Zavrieť

Porady

triedenie doručenej pošty

ahojte, chcela by som sa spýtať, viem si urobiť nové priečiny v doručenej pošte, len neviem si nastaviť, aby mi pošta došla hneď do nového priečinku , nie do doručenej pošty ale do tej novej ako keby podskupiny .

Ďakujem Pavliščáková
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bz5 je offline (nepripojený) bz5

    bz5
    Oznacis si priecinok kam chces, aby automaticky sa presúvali správy od vybraných odosielateľov. Potom klikneš na Nástroje (Tools)/ pravidlá správy (Message rules) / Mail a tu si to uz konkretne zadefinuješ.

    5-ko je offline (nepripojený) 5-ko

    5-ko
    pavliscakova Pozri príspevok
    ahojte, chcela by som sa spýtať, viem si urobiť nové priečiny v doručenej pošte, len neviem si nastaviť, aby mi pošta došla hneď do nového priečinku , nie do doručenej pošty ale do tej novej ako keby podskupiny .

    Ďakujem Pavliščáková
    ako to suvisi s temou STAVBA???

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    Myslíš elektronickú poštu? Mohol by mi niekto poradiť, ked chcem niečo odoslať, tak mi to vypisuje, že chyba a nenašiel sa hostiteľ, čo je zle nadstavené? díky

    triedenie doručenej pošty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.