Zavrieť

Porady

Prosím poradte

Dobrý večer,
prosím poradte mi ako to funguje v s.r.o. Keďže chceme založiť s.r.o., ako je to v praxi? Musia spoločníci , konatelia odvádzať odvody? Môžme si dať mesačné odmeny? PLatia sa z nich odvody? A na konci platíme len daň zo zisku?
Prosím poradte čo najzrozumiteľnejšie, konečne chcem mať v tom jasno. Určite mnohí z vás majú s.r.o.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Pohar Pozri príspevok
    Prosím poradte čo najzrozumiteľnejšie, konečne chcem mať v tom jasno.


    Chceš poradiť "čo najzrozumiteľnejšie", ale ...

    ... citát dvoch bodov z Etikety Porady ( http://www.porada.sk/showthread.php?t=2886 ):

    Tému nazvem čo najvýstižnejšie, aby bolo už z jej názvu jasné o aký problém sa jedná. Vyvarujem sa názvov ako "Otázka, Poraďte, Súrne,..."

    ...

    Predtým, než položím svoju otázku, pohľadám na Porade, či sa už tento problém neriešil.

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Naozaj sa táto otázka tu už rozoberala viac krát. Používaj vyhľadávač - daj si tam konateľ, odvody a pod. a objavia sa Ti uvedené témy, v ktorých nájdeš odpovede na svoje otázky.

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    endrju Pozri príspevok


    Chceš poradiť "čo najzrozumiteľnejšie", ale ...

    ... citát dvoch bodov z Etikety Porady ( http://www.porada.sk/showthread.php?t=2886 ):

    Tému nazvem čo najvýstižnejšie, aby bolo už z jej názvu jasné o aký problém sa jedná. Vyvarujem sa názvov ako "Otázka, Poraďte, Súrne,..."

    ...

    Predtým, než položím svoju otázku, pohľadám na Porade, či sa už tento problém neriešil.
    prepáč, že som sa ozvala, som len začiatočníčka, takže ak je so mnou problém, radšej končím.....

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Vidno, že ste začiatočníčka - urážate sa na dobre mienené rady skúsenejších Poraďákov.

    Škoda.
    Naposledy upravil Jozef Mihál : 31.05.07 at 08:55

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Pohar Pozri príspevok
    prepáč, že som sa ozvala, som len začiatočníčka, takže ak je so mnou problém, radšej končím.....
    Naozaj sa nemáš prečo urážať, to čo Ti bolo poradené bolo naozaj myslené v dobrom, aby si sa naučila pohybovať sa na stránke porady. Všetci sme začínali.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.