Zavrieť

Porady

Architekt - Košice

Milí poraďáci,
hľadám architekta pre návrh vstupu do domu, aby to ladilo aj s plotom a chceme aj kryté státie pre auto. Dom je podľa katalógu, len sme mu zrušili vpredu balkón a potrebujeme to teraz pekne upraviť.
Nepoznáte niekoho šikovného z Košíc ?
Ďakujem Maja
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Abakita je offline (nepripojený) Abakita

    Abakita
    Ahoj Maja,

    poznám šikovných architektov.. ale ak chceš, aby to bolo aj lacné odporúčam ti zavolať si študenta architektúry, tí sú lacnejší a ovládajú nové grafické programy . V čase, keď si to písala , som ešte nebola na škole ..preto odpisujem teraz. Som študentka 3.roč. na architektúre v Brne, bývam v Košiciach. Ak je táto ponuka stále aktuálna, odpíš

    Petra
    AHoj Maja, nasla si napokon nejakeho sikovneho a cenovo priatelneho architekta z KE, ktoreho by si vedela odporucit?
    Vopred dakujem za odpoved.
    Jana

    shaarka je offline (nepripojený) shaarka

    shaarka
    ahoj janulka,
    riesim tu vrzgajuce parkety a nahodou som natrafila na tuto otazku. co potrebujes? som arch. na materskej a rada si privyrobim. napis mi sem, alebo sukromnu spravu alebo mail, ak sa ti zobrazuje.

    janvirostko je offline (nepripojený) janvirostko

    janvirostko
    ahoj janulka,
    poznam viacero sikovnych architektov. Kazdy ma cit pre nieco ine, takze asi radsej napis o co presnejsie ide a mozem ti poradit aj ja. Som stavebny inzinier z KE
    Ahojte Shaarka a Jan. Vas e-mail sa mi nezobrazuje. Chceli by sme zrekonstruovat jeden objekt (kde bola pred par rokmi prevadzka) na rodinny dom cca 2x 100m2. Potrebovali by sme sikovneho architekta, ktory nam poradi co a ako. Nachadza sa to par km od KE, blizko lesa, tak takeho ktory ma zaroven aj cit zladit navrh domu s okolitou prirodou...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.