Zavrieť

Porady

diéta - vyskúšané

jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Milé baby ! Ponúkam Vám diétu, ktorú som vyskúšala sama na sebe.Za rok - mínus 10 kíl. Žiaľ,zdedila som hlúpu hruškovitú postavu - typ Eifelovky - hore nič a na zadku a stehnách horor. Dotiahla som to aj vďaka hormonálnej antikoncepcii na úspešných 69 kg (toľko som mala v deň pôrodu mojej dcéry - pôvodná váha 54kg !) To ale nehovorím, že ju držím celý rok ! Držala som ju (na 95% t.j. že som zamenila špenát za dusenú zeleninu) za 3 mesiace 2x. Počas nej som cvičila kalanetiku asi 1 hodinu denne podľa videokazety v kľude - bohovský psychický oddych s max.účinkom, žiadne behanie,skákanie na aerobiku ... bŕŕŕ ... popritom 3-4 x do týždňa á 20 minút na stacionárnom bicykli. A chôdza pešo v rezkom tempe tak, aby sa človek zapotil - ani to som moc nepreháňala. Dobré je, keď si napíšete tabuľku - miery - prsia, pás, boky a obvod stehna,váha a sem tam sa zmeriate. V diéte píšu, že za 2 týždne zhodíte 8 kíl.... ja som po prvej len 4 kilá, ale aj po skončení diéty som išla s váhou dolu, pričom som sa stravovala už normálne. Po druhej diéte som prišla o ďalšie 2 kg a tie 4 kilá odišli "samé". Inak, najväčší šok som mala z kávy bez cukru. Pri mojom sladení 2 lyžičkami to bol naozaj VEĽKÝ ŠOK ! Ale prekonala som sa a doteraz nesladím.
Zásady diéty sú :
- veľa pitia
- ak si hladná jedz jablká
- a aj po skončení diéty večer po 18-tej už okrem ovocia NIČ !!!


Veľa zdaru a poteším sa, ak mi niektorá z Vás napíše, že tiež schudla.
Naposledy upravil jess : 07.02.05 at 08:17 Dôvod: zlá ikonka
Usporiadat
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
musím len povedať, že tá kalanetika je fakt super vec. človek sa cíti ako znovuzrodený.
a neprejavil sa u teba tzv. jojo efekt??
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

ja by som skôr potrebovala recept ako trošku pribrať. Pred asi tak 2 rokmi mi doktor dával aj injekcie že aby som trošku pribrala a nič. A ja som sa vtedy vytešovala, že aspoň budem mať novú garderóbu. Takže nič z toho nebolo.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
absolútne ! kolíšem síce +0,5 až 1kg, ale to je predsa v norme, podľa toho či si sa už vykak ... , alebo nie .... a môžem Ti povedať na vianoce som fakt "žrala - veď predsa tie koláče, kačky,husy a lokše nenecháš pokaziť !!!... to by bola škoda ! " a muž mi hovorí," že počkaj, to na váhe ešte len príde - nežer !" A som čumela, že nie !
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
A ešte Vám poviem, že všetci, čo ma poznajú, tak čumia a pýtajú sa ma , či nebodaj nie som voľáko chorá-zdravotne, a dávajú ma všade za príklad. So športom nie som bohvie aký kamarát, ale po tej kalanetike som sa fakt cítila veľmi dobre ... cvičíš doma, nikto na teba nečumí, nikde nemusíš ísť ... len treba byť doma sama a mať kľud, napr. skúšala som toto cvičiť pri mojich detičkách 5 a 8 rokov - nulové cvičenie , to malé sa smialo a to druhé mudrovalo, že ony robia brušáky inak. A dobré je pri tej kalanetike, keď si dáš pred seba veľké hodiny so sekundovou ručičkou, vtedy vidíš ako Ti odsýpa čas, že .... ešte trošku, ešte sekundu vydržím. Začínaš s výdržou 10 sek a pridávaš po ďalších 5 sekúnd a ani sa nenazdáš a tých 30-40sekúnd vydržíš hravo. A baby, aj z brucha ide dolu.
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

ale, čo ak som za život vypila 2 kávy dokopy? Funguje to aj bez nej?
0 0
Žofka Žofka

Žofka je offline (nepripojený) Žofka

Ten špenát musí byť? Nedá sa to zameniť za nejakú surovú zeleninu? Neznášam špenát a vôbec nemusím varenú zeleninu.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Žofka
Ten špenát musí byť? Nedá sa to zameniť za nejakú surovú zeleninu? Neznášam špenát a vôbec nemusím varenú zeleninu.
Ja som skúsila špenát .... ďakujem ... nemusím, potom som ho zamenila za dusenú zeleninu, lešie povedané hodila som do mikrovlnky za hrsť mrazenej tej namixovanej - kukurica,mrkva, hrášok, paprika a bolo ... funguje to aj bez špenátu !
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Bubika
ale, čo ak som za život vypila 2 kávy dokopy? Funguje to aj bez nej?
toto neviem, ale myslím, že je dôležité NESLADIŤ ! takže by podľa mňa mohol byť aj čaj.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
jess a si si istá, že sa k nám neprihováraš už z onoho sveta? Po takej diéte?! To sa dá prežiť?!!! A pomohlo ti to čosi aj na tvar postavy? Eifelovka to je moje! Hore M-ko, dolu XXL

Janka, neviem čo s tebou robili a ako ti chutí, mne tak pred sto rokmi v detstve akosi tiež nechutilo jesť, rodičov div že na národný výbor nevolali že zanedbávajú moju výživu :p tak im ktorýsi pán doktor poradil, aby mi začali dávať pivné kvasinky (myslím že sa to volá Pangamin - tabletky). Nuž a odvtedy som jesť ešte neprestala (ale priberať som začala i tak až tak okolo tej 30-ky, pekne, pomaly, kontinuálne, nezastaviteľne, stále, furt, dokolečka.... )
0 0
Alexandra Molnárová Alexandra Molnárová
janaGT
ja by som skôr potrebovala recept ako trošku pribrať. Pred asi tak 2 rokmi mi doktor dával aj injekcie že aby som trošku pribrala a nič. A ja som sa vtedy vytešovala, že aspoň budem mať novú garderóbu. Takže nič z toho nebolo.

Ja som mala tiež ten podvýživený problém a pomohlo mi fitness - veľa opakovačiek s malými činkami - pribrala som 7 kíl za pol roka.
0 0
Aneta Aneta

Aneta je offline (nepripojený) Aneta

Mala som podobnu dietu je velmi tazka na zaludok / maso, vajcia/ po dvoch tyzdnoch som schudla ale nie z tej diety ale z toho ze som nemohla jedlo ani vidiet.
Osvedcil sa mi nasledovny recept
1 den ziadne jedlo, vela tekutin / kava, caj, mineralky/
2 den ovocie + vela tekutin
3, 4, 5, 6, 7 den velmi lahke stravovanie, v zmysle delenej stravy vela tekutin po 17 hod. nejest.
Samozrejme kazdy druhy den cvicit 30-45 minut na rozhybanie a posilnenie svalstva.
Za tyzden je ubytok vahy cca 2-2,5 kg a v pohode sa da opakovat bez zdravotnych komplikacii.
Prijemne chudnutie praje
Aneta
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
luebchenko
jess a si si istá, že sa k nám neprihováraš už z onoho sveta? Po takej diéte?! To sa dá prežiť?!!! A pomohlo ti to čosi aj na tvar postavy? Eifelovka to je moje! Hore M-ko, dolu XXL

.... )
..... vo všetkých obvodoch 5cm, to sa týka aj brucha, žiaľ aj pŕs, stehien, v bokoch som mala 112cm stehno 64 teraz 59 .... všetky gate,čo som nosila pred rokom na mne plávajú, rifle som musela odložiť na "horšie" časy, ale už som si kúpila menšie, lebo som už nemala čo na seba.A čo sa týka mojej eifelovky ... hore 38 a dolu 44 predtým, keď som si chcela kúpiť rifle a pýtala som si číslo 33-34, tak mi povedali, že také sa nevyrába ! Aj tak ak som naďabila na oné číslo, všetko mi to na páse lietalo a cez boky ledva prešlo. A keď mi dali na pás, tak som ich obliekla len po kolená a dosť !
Naposledy upravil jess : 07.02.05 at 11:42 Dôvod: dodatok
0 0
ANNA ANNA

ANNA je offline (nepripojený) ANNA

S tým priberaním a chudnutím to aj tak asi nikdy nepochopím. Keď som bola malá bola som veľmi chudá a preto som bola aj na liečení. Keď som mala 20 rokov pri výške 172 cm som mala 49 kg. Po prvom dieťati mi zostalo 10 kg a po druhom ďalších 10. A teraz si ma predstavte ako vyzerám. Neviem si nájsť čas na cvičenie. Rotoped mám v obývačke, aby som sa donútila cvičiť. Už uvažujem, že ho strčím do pivnice. Bude to dobrý vešiak na haraburdy. A ja neziem len to čo by mohlo zjesť mňa. Dokonca aj ten špenát.
A neznášam z duše obchody, kde mi predavačka len čo otvorím dvere povie, že na mňa nič nemajú.
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

janaGT
ja by som skôr potrebovala recept ako trošku pribrať. Pred asi tak 2 rokmi mi doktor dával aj injekcie že aby som trošku pribrala a nič. A ja som sa vtedy vytešovala, že aspoň budem mať novú garderóbu. Takže nič z toho nebolo.
Jana GT som s Tebou. Aj ja potrebujem pribrat, a dost. Uz ma nebavi, ze kazdy do mna sprta, ze vyzeram ako tintitko. No ale ja sa fakt snazim, len to akosi nejde. Vela ludi si mysli, ze mozem byt nejaka cerstva osemnastka, a ked vysvitne moj vek,a ze uz mam 1 porod za sebou, tak mi nikto neveri. No pred porodom som mala 158 - 45 kg. Teraz mam 42. A nieco take ako jedenie aj o polnoci je u mna normalne. Jem sice male porcie, ale velmi casto. V kuse musim nieco jest. A oravsku slaninu zboznujem. Takze, ak ma niekto nejaky osvedceny recept ako pribrat, rychlo sem snim.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
jess
..... vo všetkých obvodoch 5cm, to sa týka aj brucha, žiaľ aj pŕs, stehien, v bokoch som mala 112cm stehno 64 teraz 59 .... všetky gate,čo som nosila pred rokom na mne plávajú, rifle som musela odložiť na "horšie" časy, ale už som si kúpila menšie, lebo som už nemala čo na seba.A čo sa týka mojej eifelovky ... hore 38 a dolu 44 predtým, keď som si chcela kúpiť rifle a pýtala som si číslo 33-34, tak mi povedali, že také sa nevyrába ! Aj tak ak som naďabila na oné číslo, všetko mi to na páse lietalo a cez boky ledva prešlo. A keď mi dali na pás, tak som ich obliekla len po kolená a dosť !
sestra moja rodná z duše a zo zrkadla ako by si sa mi prihovárala! A ja som ešte aj taká hruštička húževnatá , najprv bedrové kosti (už značne obalené ochrannou tukovou vrstvou ) podtom fuga a potom zadkostehná Priliehavé veci sú podľa mňa zlomyseľnosťou módnych návrhárov a keď predsa len neodolám, tak jedine so sťahovacími gačkami minimálne o 3 čísla menšími
0 0
gabri gabri

gabri je offline (nepripojený) gabri

janaGT
ja by som skôr potrebovala recept ako trošku pribrať. Pred asi tak 2 rokmi mi doktor dával aj injekcie že aby som trošku pribrala a nič. A ja som sa vtedy vytešovala, že aspoň budem mať novú garderóbu. Takže nič z toho nebolo.
Ja som mala pred par rokmi tiež tvoj problém-ako pribrať, po 2 deťoch, 35 ročná som mala pri vyške 164 47kg-hrôza! Pomohol mi herbalife-skutočne-pribrala som po ňom prvých neskutočných 5 kíl a to som si držala bez problémov zopár rokov, teraz je to trošku viac, ale nevadí.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
luebchenko
sestra moja rodná z duše a zo zrkadla ako by si sa mi prihovárala! A ja som ešte aj taká hruštička húževnatá , najprv bedrové kosti (už značne obalené ochrannou tukovou vrstvou ) podtom fuga a potom zadkostehná Priliehavé veci sú podľa mňa zlomyseľnosťou módnych návrhárov a keď predsa len neodolám, tak jedine so sťahovacími gačkami minimálne o 3 čísla menšími
Najradšej mám moje deťušky , keď ma tľapkajú po riťke "to je pekná riťuška!","maminka ty si taká peknučká, len riťku máš trošku veľkú !"....že mám taktné detičky .... slušne vychované a chalani na vyške mi vravievali "chodievaj radšej po rukách, nech sa ti to presype nahor, potom budeš akurát !"
0 0
rage1 rage1

rage1 je offline (nepripojený) rage1

Ja mam s vahou problem asi uplne odjakziva. Uz ako mala som bola take male zlate buclate dievcatko - ako vsetci (zlomyselne) tvrdili. Pred troma rokmi sa mi podarilo nechcene pribrat pri vyske 165 cm na 75 kg. To som mala 19 rokov.Bola to hroza - citila som sa uplne ako obrovska bublina. Tak som nasadila delenu stravu a nemozne sa stalo zrazu moznym. Za polrok sa mi podarilo schudnut 15 kg. Pravdaze popri diete som vytrvalo cvicila - tri krat do tyzdna taibo a dva krat plavanie a z velkosti 42 sa mi podarilo schudnut na 38.Citila som sa uplne ako vymenena bytost. Najlepsie vsak je, ak vas podporuju aj ostatni. Mna najviac podporil moj najdrahsi priatel.Priznavam - zadku som sa dodnes este poriadne nezbavila - mam takisto postavu hrusticky, ale to, ze mozem zrazu nosit oblecenie, na ktore som sa pred tym len pozerala tupo do vykladu, je pre mna ovela vacsi uspech ako postava vyziabnutej modelky. Navyse si myslim, ze take shudnutie prida tak boubelke ovela viac sebavedomia. PRETO BABY, JAR SA BLIZI, TAKZE SUP SUP DO TELOCVICNE A UVIDITE TIE ZAZRAKY. Ja som hlavne zistila, ze najlepsie je, ak sa postupne zbavite peciva- teda takmer uplne. Kedze nastupuje jaro aj ja uz travim kazdy den cvicenim a uz teraz sa tesim na leto, ako sa budem moct predviest v plavkach!DRZIM VAM PALCE BUCHTICKY! A ak sa vam aj nahodou nepodari schudnut - nic to!Ved niekde som citala, ze bucky su opat v mode!
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Rage1, ja som bola trošku menšia buchtička od teba ... pri 164cm 69kg, teraz mám 59kg ! Ale baby, fakt to bez trošky cvičenia nejde, pojedla som aj tablety na chudnutie a nešlo to ... škoda peňazí, tá troška pohybu nezaškodí a budete sa cítiť oveľa lepšie a sviežejšie ... fakt aj človek trocha omladne !
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
pre mňa je demotiváciou k akémukoľvek cvičeniu a inej formy samotýrania sa moja výška. Pri 181 cm sa tie nedostatky akosi opticky (zatiaľ) mažú, do kancelárskeho kresla sa zatiaľ zmestím tak načo? !!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať