Zavrieť

Porady

Zmena emailu

Pri registrácii ste uviedli email, ktorý používate. Tento email sa využíva pri notifikácii na nové SSky, témy ktoré ste si nastavili (napr. aktuality z DRAKa) a podobne.

Žiaľ ak zmeníte email, alebo Váš email prestane byť funkčný nastáva problém, že nie ste správne informovaní o dianí na Porada.sk

Preto Vás prosím, aby ste si email skontrolovali a aktualizovali v nastaveniach Vášho účtu.

K nastaveniam sa dostanete kliknutím na "Nastavenia" v prihlasovacom okienku hore vpravo, viď obrázok (kliknite pre zväčšenie):

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  emailzmena.gif
Zobrazení: 40
Veľkosť:  33.3 KB
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Odporúčam toto do pozornosti.
    Ak chcete byť vždy aktuálne informovaní (notifikácie atď) o dianí na Porada.sk, aktualizujte si prosím emailovú adresu vždy po zmene.

    dari1 je offline (nepripojený) dari1

    dari1
    richard, prosim, je moja mailova adresa viditelna vsetkym tak ako mne na obrazovke porady? Priamo pri vitajte xy.
    Dufam, ze nie, vsak na to su odkazy, aby mi niekto mohol napisat.
    Chodili mi rozne maily, myslela som, ze mi prisli cez profily/poslat email/ ale bolo ich viac, tak predpokladam, ze sa to tam zobrazuje.
    Teraz som si zmenila mail, tak som to upravila a uz ma to tak nerusi, ale nemal by byt mail tak uplne volne pristupny.
    dik
    darina m.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard


    samozrejme že nevidno, po prihlásení je tam tvoje meno email, konto atď. Keď sa odhlásiš zistíš že nič nevidno .-)

    V nastaveniach sa dá nastaviť či si želáš prijímať email od ostatných členov Porady. Ak áno, tak ti môžu písať na email (ale ani tam tvoj email nevidia, je tam len formulár na odoslanie emailu...)

    Pozerám, že ty tam máš nastavené, že si neželáš prijímať email, takže ti naň odtiaľto ani nikto nemôže písať...

    dari1 je offline (nepripojený) dari1

    dari1
    dik za odpoved, predtym som tam mala, ze mozu poslat mail, ale mala som nejakych 10 mailov, tak som to prestavila na neposielat.
    Vsak sa da cez SS
    vsetko dobre.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.