Zavrieť

Porady

Čo mi neprešlo daňovou kontrolou?

betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Dovolila som si zadať takúto nezvyčajnú tému.
Snažíme sa poradiť na zadanú tému, prípadne sa z témy niečo naučiť, pochopiť ju, nájsť v zákone paragraf, kt. sa týka zadania.
Rozmýšľala som nad tým ako by sme si mohli pomôcť aj tým spôsobom, že sa poučíme nielen na svojich chybách, ale aj nachybách ostatných.
Nejeden z nás prešiel daňovou kontrolou, kt. mu vytkla zlé účtovanie, vyhodlila niečo z daňových výdavkov, DPH.....
Mohli by sme o týchto veciach písať ako sme to zaúčtovali, a prečo to bolo vyhodené, vytknuté a ako to má byť hlavne správne.

Každý spraví raz nejakú chybu, za kt. sa nemusí hambiť, a práve touto chybou niekomu pomôcť.
Možno táto téma bude o chvíľu zabudnutá, možno nápomocná
Usporiadat
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

jasne, dolož fotokópiu RL a je všetko ok.....
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Teda napíšem vyjadrenie k protokolu, že dodám ? A máte niekto skúsenosť ak nemala pracovníčka podpísané vyhlásenie ? Nechcem to tu písať ale nedá mi dodyčná osoba-kontrolór je .........pedant. A druhý kontrolór už stihol ísť do dôchodku. Matematický mi to vychádza, že pani XY mala PZ+ŽL= podľa záveru z kontroly si vlastne neuplatňovala odpočitateľnú položku v priebehu roka aj keď daňový výsledok je rovnaký. Ďakujem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať