Zavrieť

Porady

OUTLOOK - v odoslanej pošte sa mi nezobrazuje pošta

Prosim poradte mi: dva dni sa mi uz nezobrazuju spravy, ktore odoslem. Tie stare, ktore som predtym odoslal su tam, len tie nove nie. Akoby ani neboli odoslane. Uz som si poslal mail aj na moju druhu e-mailovu adresu aby som zistil, ci to vobec odosiela. Chvalabohuh to odosiela.
Cize problem je len v tom, ze ked si chcem spatne pozriet moje odoslane maily, tak tam nie su (iba tie stare).

DAKUJEM ZA RADU!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Bastian Pozri príspevok
    Prosim poradte mi: dva dni sa mi uz nezobrazuju spravy, ktore odoslem. Tie stare, ktore som predtym odoslal su tam, len tie nove nie. Akoby ani neboli odoslane. Uz som si poslal mail aj na moju druhu e-mailovu adresu aby som zistil, ci to vobec odosiela. Chvalabohuh to odosiela.
    Cize problem je len v tom, ze ked si chcem spatne pozriet moje odoslane maily, tak tam nie su (iba tie stare).

    DAKUJEM ZA RADU!
    Pozri si v nastaveniach, či si si náhodou nezrušil voľbu ukladania odoslaných e-mailov do schránky odoslaná pošta. Máš Microsoft Outlook alebo Outlook Express?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Bastian Pozri príspevok
    Idem sa pozriet. Mam Outlook Express

    VDAKA
    Tam sa to nastavuje cez Nástroje - Možnosti - Odesílaní - a odšrtnúť prvé okienko - Ukládat kopie odeslaných zpráv do složky Odeslaná pošta.

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    Mam to zaskrtnute. Neviem kde moze byt chyba.
    ESTE JEDNA VEC: ked zapnem pocitac, tak mi vypise INCORRECT SYSTEM DATE. CHECK THE DATE SET ON YOUR COMPUTER. Co mam urobit??? Uz som z toho hotovy....

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    Ked som teraz hladal maily co som vcera posielal cez NAJIT, tak tam mi ich nasiel. Cudne

    LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

    LubicaN
    Bastian Pozri príspevok
    Mam to zaskrtnute. Neviem kde moze byt chyba.
    ESTE JEDNA VEC: ked zapnem pocitac, tak mi vypise INCORRECT SYSTEM DATE. CHECK THE DATE SET ON YOUR COMPUTER. Co mam urobit??? Uz som z toho hotovy....

    ...a aký máš nastavený dátum? Hlášku by som si ja laicky preložila ako: Nesprávny systémový dátum. Nastavte si dátum na Vašom počítači.

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    Teraz som zistil, ze si zienka pozerala kalendar a ho prestavila na maj (asi si chcela predlzit mesiac lasky)! TAK TO VYZERA KED SADNE ZENA ZA POCITAC

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Bastian !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A ten posledný príspevok je za to, že Ti Ľubka - georeo tak dobre poradila?????????????????????????????????????????? ????????????????????????
    Čo by ste si bez nás počali? My už počneme s Vami aj bez Vás, ale čo vy chlapi?
    Naposledy upravil abel : 07.06.07 at 17:29

    LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

    LubicaN
    ...ako to teraz vyzerá s odoslaným e-mailom? Ono asi tvoj komp nevedel pochopiť, že prečo si čosi odosielal v júni, keď je ešte máj...

    Teoreticky by to teraz mohlo fungovať všetko ako má... a odporúčam - pokiaľ nie si jediný kto chodí na ten komp kontrolovať nastavený dátum - aj mne sa už stalo, že ktosi čosi chcel vytlačiť alebo na disk uložiť tak, aby nebolo vidno skutočný dátum...a keď som potom normálne pracovala, tak to stváralo psie kusy...

    *Ľubica

    (Elenka pripisujem sto bodov - za to počatie )

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.