Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

nie sú rovnaký,títo si pobrali socialné byty,hrabú pre seba a chcú žobrakov pripravit o posledné žobračenky
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
durisovad Pozri príspevok
http://aktualne.centrum.sk/ekonomika...tml?id=1219762
Naozaj su vsetci rovnaki? Naozaj sa nikdy nic nezmeni?
pepsikova Pozri príspevok
..

...mojuš a ty si mala nejaké nádeje?..
trisestri Pozri príspevok
nie sú rovnaký,títo si pobrali socialné byty,hrabú pre seba a chcú žobrakov pripravit o posledné žobračenky
Som si odskočil ...

0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
pepsikova Pozri príspevok
..

...mojuš a ty si mala nejaké nádeje?..
Ked som pocula to fujkanie nad praktikami minulej vlady, myslela som, ze teraz to bude aspon trosicku lepsie. Je pravda, ze na rozpravky som uz dost stara, ale predsa-len som sa nadejala... Uz som celkom vyliecena a budem vnimat realitu a nicomu sa uz nebudem necudovat.
0 0
kamoska1 kamoska1

kamoska1 je offline (nepripojený) kamoska1

Dnes je ten magicky dátum,kedy sa mame vyhybať stresom,nebezpečenstvam.....aspom včera to hlasili v telke.Dnes večer si zapneme telku a nič.Nas nepravom odpojili s kablovky,hoci mame do 31.12.2010.zaplatené.Muž je tak nahnevany,že ked som prišla s telocvične a pozrela som sa na ňho,nevedela som hneď kde je sever.Keď mi to vysvetlil,že sme odpojeny,tak som sa aj ja rozčulila.Dúfam,že na víkend nas zapoja.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Magicky datum by mal byt 22.2.2222, ale to asi nedozijeme. Za televiziou nebanuj, dohromady nic povzbudiveho tam nie je. Co je noveho vo svete, zistis aj v radii alebo na internete. Pokojny vecer bez rusiveho televizora prajem, najdete si iste lepsi program.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

durisovad Pozri príspevok
Ked som pocula to fujkanie nad praktikami minulej vlady, myslela som, ze teraz to bude aspon trosicku lepsie. Je pravda, ze na rozpravky som uz dost stara, ale predsa-len som sa nadejala... Uz som celkom vyliecena a budem vnimat realitu a nicomu sa uz nebudem necudovat.
si si myslela že vynašli nové hrable, také čo by hrabali od seba?
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Som si myslela, ze budu trochu slusnejsi a ze sem-tam hrabnu aj smerom ku nam.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
Magicky datum by mal byt 22.2.2222, ale to asi nedozijeme. Za televiziou nebanuj, dohromady nic povzbudiveho tam nie je. Co je noveho vo svete, zistis aj v radii alebo na internete. Pokojny vecer bez rusiveho televizora prajem, najdete si iste lepsi program.
..

...mojuš a prečo by sme nedožili?..hádam si to nenecháme ujsť!...teda ja mám v pláne byť práve v tento významný dátum na sanfranciskom moste..vieš kde!..v Sanfrancisku...potom ti odtade zakývam....ale dovtedy musím vybudovať a splniť si všetko, čo som sľúbila...tak...
..len si pekne daj nejakú motiváciu a tých 7 dvojok hravo dočkáš...


...a 11.11.2011 nebude nič zaujímavé?..aby bolo na čo sa tešiť...no...
Naposledy upravil pepsikova : 11.11.10 at 21:21
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

20.11.2011 za magický dátum nepovažujete? Máme väčšiu šancu dožiť sa tohoto ako toho sedem dvojkového.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
A mozno ta aj budem vidiet, ako mi kyvas, ja sa chystam do Las Vegas za detmi, prave v tom case,
3 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Livia, mozno aj ten tvoj datum bude stastny. Moja dcera sa vydavala 20.01,2001, uz to bude co chvila 10 rokov a nevedia si vynachvalit, ako sa maju dobre a radi.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
Som si myslela, ze budu trochu slusnejsi a ze sem-tam hrabnu aj smerom ku nam.
..

...zabudni, mojuš...títo hrabali ešte predtým, ako sa dostali k válovu,fčuľ len povolenie dostali...a realitu vidíš sama...a ešte sa nad ňou aj zamýšlaš...nemáš inej roboty?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
A mozno ta aj budem vidiet, ako mi kyvas, ja sa chystam do Las Vegas za detmi, prave v tom case,
..

..daj vedieť, kedy letíš...behneme do nejakého casina na ruletu...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
No ved predsa 22.2.2222.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
durisovad Pozri príspevok
No ved predsa 22.2.2222.
Dáška, potom mi brnkni, pôjdeme spolu... Hm, ale či budú v tej dobe ešte metly? - ja by som si ju už teraz radšej odložila
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Vlasticka, neboj, vcas ti dam vediet. Ked budeme mat zodrate metly, nasadneme na roboticke vysavace. Tesim sa, ze budeme tri, sama by som sa bala.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Halooo, mňa nepočítate? ...
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
durisovad Pozri príspevok
Vlasticka, neboj, vcas ti dam vediet. Ked budeme mat zodrate metly, nasadneme na roboticke vysavace. Tesim sa, ze budeme tri, sama by som sa bala.
Si mi napravila náladu. Pekný večer.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Lenka, pravdaze pocitame, s Martinkom nas uz bude pat.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Ja s vami nemôžem ísť, do roku 20010 som na péenke. Ibažeby mi dali vychádzku????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať