Zavrieť

Porady

Pre niekoho smiešna otázka - kurzy

Asi sa nad touto otázkou pousmejete, ale čo už, neviem to...:
Máme zriadený účet v Sk v nemenovanej banke. Ak uhradíme alebo nám uhradia FA, akým kurzom nám komerčná banka strhne alebo pripíše peniaze?
Kurzom NBS som to prerátavala, nesedí. Pozerala som aj na stránke nemenovanej banky. Ale kurz devíz mi tiež nesedí, ako je to, prosím?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    silveco je offline (nepripojený) silveco

    silveco
    určite by som poprosil banku,aby mi zdokladovala prepočet akej takej platby...podľa mne je povinná o tomto podať informáciu,,,viem,,že niektoré banky ,tam skrývajú rôzne poplatky a pod....samozrejme v neprospech klienta,...

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    Mickya
    Asi sa nad touto otázkou pousmejete, ale čo už, neviem to...:
    Máme zriadený účet v Sk v nemenovanej banke. Ak uhradíme alebo nám uhradia FA, akým kurzom nám komerčná banka strhne alebo pripíše peniaze?
    Kurzom NBS som to prerátavala, nesedí. Pozerala som aj na stránke nemenovanej banky. Ale kurz devíz mi tiež nesedí, ako je to, prosím?
    Ďakujem
    Môžem menovať? NIe je to náhodou ČSOB?

    Mickya je offline (nepripojený) Mickya

    Mickya
    janaGT
    Môžem menovať? NIe je to náhodou ČSOB?
    Je to Unibanka.
    Je to podľa Vás primitívne využiť tento spôsob?: proste vydeliť sumu, ktorú mi strhli / sumu, ktorú mám na faktúre uvedenú v dolároch? A túto sumu použiť ako kurz?
    Ďakujem

    Sefcikova je offline (nepripojený) Sefcikova

    Sefcikova
    myslím, že to tak môžeš spraviť, ak ti nedali prílohu aký kurz použili. poplatky za zahr. prevody si účtujú zvlášť, uvidíš na výpise

    Danuska je offline (nepripojený) Danuska

    obyčajný človek- žena Danuska
    Mickya
    Je to Unibanka.
    Je to podľa Vás primitívne využiť tento spôsob?: proste vydeliť sumu, ktorú mi strhli / sumu, ktorú mám na faktúre uvedenú v dolároch? A túto sumu použiť ako kurz?
    Ďakujem
    Vyžiadaj si avízo o zahraničných platbách, banka je povinná ti ho dať aj bez vyžiadania a to s presným rozpisom kedy, koľko, komu, za čo a akým kurzom, ak pracuješ cez internet, pozri nejakú záložku avíza!!!

    Pre niekoho smiešna otázka - kurzy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.