Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Typický phishing. Pokiaľ sa toto vyskytne, prerušiť spojenie (odísť zo stránky), preveriť PC na "votrelcov" a ak doma je to OK , telefonicky nahlásiť banke. Možno sa to im nabúrali, pretože toto je presmerovanie na útočníkovú stránku, a to robia nabúraním do zdrojovej stránky.
BTW: ak idete na i-banking, mali by ste v adresnom riadku vidieť https://www.******* prípadne https://eb.*******a dole vpravo (pri FF) ikonku uzamknutého zámku - vtedy je to bezpečné. Ak to tam nie je - preč!

Ešte dobre, že sa nesnažili k vám nabúrať takto:
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  prepadeni2.jpg
Zobrazení: 37
Veľkosť:  64.3 KB
Naposledy upravil misoft : 20.11.10 at 15:37
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Teraz v upútavke na TV noviny na "Angelike" dávali , že ku príležitosti tohtoročných Vianoc bude vydaná nová známka s motívom Ježiša....

Normálne , v prvom momente ma až trhlo , že tam bude Dedééé...

Fujtajbl , ale sa mi uľavilo ....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

rekomando som Danile doručila a tu je jej odpoveď:

Ja ďakujem zo srdca všetkým priateľom aj neprajníkom, žiadneho z vás našťastie nikto nemôže vylúčiť ani z môjho srdca, ani z mojej mysle. Danila
PS.
O milodary nestojím...

Stalo sa mi práve teraz, že som chcela odoslať príspevok, no nepodarilo sa, lebo práve v tomto momente bola uzavretá téma, kam smeroval.
Dávam ho teda sem. Sloboda slova už na Porade neplatí?! Ani Solidarita?

Čo zmažeš nabudúce???
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

kukučka Pozri príspevok
rekomando som Danile doručila a tu je jej odpoveď:

Ja ďakujem zo srdca všetkým priateľom aj neprajníkom, žiadneho z vás našťastie nikto nemôže vylúčiť ani z môjho srdca, ani z mojej mysle. Danila
PS.
O milodary nestojím...

Stalo sa mi práve teraz, že som chcela odoslať príspevok, no nepodarilo sa, lebo práve v tomto momente bola uzavretá téma, kam smeroval.
Dávam ho teda sem. Sloboda slova už na Porade neplatí?! Ani Solidarita?

Čo zmažeš nabudúce???
Ja som tiež písala do tej témy príspevok, kým som stihla, hľa: Prepáčte! Táto téma je uzavretá! Ak sa chcete spýtať podobnú otázku, založte prosím novú tému.

Doplnenie: Podarilo sa mi ísť späť, príspevok som našla, skopírovala, prikladám
Chcem sa pripojiť ku vám aj ja, lebo tiež sa mi zdá veľmi nespravodlivé vylúčiť takú dlhoročnú členku porady. Hoci som Danilu až tak dlho nepoznala, od začiatku ma zaujala a keď som niekde letmo zazrela jej meno, našla som si jej príspevok a rada som si ho prečítala. Už to na porade niekto o nej spomínal, a ja s ním súhlasím, vedela naozaj ozvláštniť poradu, dodávala jej akýsi šmrnc. Vážila som si ju vysoko pre jej schopnosť vedieť brilantne vyjadriť svoje názory, ale nemala som pocit, že by niekomu ublížila alebo že by niekoho zhadzovala. Takže pozdravujte ju aj odo mňa.
Naposledy upravil Kvaka : 20.11.10 at 17:39 Dôvod: doplnenie textu
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Je dosť smutné, že akákoľvek téma v ktorej sa spomenie Danila sa uzavrie, alebo príspevky, ktoré sa jej týkajú sa mažú s tým, že bola porušená etiketa porady / a o tomto som sa presvedčila včera, keď som sa ako moderátorka pozrela na vymazané príspevky/. Pre mňa je to nepochopiteľné, lebo ona nikomu neublížila, nikomu vulgárne nenadávala, len si povedala svoj názor - je mi z toho naozaj smutno.....
1 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

asi brala meno božie nadarmo
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

mysimis Pozri príspevok
Je dosť smutné, že akákoľvek téma v ktorej sa spomenie Danila sa uzavrie, alebo príspevky, ktoré sa jej týkajú sa mažú s tým, že bola porušená etiketa porady / a o tomto som sa presvedčila včera, keď som sa ako moderátorka pozrela na vymazané príspevky/. Pre mňa je to nepochopiteľné, lebo ona nikomu neublížila, nikomu vulgárne nenadávala, len si povedala svoj názor - je mi z toho naozaj smutno.....

Toto sa nedá inak nazvať ako príšerné, nemožno spomenúť ani Danilu, ani Ayyu.
Nazýva sa to cenzúra, alebo hon na čarodejnice. Prečo? Kto nám to vysvetlí?
Tí, čo sľubovali vyššiu kultúru? Bol by najvyšší čas!
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Pozrela som si tému http://www.porada.sk/t124512-danilke...na-porade.html a uzamknutá mohla byť jedine tak, že tému uzatvorila zadávateľka (nechtiac) odklepnutím Najužitočnejšej odpovede. Žiadny iný spôsob uzamknutia nevidím. Ani 3 hlasy vyriešené, ani žiaden zásah moderátorov.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac


Najzaujímavejšie témy
5Sprchový kút či vaňa?
5Mazanie vulgarizmov v diskusiách - zákon
4ôîëüêñâàãåí lt 28 ðó
4Okuliare - som nešťastná
4PODVOD
Upozornenie
Nefunkčne zadaná Téma. Ak ste nasledovali platnú linku, prosím oznámte to administrátorovi
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Dav Pozri príspevok
Pozrela som si tému http://www.porada.sk/t124512-danilke...na-porade.html a uzamknutá mohla byť jedine tak, že tému uzatvorila zadávateľka (nechtiac) odklepnutím Najužitočnejšej odpovede. Žiadny iný spôsob uzamknutia nevidím. Ani 3 hlasy vyriešené, ani žiaden zásah moderátorov.
Je to tak, ako napísala Dav. Ak je záujem ďalej pokračovať, nech ktokoľvek založí novú tému.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

neviem.ja s vami nesuhlasim-nemyslim si ze by tu na porade bola nejaka stalinisticka cenzura/mozno troska ale to nieje od admina alebo spravcov ale skor od neprajnikov,takych tiezkamaratov.ale fakt si nemyslim ze by to bolo od spravcov,spravcovia su zhruba OK
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

nehovorí sa tomu medvedia služba?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
neviem.ja s vami nesuhlasim-nemyslim si ze by tu na porade bola nejaka stalinisticka cenzura/mozno troska ale to nieje od admina alebo spravcov ale skor od neprajnikov,takych tiezkamaratov.ale fakt si nemyslim ze by to bolo od spravcov,spravcovia su zhruba OK
v tom Stanko odporuješ sám sebe...právomoc mazať nemá hocikto
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
buď som už slepá,alebo ty tu nedávaj v takú nočnú hodinu bodku,lebo čumím jak puk,ako sa dá dať prázdny príspevok....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...očko..prázdny je preto, že mi padli okuliače pri opätovnom čítaní posledných príspevkov tu..podotýkam - opätovnom- lebo na prvýkrát som nejakosik nechápala....a normálne som nevedela, čo napísať .....neviem, čo má Danila s vlastníkom stránky, ale toto už faktovne smrdí ...zruší sa všetko, čo len zavonia jej nickom...asi to bude tak" dám vám , čo chcete, ale skúste chcieť niečo, čo nechcem ja!!"...no a riadenie Porady má dobrý(((( menežment...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dav Pozri príspevok
Pozrela som si tému http://www.porada.sk/t124512-danilke...na-porade.html a uzamknutá mohla byť jedine tak, že tému uzatvorila zadávateľka (nechtiac) odklepnutím Najužitočnejšej odpovede. Žiadny iný spôsob uzamknutia nevidím. Ani 3 hlasy vyriešené, ani žiaden zásah moderátorov.
Petra Nová Pozri príspevok
Je to tak, ako napísala Dav. Ak je záujem ďalej pokračovať, nech ktokoľvek založí novú tému.
pepsikova Pozri príspevok
...očko..prázdny je preto, že mi padli okuliače pri opätovnom čítaní posledných príspevkov tu..podotýkam - opätovnom- lebo na prvýkrát som nejakosik nechápala....a normálne som nevedela, čo napísať .....neviem, čo má Danila s vlastníkom stránky, ale toto už faktovne smrdí ...zruší sa všetko, čo len zavonia jej nickom...asi to bude tak" dám vám , čo chcete, ale skúste chcieť niečo, čo nechcem ja!!"...no a riadenie Porady má dobrý(((( menežment...
Prečítaj si ešte raz môj a Petrin príspevok.
Máš tam vysvetlenie uzamknutia aj potvrdenie od Petry. Označením najlepšej odpovede od zadávateľa sa téma automaticky zamkne.
Naposledy upravil Dav : 21.11.10 at 05:58
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

to je technická stránka veci...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pepsikova Pozri príspevok
...očko..prázdny je preto, že mi padli okuliače pri opätovnom čítaní posledných príspevkov tu..podotýkam - opätovnom- lebo na prvýkrát som nejakosik nechápala....a normálne som nevedela, čo napísať .....neviem, čo má Danila s vlastníkom stránky, ale toto už faktovne smrdí ...zruší sa všetko, čo len zavonia jej nickom...asi to bude tak" dám vám , čo chcete, ale skúste chcieť niečo, čo nechcem ja!!"...no a riadenie Porady má dobrý(((( menežment...
Dav to vysvetlila, ja tiež. Myslím, že je to všetko jasné a netreba za tým nasilu hľadať to, čo sa tam nedá nájsť.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...aha...ako dobre, že ste ma poučili..inak sprostá umrem...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať