Zavrieť

Porady

Promócie

Čo si mám obliecť na promócie, budem bc. Večerné šaty sa mi zdajú prehnané... čo poviete prosím rýchlo raďte
Usporiadat
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Mne sa páčia darčeky, ktoré ľudí spájajú ak je to dobrá priateľka, darovala by som jej album, kde by som na každú stranu zvlášť napísala jeden mesiac (postupne všetkých dvanásť). ku každému mesiacu by som pridala pekný citát a spoločný plán, napr. január - pozvanie na čaj a spoločná prechádzka.
február - spoločné raňajky, marec - výlet (miesto kam), ak by sa ti podaril na niektorý mesiac zohnať lístok na koncert, ktorý by rada navštívila, vložiť do pripraveného mesiaca, apríl - kino.
V podstate nemusí to byť každý mesiac, ale dôležité je splniť jednotlivé pozvania. ostatné strany by som vyplnila fotkami.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ludmilla Pozri príspevok
Mne sa páčia darčeky, ktoré ľudí spájajú ak je to dobrá priateľka, darovala by som jej album, kde by som na každú stranu zvlášť napísala jeden mesiac (postupne všetkých dvanásť). ku každému mesiacu by som pridala pekný citát a spoločný plán, napr. január - pozvanie na čaj a spoločná prechádzka.
február - spoločné raňajky, marec - výlet (miesto kam), ak by sa ti podaril na niektorý mesiac zohnať lístok na koncert, ktorý by rada navštívila, vložiť do pripraveného mesiaca, apríl - kino.
V podstate nemusí to byť každý mesiac, ale dôležité je splniť jednotlivé pozvania. ostatné strany by som vyplnila fotkami.
To sa mi páči. Aj na iné udalosti aj pre iných ľudí.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Gabi03 Pozri príspevok
To sa mi páči. Aj na iné udalosti aj pre iných ľudí.
my si s kamarátkami robíme takéto radosti a veľmi dobre to funguje.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

ja som kúpila v etnoshope krásne rámiky na fotky.... ( až mi ich bolo ľúto darovať ).... potešili obdarovanú
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ďakujem za zaujímavé typy na darčeky, verím, že pomôžu pri rozhodovaní aj iným členom.

PS: nepredvídané okolnosti mi zabránili zajtra sa zúčastniť na oslave, preto Vám ešte raz ďakujem sa skvelé inšpirácie
0 0
Anita..... Anita.....

Anita..... je offline (nepripojený) Anita.....

Ahojte poraďáčky, moja dcérka ukončila vysokoškolské štúdium a pri tejto príležitosti jej chceme s manželom dať promočný dar, no nevieme sa rozhodnúť čo by to malo byť. Poradili by ste mi prosím niečo čo by bolo vhodné?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Dar za to, že rodičia potomkovi umožnili získať vzdelanie? Urobil im štúdiom láskavosť?
0 0
Anita..... Anita.....

Anita..... je offline (nepripojený) Anita.....

Nie my sme jej umožnili štúdium, lebo ona je už vydatá a má jednu 5 ročnú dcérku.
0 0
Andyke Andyke

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Pekné dámske hodinky (okolo 350-400€) alebo prsteň s diamantovým kamienkom, pokiaľ chcete vecný dar. Peniaze samozrejme každého potešia, len nebude mať pamiatku.
0 0
Anita..... Anita.....

Anita..... je offline (nepripojený) Anita.....

tiež som myslela na šperk, alebo značkovú kabelku, len neviem ktoré sú teraz IN ?
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Anita..... Pozri príspevok
tiež som myslela na šperk, alebo značkovú kabelku, len neviem ktoré sú teraz IN ?
v tom prípade by som ju asi zobrala so sebou nech si vyberie, aj prsteň musí sadnúť na prst, nebude to síce už prekvapenie ale aspoň bude spokojná
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

A čo tak zaplatiť nejakú dovolenku?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tiež mám dilemu a hlavu v smútku, lebo neviem "kudy,kam". Bývalá zamestnankyňa ma pozvala na promócie,ktoré sú už tento štvrtok. Niežeby mi to oznámila neskoro, ale nechce spolupracovať vo výbere darčeka, vraj nechce nič, len aby som prišla aj s manželom a ja zasa bez darčeka nechcem ísť.
Vôbec neviem čo by sa jej hodilo a to väčšinou s obdarovaním problém nemám.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Majka, zdôver sa, v akej cenovej hladine by ten darček mal byť, hádam niečo spolu vydumáme.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Evi, nechcem byť trochár. Ide o J. Možno najviac by bodli €..... ale ???
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ak by to mohol byť vtipný darček, tak bankovku dať zarámovať do väčšieho rámu tak, aby sa tam zmestil aj nápis " V núdzi rozbi sklo".
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

ja som jednej známej na šesťdesiatku kúpila v darčekovej predajni obrázok s vitrážkami a bolo tam aj malé zrkadielko, do balíčka som dala želanie so slovami "ak sa pozrieš každé ráno do tohto zrkadla nezabudni sa spýtať - zrkadielko, zrkadielko povedžže mi ...?"
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Ja som teraz kupovala taky komplet retiazku aj náušnice Swarowskeho kryštály. Stálo ma to 69 Eur, ale sú rôzné kombinácie. Je to pre synovu priateľku, nápad mi dal syn, vraj to tak letí medzi kočkami. Majú to v striebre, chróme a aj v zlate, takže záleži jasné aj na cene aj čo ten dotyčný má rád. Zo skúsenosti ale viem, že mladé kočky teraz moc zlato nenosia. Aspoň moja dcéra určite nie a tiež som jej na promócie kupovala zlato a teda má to odložené a radšej nosí striebro...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Už je poriešené : matné striebro v kombinácii s lesklým a jantárom v ňom osadeným ( 99,99€ ). Veľmi decentné.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Melnick Pozri príspevok
Už je poriešené : matné striebro v kombinácii s lesklým a jantárom v ňom osadeným ( 99,99€ ). Veľmi decentné.
Majka, aj ja chcem promovať a som aj decentná.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať