Zavrieť

Porady

RESANKA

Cesto:90dkg hladkej múky,9dkg kvasníc/2bal./10dkgpráškového cukru,
3PL oleja,4-5dcl mlieka,sneh z 3 bielkov
Spracujeme cesto/nerobíme kvások-kvasnice rozdrvíme len medzi múku/ zo všetkých surovín a rozdelíme ho na 8 častí,necháme vykysnúť. Uvaríme plnku.
Plnka:1Hera,25dkg kryštál.cukru,5dcl mlieka,2 čok. pudingy,2PL kakaa
Zo všetkého okrem hery uvaríme puding,potom do horúceho vmiešame heru a dáme vychladnúť.
Vy mastíme si plech,berieme kúsky cestá rozvaľkáme natrieme vychladnutou plnkou,vždy ked mame 2 dáme na plech a spletieme akokorbáč.Potom necháme ešte 15 min. kysnúť,natrieme povrch žltkami zmiešanými s olejom.
Na povrch:3žltka+trošku oleja/2lyžice/ Pečieme 15 min. pri 180st.C na vymastenom plechu

Je to super,a ked som to ja dokázala/koláč z kysnutého/ dokáže každy,je to vláčne cesto a velmi chutné.
Naposledy upravil sklenkova : 19.05.07 at 21:16 Dôvod: dopísanie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

    sklenkova
    Ja som zabudla napísať,žeked vyvalkame cesto a natrieme ho plnkou zavinieme ho ako roládu/vzniknú také úzke "roládky/a potom dve spletieme ako korbáč.Možno je to logické,ale radšej som to dopísala.

    ludeko je offline (nepripojený) ludeko

    ludeko
    Vyskúšala som a Resanka mala doma obrovský úspech. Je vynikajúca. Dík za recept. Ľ.

    pikulik je offline (nepripojený) pikulik

    pikulik
    Robila som resanku, bola výborná.Všetkým chutila, najmä našej babičke,ešte na druhý deň bol koláč vláčny.ďakujem za recept.

    astodolu je offline (nepripojený) astodolu

    astodolu
    Určite ho vyskúšam, už som jeden piekla podobný Pudungoš, tiež bol perfektný. Teším sa aj na tento. Dík za recept Anka

    skvrnka je offline (nepripojený) skvrnka

    skvrnka
    Recept sa mi veľmi páči, ale neviem, ako by to malo
    vyzerať. Prosím o obrázok, alebo webovú stránku,
    kde by sa to dalo vidieť.

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    Tak som ho skusila aj ja, musim uznat, ze je to vyborny kolacik a u nas ma obrovsky uspech . A nepopraskal mi ani, ako niekto spominal......

    KATA50 je offline (nepripojený) KATA50

    celoživotný pedagóg KATA50
    Áno, je naozaj vynikajúci. Pre obmenu skúste jednu z dvojice roládok, natrieť nahrubo lekvárom s kúskami ovocia, alebo jeden orechový a druhý pudingový. Dá sa kombinovať a je to naozaj veľmi dobré. Keď ho urobím pre vnúčatá ( 5 ), zjedia ho rovno z plechu. Škoda dávať na tácku. Odporúčam všetkým , ktorí ho ešte neupiekli. Nebojte sa množstva - bude ešte málo.

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Dnes som ho piekla prvý krát pre návštevu. Veľmi im chutil, aj recept pýtali, že budú piecť. Kto neskúsi - neuverí

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    ja som ho tiež vyskúšala je výborný. urobila som dva druhy jeden s touto plnkou a druhý s jahodami a džemom.
    Len sa mi popraskal, ale to asi prídem vekom tie zručnosti pekárkske

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.