Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

..prekvapilo... práve som zavraždila komára .... bývame na 9. poschodí, celé leto sme ich v byte nemali a dnes 10. novembra .... hmm ... ale bol akýsi oťapený, veľmi ľahko som ho dostala....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Poruším síce jedno pravidlo,že o mrtvých len dobre, ALE- porad ma celý deň až nadvihuje ako počúvam o JUDr.Valkovi, aký to bol ctený človek , poctivý, slušný a pod.-možnože majú pravdu, ale ja som mal s ním osobnú skúsenosť a nie moc dobrú- nezdieľam ten názor o jeho naj, naj naj....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Nika Pozri príspevok
..prekvapilo... práve som zavraždila komára .... bývame na 9. poschodí, celé leto sme ich v byte nemali a dnes 10. novembra .... hmm ... ale bol akýsi oťapený, veľmi ľahko som ho dostala....
to je OK, a keby niečo- hraj to na vraždu v nepríčetnosti...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Poruším síce jedno pravidlo,že o mrtvých len dobre, ALE- porad ma celý deň až nadvihuje ako počúvam o JUDr.Valkovi, aký to bol ctený človek , poctivý, slušný a pod.-možnože majú pravdu, ale ja som mal s ním osobnú skúsenosť a nie moc dobrú- nezdieľam ten názor o jeho naj, naj naj....
Tvoj je tiež naj! Ale -naj, -naj, -naj. Vidíš, čo robia ľudia zo života?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

miriza Pozri príspevok
No mňa dnes maximálne ráno vytočila žena s ktorou každé ráno cestujem do práce, už 5 rokov robí zapisovateľku na súde a nikdy nevidela fotku ani nepočula meno Ernest Valko no umrem z toho ako táto osoba môže robiť na súde. Tomu sa hovorí všeobecný prehľad .
...všeobecný prehľad?
V Anglicku si asi doteraz mýlia Slovensko a čechy...
http://spravy.pravda.sk/briti-poplie...40_sk_svet_p29
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Oliwa Pozri príspevok
Politika - nepolitika... žijem v tomto štáte, tak sa ma to týka...

Mňa dnes ráno šokovala správa o zastrelení právnika Ernesta Valka /bývalého sudcu ústavného súdu/ v jeho dome v Limbachu...
Keďže jeho meno figurovalo v najväčších kauzách tohto štátu - v pozadí nemôže byť nič iné len moc a peniaze - a pre tie si ktosi objednal vraždu tohto človeka... Toto = poprave... Som zdesená a otrasená - kde to žijeme?
Za takmer 20 rokov, čo sa pohyboval v tej najvyššej politike, zrejme príliš veľa vedel... A je to veľmi vysoko na to, aby sa verejnosť raz dozvedela skutočnú pravdu...
Vyslovujem úprimnú sústrasť jeho príbuzným.

A teraz ma môže admin kľudne zmazať. Ale pri predstave, že prídete večer domov a niekto Vás zastrelí /a nemusíte byť zrovna renomovaný právnik/ je mi z toho nanič...
príliš vela možno vedel a zároveň aj veľmi veľa ľuďom ublížil...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
príliš vela možno vedel a zároveň aj veľmi veľa ľuďom ublížil...
Keby bol advokát chudobných, možno by ešte žil.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to je OK, a keby niečo- hraj to na vraždu v nepríčetnosti...
... dakujem za radu....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Poruším síce jedno pravidlo,že o mrtvých len dobre, ALE- porad ma celý deň až nadvihuje ako počúvam o JUDr.Valkovi, aký to bol ctený človek , poctivý, slušný a pod.-možnože majú pravdu, ale ja som mal s ním osobnú skúsenosť a nie moc dobrú- nezdieľam ten názor o jeho naj, naj naj....
Ešte stále žijeme vo veľmi relatívne pokojnej krajine.
Predstavte si návštevníka Taliana spoznávajúceho Slovensko idúceho na Devín z Karlovky v sprievode Slováka, a v lese okolo nich prebehne Lipšic.
Vtedy nesedel v kresle. Prekvapený bol aj našinec, pretože ochranka skutočne nikde. Talian nechcel veriť, že ten človek má za sebou ministerskú funkciu a behá si voľne v prírode.
Ale viem, síce nie z môjho pobytu na Sicílii, že Falconemu stále nosia ľudia kvety na miesto atentátu. Pri diaľnici.
Udrie do očí, pretože to nie je jedna symbolická kytička.
Ešte Olaf Palme otriasol poriadne Európou. A Diana. Iná kategória, tak trochu, pointa stále tá istá. Čo je ľudstvo ľudstvom.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kvaka Pozri príspevok
Keby bol advokát chudobných, možno by ešte žil.
Keby mal ochranku.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

korela Pozri príspevok
Ešte stále žijeme vo veľmi relatívne pokojnej krajine.
Predstavte si návštevníka Taliana spoznávajúceho Slovensko idúceho na Devín z Karlovky v sprievode Slováka, a v lese okolo nich prebehne Lipšic.
Vtedy nesedel v kresle. Prekvapený bol aj našinec, pretože ochranka skutočne nikde. Talian nechcel veriť, že ten človek má za sebou ministerskú funkciu a behá si voľne v prírode.
Ale viem, síce nie z môjho pobytu na Sicílii, že Falconemu stále nosia ľudia kvety na miesto atentátu. Pri diaľnici.
Udrie do očí, pretože to nie je jedna symbolická kytička.
Ešte Olaf Palme otriasol poriadne Európou. A Diana. Iná kategória, tak trochu, pointa stále tá istá. Čo je ľudstvo ľudstvom.
Veru, Falcone to bol iný hrdina-pred takými ľuďmi klobúk dolu-inak, oni "pošli" dvaja za sebou ešte okrem falconeho aj ten čo prišiel po ňom-nespomeniem si na meno...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

miriza Pozri príspevok
No mňa dnes maximálne ráno vytočila žena s ktorou každé ráno cestujem do práce, už 5 rokov robí zapisovateľku na súde a nikdy nevidela fotku ani nepočula meno Ernest Valko no umrem z toho ako táto osoba môže robiť na súde. Tomu sa hovorí všeobecný prehľad .
Počuje, zapíše. V pohode. Prácu si vykoná. Na tú prácu tiež treba mať určité predispozície.
Ja osobne v súčasnosti pokladám za všeobecný prehľad o Slovensku to víno čo fičalo na internete.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Veru, Falcone to bol iný hrdina-pred takými ľuďmi klobúk dolu-inak, oni "pošli" dvaja za sebou ešte okrem falconeho aj ten čo prišiel po ňom-nespomeniem si na meno...
Neviem ani ja, ale Falconeho si pamätám. Ako aj Kennedyho, plakala som pri správach.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Poruším síce jedno pravidlo,že o mrtvých len dobre, ALE- porad ma celý deň až nadvihuje ako počúvam o JUDr.Valkovi, aký to bol ctený človek , poctivý, slušný a pod.-možnože majú pravdu, ale ja som mal s ním osobnú skúsenosť a nie moc dobrú- nezdieľam ten názor o jeho naj, naj naj....
..

...ale mojko, šak to len preto, že on sa už nemôže brániť proti ničomu..tak bude len dobrý...no čo už na neho budú kydať, keď ústa neotvorí...!!!

..kedysi, keď zastrelili Kennedyho, moja babka povedala:..keby si bou poctyvo umývau ruky, ništ by sa mu nestalo...no a ja som to vtedy nechápala...

(a možno bude mať náš národ o ikonu viac..nechaj tak!)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mňa neskutočne potešilo včerajšie vyhlasovanie v našom obecnom rozhlase...až mi bolo duši ulahodené))
..teda..príde k nám dnes na pravé poludnie návšteva z holandského veľvyslanectva, ktorá sa spolupodielala na financovaní projektu osvetlenia obcí..(nie návšteva, Holandsko nám dalo)...no a keďže z tohto projektu nám v dedine prerobili naše dobré, totalitné svetlo, ktoré svietilo hlavne v noci a bolo to svetlo s veľkým "S", tak teda toto naše svetlo prerobili na "light".....vymenili lampy a žiarovky , žiarovky sú slabšie, nevidno si pod nohy, na diaľku už vôbec nie...
...asik pre to ho prídu pozrieť na obed...aby ho videli...to naše nové svetlo!!!..


...a sorry...včera to bolo holandské vyslanectvo...dnes už je to nórske...a že prepáčte,povedali...
Naposledy upravil pepsikova : 11.11.10 at 09:07
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Llívia Pozri príspevok
Pepsi, vieš, že sú ľudia, ktorí telku ani nemajú?
Ja a sladké seriály sme ako dve rovnobežky - nikdy sa "nepretneme".
U mňa sladký seriál = grc.
..

..no..viem o jednom, ktorý to s obľubou vyhlasoval aj pre televíznymi kamerami...ale futbal tuším chodil pozerať k svojej, teraz už manželke...
..a sladké seriály sú aj dosť poučné..občas sa tam blisne vražda, ktorú nevyšetria...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

arizona Pozri príspevok
...všeobecný prehľad?
V Anglicku si asi doteraz mýlia Slovensko a čechy...
http://spravy.pravda.sk/briti-poplie...40_sk_svet_p29
Na súťažiach si zas mýlia Slovensko so Slovinskom. A aj domácim, dokonca občas aj moderátorom TV správ chýba všeobecný prehľad, keď nás stále pchajú do východnej Európy . (To, že nás tam má napchatý zvyšok sveta, radšej ani nekomentujem.)
Pred niekoľkými rokmi som čítala článok, podľa ktorého väčšina Angličanov - detí - ani nevedela, že Anglicko patrí k Európe.
(Krvák Hostel, ktorý sa odohráva na Slovensku: sú v ňom také perličky, ako napr. mladí Američania vystúpia na NÁDRAŽÍ alebo sa v ňom objaví tabuľka označujúcu obec, ktorá má v názve "Ř" - typický slovenský kolorit Tvorcovia filmu si tiež nedali námahu zistiť, čo a kde je Slovensko.)
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

pepsikova Pozri príspevok
..

..no..viem o jednom, ktorý to s obľubou vyhlasoval aj pre televíznymi kamerami...ale futbal tuším chodil pozerať k svojej, teraz už manželke...
..a sladké seriály sú aj dosť poučné..občas sa tam blisne vražda, ktorú nevyšetria...
Vraždu si radšej pozriem v Myšlienka zločincu, alebo CSI ... hlavne CSI dáva ľuďom "dobré" nápady, na čo si majú dávať bacha, ak chcú spáchať neobjasniteľnú vraždu
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Llívia Pozri príspevok
Vraždu si radšej pozriem v Myšlienka zločincu, alebo CSI ... hlavne CSI dáva ľuďom "dobré" nápady, na čo si majú dávať bacha, ak chcú spáchať neobjasniteľnú vraždu
V seriali, ktory teraz davaju kazdu nedelu vecer v CT Jirina Bohdalova vyriesila doteraz vsetky vrazdy. Neviem, ci by ju vysetrovatelia nemali angazovat.
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilan...203-videoklip/
Naposledy upravil durisovad : 11.11.10 at 07:25
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia Pozri príspevok
Vraždu si radšej pozriem v Myšlienka zločincu, alebo CSI ... hlavne CSI dáva ľuďom "dobré" nápady, na čo si majú dávať bacha, ak chcú spáchať neobjasniteľnú vraždu
Najlepšia aj tak bola Linda Veszprémiová...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať