Zavrieť

Porady

Maximálny počet prac. hodín + nadčasy a pohotovosť

Mám problém, ktorý ma časove "tlačí". Počet odpracovaných dní v apríli je 19, t.j. 152 odpracovaných hodín. Lenže pracovník má mimo pravidelného pracovného času ešte nadčas a pracovnú pohotovosť. Môj problém spočíva v tom, že mi PC mzdu nevypočíta, pretože maximálny počet odpracovaných hodín v mesiaci je 152. Ako to mám vyriešiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lemonka je offline (nepripojený) lemonka

    lemonka
    Neviem v akom programe pracujes, takze je velmi velmi tazke sa k tomu vyjadrit. My mame osobitne nadstaveny maximalne pocet odpracovanych hodin osobitne za pohotovost a nadcas iba podla ZP - kontroluje sa za kazde 4 mesiace priemerne 8 hod + rocne (do 150 hod) - ZP §97, ods. 6 a 7. Najskor bude treba skontrolovat nadstavenia a opravit maximalny pocet hodin. Tiez nezabudni, ze ak ide o mesacnu mzdu, do odpracovaneho poctu hodin sa musi zapocitat aj sviatok - cize 21 dni * 8 hod = 168 hod!!!

    Maximálny počet prac. hodín + nadčasy a pohotovosť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.