Zavrieť

Porady

Pivo dnes

Time is over!
(Pre nových členov - bola to pozvánka na pivo)
Naposledy upravil Marian : 23.05.04 at 19:07
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

dajme si aspoň takto virtuálne..
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

no keď si k tomu pivu dám ešte aj toto.. neviem, neviem, moje každodenné cvičenie či nebolo zbytočné..
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Žabinka
no keď si k tomu pivu dám ešte aj toto.. neviem, neviem, moje každodenné cvičenie či nebolo zbytočné..
to sú iba bielkoviny
1 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
uf... škoda, že nemôžem
prajem príjemnú zábavu
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Keby to bolo bližšie...
0 0
McMarti McMarti

McMarti je offline (nepripojený) McMarti

kde to je?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Existuje veľa kombinácií, takže sa vzdávam. Som rád, že Porada si udržuje úroveň svojich príspevkov a verím, že neubudem musieť tráviť čas vymýšlaním kombinácií nevhodných slov, alebo nebodaj odstraňovaním príspevkov... ;-)
0 0
elPi elPi

elPi je offline (nepripojený) elPi

Aj ja mám rád pivóóóó ....

Môj rebríček:
1. Kofola 0,5 l
2. Kofola 0,3 l
3. Kofola 0,2 l

0 0
tibor tibor

tibor je offline (nepripojený) tibor

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
keďže som dosiahol member...ako som popísal...
končím príspevkom, že mojim naj pivom je Samson...

hrdovec...(nie ten brouk)
(:
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Tibor ak ide len o to tak Vam zmenim vas podtitul tak, ze budete na vecne veky JUNIOR ;-)
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

A čo keby si každý mohol vybrať, ktorým smerom chce ísť. Takže niekto by si vybral smer >junior, member, senior memeber... atď., iný by bol zasa > junior, lezúň, batoľa, embrio... a tú poslednú možnosť ani neuvádzam, lebo ktovie, či by sa tam niekto vôbec prepracoval
0 0
Daniela Daniela

Daniela je offline (nepripojený) Daniela

hej, príďte všetci do Popradu, nájdete tu všetko-pivo, kofolu, sneh, krásne okolie a budeme oslavovať aj detský deň v sobotu t. j. 30.5.2004.......jazdecký areál Kvetnica. Je tu krásne. Pozrite si portál www. Poprad.sk, nájdete tu všetko aj Vysoké Tatry.
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

suhlasim s tvojim rebričkom elPi, je to najlepsie pivo :-))
Naposledy upravil ekin : 27.05.04 at 16:26
0 0
Daniela Daniela

Daniela je offline (nepripojený) Daniela

veru, nedorazila, my chodíme stále v kabátoch a začíname si myslieť, že jar ani nebude. Bude možno rovno leto, veď globálne otepľovanie je tu.
Verte, aj keď nám p. Zeman povedal, že v popradskom pive by si neumyl ani protézu nie je to pravda. Čierny Kamzík a rezaný to je niečo. A najlepší je po takej krásnej bicyklovej túre cca 80 km. Nemá to chybu.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Daniela, to bola krásna a veeeľmi lákavá pozvánka Ale čo sa týka tých 80 km na biku... uff, no ako myšlienka je to super, ale............. ale (no dám výhovorku) škoda že mi ukradli bike No tú stránku si určite pozriem.

Športu zdar!
0 0
Daniela Daniela

Daniela je offline (nepripojený) Daniela

Pán Mihál,
možno máte pravdu, ale já sa obzriem len po kvalite. Nemám toľko peňazí, aby som si mohla kúpiť nekvalitu a naviac mať z toho časté návštevy OO.
Kaufland nenavštevujem.... To, čo sa tam predáva mi je proti vôli. A čo sa týka tých 80 km je to reálne v krásnej prírode pod Tatrami sa dá všetko. Z Popradu do Liptovskej Tepličky, Lopušnej Doliny, Štrbského Plesa atď. musí však byť to počasie. Nie ako dnes, búrka, dážď.
Mimochodom nechcite vedieť koľko mám rokov....... na tých 80 km padli by ste do vývrtky
Naposledy upravil Daniela : 27.05.04 at 12:56
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ej veru v Orava, Tatry, Spiš..... to sú krásne miesta na bikovanie. Vlani som chcel ísť na krosovom (medzi cestným a horským) aj s priateľkou na Chatu pri Zelenom plese, ale cez tie balvany v hornej časti trasy a popršiavanie sme napokon schovali bicykle v lese a dorazili to pešo .

Ale pre Tatrancov: pekné cesty a chodníky na bikovanie sú aj v Bratislave v Karpatoch a navyše Vás tam neotravujú okoloidúce autá (čo ja neznášam a preto si vyberám radšej kľudné cesty).
0 0
juko juko

juko je offline (nepripojený) juko

štátny zamestnanec
25.5.2004 sme očakávali, kto bude 300-tým členom a dnes je nás 344. Za 4 dni 44 členov - super!!! Som zvedavý, pri akom čísle sa to ustáli.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať