Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tara1 Tara1

Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

mzdarka renca Pozri príspevok
Ej, ale ste to poriadne prehnali s tými bodmi...konečne ma už nič neobmedzuje..ďakujem, ďakujem
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Tara1 Pozri príspevok
Ej, ale ste to poriadne prehnali s tými bodmi...konečne ma už nič neobmedzuje..ďakujem, ďakujem
Tara, vieš. Šéfko myslí a preto sú na porade aj nezmysly. Zvyká si, keď niečo vymyslí, opýta sa? Kto si o tom, čo myslí. To preto, aby na porade neprevládali nezmysly. Dobrá vec to je, porade to prospeje.

Teda body rozdávaj, ak posúdiš a rozhodneš, že pre Teba, prípadne iných je odpoveď, rada naj.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
4 ôîëüêñâàãåí lt 28 ðó

..naozaj úžasná téma..a drží sa na špici..hit!..
.

...a dievčatá, ďakujem za Enriqa..veľmi ma potešil...môžem vždy takúto radosť...prajem vám pohodový deň dnes..
Že Enrique, a robo opatovský by ti nestačil???,alebo Tomi Bezdeda...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Že Enrique, a robo opatovský by ti nestačil???,alebo Tomi Bezdeda...
štartuješ po ránu? chceš neužitočné?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

hnedoočka Pozri príspevok
štartuješ po ránu? chceš neužitočné?
Máš niečo proti Bezdedovi akože?-ma akože nehnevaj...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Máš niečo proti Bezdedovi akože?-ma akože nehnevaj...
to už radšej zaspievaj ty.....
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Prave som zazila sok...... len tak si sedim pri pocitaci,makam o dusu a pocuvam radio kde prave skonstatovali,ze miestami nam uz poletuje sneh,tak sa otocim na stolicke-kuknem cez okno a SNEZI. Normalne regulerne-ziadne,ze vlocka za minutu teraz to uz len preklepat do maja-kurna.....
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

magno Pozri príspevok
Prave som zazila sok...... len tak si sedim pri pocitaci,makam o dusu a pocuvam radio kde prave skonstatovali,ze miestami nam uz poletuje sneh,tak sa otocim na stolicke-kuknem cez okno a SNEZI. Normalne regulerne-ziadne,ze vlocka za minutu teraz to uz len preklepat do maja-kurna.....
A ty nepozeráš doktora Iľka? Veď dnes ráno vravel, že na severe občasné sneženie. Si na severe? Si -skoro. Tak sa nečuduj. Ja nie som na severe, a aj tak vyzerá na sneženie. Ale veď máj je tu coby dup. Vydržíme.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Žabinka Pozri príspevok
A ty nepozeráš doktora Iľka? Veď dnes ráno vravel, že na severe občasné sneženie. Si na severe? Si -skoro. Tak sa nečuduj. Ja nie som na severe, a aj tak vyzerá na sneženie. Ale veď máj je tu coby dup. Vydržíme.
Ved pozeram,ale pan Ilko sice vzdy trafi pocasie,len malokedy stat kurna a teraz mu vyslo Tusim nam nic ine neostava,len poriadne zakurit v krbe a z teplucka cakat na slniecko.....
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

magno Pozri príspevok
Ved pozeram,ale pan Ilko sice vzdy trafi pocasie,len malokedy stat kurna a teraz mu vyslo Tusim nam nic ine neostava,len poriadne zakurit v krbe a z teplucka cakat na slniecko.....

U nás je krásne slniečkovo a to má teší.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

MarcelkaT Pozri príspevok
U nás je krásne slniečkovo a to má teší.
...........len provokuj ja uz sa zamyslam nad pecenim vianocnych kolacov PS: Ved pockaj -aj ku vam to dorazi ...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
magno Pozri príspevok
...........len provokuj ja uz sa zamyslam nad pecenim vianocnych kolacov PS: Ved pockaj -aj ku vam to dorazi ...
...to určite, ale u vás už bude jar....
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Mna už rozčuluje, že sa trápim so spoločenskou zmluvou-musíme urobiť premenu menovitých hodnôt ZI v s.r.o-čke, tak sedím a hútam či je alebo nie je to správne-Zápisnica, Vyhlásenie a tlačivo P/8 mi nedávajú spávať....a teraz som nervozna ako to je:dobré / zlé? Nie je tu nik kto by mi to len odkontroloval bud mailom alebo osobne-lebo mam z toho hlavu ako tiger a nervy ako natiahnutá guma- len dúfam, že neprasknú, lebo sa musím sústrediť aj na moju rodinku....prosím, ak o niekom viete kto len mrkne a odkontroluje to (bez vyplnania), budem vdačná, lebo som už z toho fakt na nervy....
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
magno Pozri príspevok
...........len provokuj ja uz sa zamyslam nad pecenim vianocnych kolacov PS: Ved pockaj -aj ku vam to dorazi ...
ozaj, aj v BA je kosa, normálne som si dnes dala čiapočku, rukavičky a šup ho do práce...brrrrrr....popíjam teplý čajík a tiež hútam, čo upiecť, aby vydržalo aj do vianoc....napečiem a do pár dní nemám nič....moje deti+manžel sú ako nenápadné húseničky, pečivko mi ubúda tajne...(asi im chutia koláčiky od mamičky) len nech nenasneží do zajtra, teším sa, že mám dovolenku a idem domov (síce na krátko, ale idem).
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

katarina.j Pozri príspevok
Mna už rozčuluje, že sa trápim so spoločenskou zmluvou-musíme urobiť premenu menovitých hodnôt ZI v s.r.o-čke, tak sedím a hútam či je alebo nie je to správne-Zápisnica, Vyhlásenie a tlačivo P/8 mi nedávajú spávať....a teraz som nervozna ako to je:dobré / zlé? Nie je tu nik kto by mi to len odkontroloval bud mailom alebo osobne-lebo mam z toho hlavu ako tiger a nervy ako natiahnutá guma- len dúfam, že neprasknú, lebo sa musím sústrediť aj na moju rodinku....prosím, ak o niekom viete kto len mrkne a odkontroluje to (bez vyplnania), budem vdačná, lebo som už z toho fakt na nervy....
A tu http://www.porada.sk/t88018-premena-...a-v-s-r-o.html si už kukala? Je toho síce dosť veľa, ale možno pomôže.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

katarina.j Pozri príspevok
ozaj, aj v BA je kosa, normálne som si dnes dala čiapočku, rukavičky a šup ho do práce...brrrrrr....popíjam teplý čajík a tiež hútam, čo upiecť, aby vydržalo aj do vianoc....napečiem a do pár dní nemám nič....moje deti+manžel sú ako nenápadné húseničky, pečivko mi ubúda tajne...(asi im chutia koláčiky od mamičky) len nech nenasneží do zajtra, teším sa, že mám dovolenku a idem domov (síce na krátko, ale idem).
......u teba su to nenapadne husenicky,ale u mna su to hladne a vobec sa netajace pirane.Ked uz sa mi konecne podari odohnat deti,tak sa do spajze prepasuje manzel a kedze ma socialne citenie,tak si napcha do ruk co sa mu namesti a krmi tym zvysok odohnatej rodiny a spolocne s plnymi licami sa na mna vycieraju keby neboli moji tak neviem............... este som aj vo vyskovej nevyhode,lebo tam kde sa ja pracne splham po stolicke a snazim sa vylozit aspon to suche pecivko na hornu policku,tam moj drahy len zdvihne hlavu a ma to presne v urovni oci....
Naposledy upravil magno : 24.11.10 at 11:38
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

magno - to nie sú húseničky, ale kobylky! Dovtedy budú chodiť do špajze, až bude prázdna
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Žabinka Pozri príspevok
A tu http://www.porada.sk/t88018-premena-...a-v-s-r-o.html si už kukala? Je toho síce dosť veľa, ale možno pomôže.
hej kukala som to, ja som chcela len na odkontrolovanie....ale vdaka
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Llívia Pozri príspevok
Toto musím poslať kamarátovi, len jemu by "kľúče" mali zameniť za "peňaženku" Jemu sa stáva, že si peňaženku aj s peniazmi, aj s komplet dokladmi (jeho peňaženka vyzerá ako menšia kabelka ) položí na strechu auta a nemôže ju nájsť.
u mna su to nožničky.Začala som ich strácať starej mame-krajčírke ako 4 ročná a trvá to do dnes,ked už som sama stará mama.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať