Zavrieť

Porady

PC - internet zvukovo aj opticky

Aj keď PC používam už pomerne dosť dlho - viac ako 10 rokov, stále v ňom vystupujem ako "učená opica". Rada by som komunikovala prostredníctvom internetu zvukovo aj opticky. Nemám však k tomu zariadenie. Viete mi poradiť, aké zariadenie k tomu potrebujem, čo mám kúpiť?
Za rady ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    tak predovšetkým si rozmysli či chceš počúvať cez repráky ale sluchadlá
    čiže repráky alebo sluchadlá - poprípade oboje
    mikrofón poprípade sluchadlá s mikrofónom alebo
    webovú kameru popr. webovú kameru so zabudovaným mikrofónom
    ako vidíš..možností je viac
    záleží iba od teba

    Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

    Liptáčik
    Silvia, ponúkaš mi možnosti, o ktorých som ani nechýrovala. Mám LCD monitor, kde sú repráky zabudované, nestačí to? V tejto oblasti som absolútny laik.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Dobrý deň,
    samozrejme, že stačí + mikrofón + web kamera. Je teraz už len potrebné mať nejakého klienta - program, ktorý Vás spojí s Vašim besedníkom na druhom konci. Napr. Skype, ICQ a podobne. To sa dá stiahnuť z webu aj v Slovenskej jazykovej mutácii. Potom ja potrebné sa zaregistovať ako užívateľ služby, kde Vám bude pridelené unikátne číslo. Niečo také ako telefónne. To si vymeníte s tou osobou, s ktorou chcete komunikovať. Tá samozrejme musí mať ten istý software a registráciu (číslo), ktoré zadáte do programu a odošlete. Aby sa predchádzalo spamom aj v tejto sfére komunikácie, je potrebné aby ste si navzájom povolili pridať adresu, číslo do whitelistu a môžte začať. Od tohto okamihu (nainštalovaný program + registrácia) rozbehnutie diskusie je iba otázka pár sekúnd. S hocikým na hoc akom mieste sveta, kde je internet. Želám veľa pekných zážitkov...

    vierkad123 je offline (nepripojený) vierkad123

    vierkad123
    Ja som tiež taká obyčajná a zvládla som to.A máš niekoho-priateša, priateľku,rodinu , alebo niekoho, kto by sa chcel vo volných chvíľach rozprávať? Tak si najskôr stiahni skype. je naj lepšie podľa mňa. Ide i kamera super, aj zvuk. Na icq to tak nejde. Možno si to sama nestiahneš prvý krát, tým Ťa nechcem ponížiť, ale aj ja som si dala stiahnuť synovy.Teraz by som to vedela. Tým čo sú maniaci, sa to dobre hovorí, dnes už aj mne. ale som nemala ani podtuchu, čo je to stiahnuť. No a potom som šla na pokec, našla som si kamaráta, spojili sme sa a kamarátime do dnes cez internet.Hrávame na icq poker a na skype si chodíme podiskutovať, tam sa aj vidíme. Sme dobrí kamoši a krátime si volné chvíle. Je to super, keď vieš že Tvoj počítač žije a vieš že Ťa tam na druhej strane niekto čaká. Stihni si to skype. Odporúčam

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Na Skype môžeš vyhľadať kontakt podľa SkypeMena, e-mailu, Celého mena, pričom si ešte určuješ - aby to nehľadalo neprimerane dlho po svete - krajinu, mesto, pohlavie. Ide to rýchlo a pomerne presne.

    PC - internet zvukovo aj opticky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.