Zavrieť

Porady

Viete, že?

Viete že,
firma spravujúca webovú stránku IRS (to je niečo ako daňové riaditeľstvo u nás) má svoje sídlo na Bermudách - čo je tzv. daňový raj?!!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Stránka drsr.sk sa myslím výrazne dizajnovo i obsahovo zlepšila oproti tomu, čo tam mali do apríla. No pokiaľ ide o nový zákon o DPH, vyzerá to skôr ako keby tento zákon bol predmetom štátneho tajomstva, tak sa im darí utajovať informácie.

    Napriek tomu im úprimne fandím a dúfam že neskĺznu na úroveň takej Sociálnej poisťovne - tam je horúca aktualita (!!!) ponuka pracovného miesta riaditeľa pre styk s verejnosťou, ani keby platili zlatom, by sa na to ja nedal...

    Mimochodom, čo keby naše štátne inštitúcie mali povinnosť zverejňovať na internete dotazy občanov a samozrejme príslušné odpovede - to by bolo zaujímavé čítanie.

    juko je offline (nepripojený) juko

    štátny zamestnanec juko
    Ja mám veľmi dobré skúsenosti so stránkou VšZP. V oddieli "poradňa" sú zobrazované najčastejšie otázky kladené návštevníkmi tejto web stránky. A čo je dôležité, odpovedajú promptne. Všetka česť.
    Ak ste túto stránku ešte nenavštívili, vrele odporúčam.

    marika1 je offline (nepripojený) marika1

    marika1
    Stránku VšZP som navštívila po odporúčaní na tejto porade a naozaj je dobrá. Dozvedela som sa čo som súrne potrebovala anemusela som hľadať po brožúrach. Ďakujem.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Na stránku VŠZP som pred 3 týždňami poslal otázku ohľadom toho už zľudovelého problému, aké poistné majú platiť paušálnici, dodnes žiadna odpoveď.

    ajacik je offline (nepripojený) ajacik

    robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac ajacik
    ja som tam pisala pred 2 tyzdnami a nic.
    Prave dnes som pisala priamo, cez KONTAKT na uvodnej stranke. Som polozila otazku, ci dostanem na svoju konkretnu aj odpoved. Dam potom vediet.
    Teda ak vobec odpisu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.