitla.To sa môže len na Slovensku stať.Musela som isť na kataster 25 km od domova.Pred tym som vedela,že potrebujem 8 EU. kolok.Tak som sa stavila po ceste na dvoch velkych poštach.Na jednej mali len velke kolky,na druhej v okresnom meste žiadne.Tak som išla na kataster čo potrebujem,že nemôžem zohnat kolky,ako sa to rieši.Žiadny problem,mi povedala pracovnička,ja Vam dam čislo účtu,na ktory pôjdete šekom zaplatiť na poštu sumu 8 EU.Bolo 16.30.hod.na katastri im končila pracovna doba.Takže,druhe pokračovanie bude v piatok,ak si zoberiem dovolenku.
Čo na to dodať:sme na Slovensku
Poteším ťa - dnes v rádiu hovorili, že Slovenská pošta bude mať kolky do konca mesiaca (teraz som na pochybách, ktorého sem dať, či tohoto , takéhoto , alebo takéhoto , či tento by bol lepší , a tento ešte lepšejší ?)
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Llívia Pozri príspevok
Poteším ťa - dnes v rádiu hovorili, že Slovenská pošta bude mať kolky do konca mesiaca (teraz som na pochybách, ktorého sem dať, či tohoto , takéhoto , alebo takéhoto , či tento by bol lepší , a tento ešte lepšejší ?)
Aj ja som to postrehla, inak dosť málo kolkov vydajú a este ani nemajú...a k tým smajlíkom-asi ten posledný=čumím nahnevane....a určite ju napadli aj v duchu nadávky na "právny a demokratický štát", este že sa nevyjadrujú v smajlikoch...lebo odpoved by bola jednoznačna...
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Ja som sa dnes zasmiala, ked sme odchádzali zo školy, pozerám na synovu vetrovku-celý chrbát špinavý(akoby ho ošpliechalo auto).ked som sa ho pýtala od čoho to má? odpoved"ale mami nahanali ma dievčatá na dvore a ja som im utekal"...no uvidim o pár rokov či bude utekať pred dievčatami....teraz má 7r. tak za takých 7-8rokov to hádam bude trocha inak(opačne)....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať