Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Dnes ma zase potešila Porada, keď som náhodou objavila tému Chladiaca podložka pod NB, že nemusím "otravovať" kamaráta, ten svojho kamaráta-ajťáka a že ten sa nemusí čudovať , ako si neviem poradiť s takou jednoduchou vecou, ako je začatie prehrievania môjho NB .
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ilona Pozri príspevok
Aj mňa to rozčuľuje a v posledných dňoch už vážne rozmýšľam či vôbec otvoriť noviny.Jeden deň Mikloš navrhne platiť odvody z prenajmu, druhý deň to navrhne zrušiť,tretí zvýšia poplatky za druhý pilier a ešte sporitelia stratia garanciu že dôchodkové spoločnosti ich úspory neznehodnotia,štvrtý boj proti Matovičovi , ktorí momentálne zachraňuje česť slovenskej pravice, prikazovanie, kto má ako hlasovať a tak ďalej a tak ďalej by sa toho dalo popísať, jeden nezmysel za druhým.Na všetko doplatia len tí chudobnejsí a živnostníci.
No ale keď som to tu pred voľbami písal, že čo sú to za postihnuté osoby, celá táto zlepenecka sebranka na čele s " inteligentom " Sulíkom, tak som tu na Porade, bol označený divže nie za vyvrheľa a že čo si to dovoľujem- okrem pár ľudí si ma vtedy nikto nezastal a tuto máte... a to je len začiatok...
1 0
padu padu

padu je offline (nepripojený) padu

Zistila som, ze ma 4 mesiace nahravaju 8 hodin denne bez mojho vedomia a suhlasu. Nebyt navstevnikov s ruskym prizvukom, neprideme na to.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

padu Pozri príspevok
Zistila som, ze ma 4 mesiace nahravaju 8 hodin denne bez mojho vedomia a suhlasu. Nebyt navstevnikov s ruskym prizvukom, neprideme na to.
kto?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..Stanuško, aj ja som to hovorila....a som rada, že som sa nemýlila vo svojom úsudku...
0 0
padu padu

padu je offline (nepripojený) padu

zamestnavatel, pocas pracovnej doby
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Padu, pre koho robíš? CIA, FBI, KGB alebo MOSAD?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

ilona Pozri príspevok
Aj mňa to rozčuľuje a v posledných dňoch už vážne rozmýšľam či vôbec otvoriť noviny.Jeden deň Mikloš navrhne platiť odvody z prenajmu, druhý deň to navrhne zrušiť,tretí zvýšia poplatky za druhý pilier a ešte sporitelia stratia garanciu že dôchodkové spoločnosti ich úspory neznehodnotia,štvrtý boj proti Matovičovi , ktorí momentálne zachraňuje česť slovenskej pravice, prikazovanie, kto má ako hlasovať a tak ďalej a tak ďalej by sa toho dalo popísať, jeden nezmysel za druhým.Na všetko doplatia len tí chudobnejsí a živnostníci.
Čo si kto navaril, nech si aj zje.

Ale, čo svet bol, vždy sa našiel niekto, čo chcel a aj sa snažil všetko zožrať. Všetko neprežral, zostalo aj pre nás, generácie po nich. Ako je to možné???

Ešte minimálne 65 mesiacov budeme jesť, čo navarí šéfkuchárka, ak náhodou, je nenavarí zubatá? Alebo voliči?
0 0
padu padu

padu je offline (nepripojený) padu

klasicna kancelarska krysa, ktora si myslela, ze sukromie a sloboda cloveka je nedotknutelna
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Padu, no len taká obyčajna "klasična" zrejme nebudeš, keď sa šéfstvo o Teba tak zaujíma a investuje - do odpočúvacieho zariadenia... Ide o to, či Ti to má zdvihnúť pracovnú morálku alebo - tlak...
Ozik, a oni už vedia, že o nich vieš?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa Pozri príspevok
Padu, no len taká obyčajna "klasična" zrejme nebudeš, keď sa šéfstvo o Teba tak zaujíma a investuje - do odpočúvacieho zariadenia... Ide o to, či Ti to má zdvihnúť pracovnú morálku alebo - tlak...
Ozik, a oni už vedia, že o nich vieš?
..aj na to je " liek "...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No ale keď som to tu pred voľbami písal, že čo sú to za postihnuté osoby, celá táto zlepenecka sebranka na čele s " inteligentom " Sulíkom, tak som tu na Porade, bol označený divže nie za vyvrheľa a že čo si to dovoľujem- okrem pár ľudí si ma vtedy nikto nezastal a tuto máte... a to je len začiatok...
Tak ty potrebuješ aby sa ťa zastávali?
A ktorá vláda ti to najviac chýba? Štrougalova?
Takéto nepoznáš?

Válovy zostali, len svine sa vymenili?

alebo

Chceš sa mať ako prasa v žite?
Buď sviňa.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

jezismaria!!!!
kde chodia ti novacikovia na tie krkolomne nicky ?

lavadabjuergensb

http://www.porada.sk/member.php?u=215844
3 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Arizonka - united states - to vysvetluje šecko...
Láva - asi tam vybuchla nejaká sopka ...dabju... malo byť asi dabljú... ...a ten konec mi pripadá taký európsky - asi nejaký Nemec-prisťahovalec...
Naposledy upravil Oliwa : 11.02.11 at 20:47
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No ale keď som to tu pred voľbami písal, že čo sú to za postihnuté osoby, celá táto zlepenecka sebranka na čele s " inteligentom " Sulíkom, tak som tu na Porade, bol označený divže nie za vyvrheľa a že čo si to dovoľujem- okrem pár ľudí si ma vtedy nikto nezastal a tuto máte... a to je len začiatok...
Nestraš! Nech sú už zmeny aspoň v polovici, lebo nakoniec zdania a zvedú odvody aj za dýchanie. A ešte budú zamestnanci platiť zamestnávateľovi za to, že bol taký láskavý a zamestnal ich :
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Oliwa Pozri príspevok
Arizonka - united states - to vysvetluje šecko...
Láva - asi tam vybuchla nejaká sopka ...dabju... malo byť asi dabljú... ...a ten konec mi pripadá taký európsky - asi nejaký Nemec-prisťahovalec...
súhlasím, len dodám, že ten juergensb bude asi Jürgen sb
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Tajnička sa odkrýva. Bude to manželský pár, LavadaB a JurgensB
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Lubaba Pozri príspevok
súhlasím, len dodám, že ten juergensb bude asi Jürgen sb
Tuším je to lepšie ako SUDOKU.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Aj ty si riešiš sudoku?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....záznamník u babičky a dedka..


..dobré ráno- práve nie sme doma, zanechajte nám odkaz..
..ak ste jedno z našich detí, stlačte jedničku a potom ďalej zvolte číslo podla poradia, ako ste sa nám narodili, aby sme vedeli, koho z vás máme očakávať...
..ak potrebujete postrážiť deti, stlačte dvojku..
..ak si potrebujete požičať naše auto, stlačte trojku..
..ak potrebujete vyprať a vyžehliť vaše prádlo, stlačte štvorku..
..aj chcete, aby sme vybrali vaše deti zo školky, stlačte šestku..
..ak chcete, aby sme vám navarili na nedeľu,prípadne aby sme k vám doručili nedeľný obed, stlačte sedmičku..
..v prípade, že sa chcete prísť k nám najesť, stlačte osmičku..
..ak potrebujete požičať si od nám peniaze, stlačte deviatku...
...ak nás chcete pozvať na obed, alebo do divadla, pokračujte- počúvame vás...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať