Zavrieť

Porady

Kde je chyba?

Neviem kde je chyba, ale už od včera sa mi na stránke porada deje nasledovné :
napr. kliknem si na tému "rozvod". Keď sa chcem v ľavom hornom roku kliknutím dostať z témy von resp. na predchádzajúcu stránku zjaví sa mi v ľavom dolnom roku : adx1.adrenalines.sk - po dlhšom čase sa zjaví pripája sa na lokalitu 217.67.16.140 - po dlhšom čase sa zjaví "hotovo" pričom som ostala na tej istej stránke. Ak sa chcem z nej dostať späť musím vyjsť napr. na google . Dúfam, že je to zrozumiteľne napísané. Neviem kde je chyba či na stránke porada alebo v mojom počítači ?
Rada by som to nemala pretože mi to spôsobuje problém pri pohybe na porade
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Mám tiež rovnaký, resp. podobný problém. Akurát že z Porady nevychádzam, ale na zoznam tém idem cez najnovšie príspevky.
    Teda funkcia Dozadu tu ani mne nefunguje.

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    Ja mám dnes s Poradou tiež problém, pracuje sa tu veľmi, ale veľmi pomaly.
    Napr., keď si chcem otvoriť tému alebo ísť späť. Doteraz sa mi to ešte nestalo.

    misolga je offline (nepripojený) misolga

    misolga
    Mne sa od soboty stále objavuje políčko: pri pokuse kontaktovať adx1.adrenalis.sk vypršel časový limit...

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    Teším sa, že nie som v tom sama . Už som sa zľakla že sa mi niečo stalo s počítačom.
    Vie vôbec niekto aká je to stránka adx1.adrenalines.sk ? Rada by som sa toho zbavila a robila s poradou tak ako doteraz.

    miro_c je offline (nepripojený) miro_c

    miro_c
    Tento problém nastal aj minulý rok http://www.porada.sk/t30927-adx1-adrenalines-sk.html. Tam sa môžete dočítať, že ide o výmenný systém reklamných bannerov, ako Richard spomína a vyzerá to tak, že to zase nešlape. Inak ja s tým problémy nemám.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Odporúčam používať Firefox s nainštalovaným doplnkom NoScript a Adblock Plus. Pravdepodobne používate IE. Keďže Firefox blokuje reklamy a nepovolí script pre adx1.adrenalis.sk všetko ide ako má. Bez zbytočného zaťažovania a spomaľovania. V podstate ani neviem, že na Porada nejaký reklamný banner je

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.