Zavrieť

Porady

recepty pre deti

Ahojte, ja viem, ze mate vela receptov a su aj velmi fantasticke. Ja hladam recept pre deti do skolky. Budu mat ku koncu skolskeho roka mensiu oslavu a hladam recepty pre nich. Ja viem ze vy viete pomoct. DAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marči je offline (nepripojený) marči

    marči
    Ahoj Judyt, aj mňa čaká niečo podobné. V piatok má moja dcérka rozlúčku so škôlkou, tak sa chystám niečo pripraviť. Oni tam budú mať krásnu dobošovú tortu, tak si myslím, že už stačí "doložiť" len nejaké malé chuťovky, niečo nepečené... napr. aj toto, alebo nejaké maličké pagáčiky...ale ak máte nejaké dobré nápady, budem rada ak prispejete

    judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

    judita1971
    skús napr. tzv. lodičky - krúžko banána a okrúhlu piškótku spojíme špáratkom, namočiť v čokoláde.Čo tak narobiť pukance - jednoduché - rýchle - overené niekoľkými oslavami a karnevalmi-
    alebo malé perníkové srdiečka - navrch ako ozdoba písmená - keď už sú to budúci školáci.

    janasv je offline (nepripojený) janasv

    janasv
    Z mojich skusenosti viem, ze deti potesi vsetko, co je doma napecene. Keksikov maju vsetky dost a nie kazdy doma pecie... Ja som pre syna piekla ceresnovu bublaninu, ina mamka piekla babovku, niekto kupil melon, banany a pod. Najlepsie je navzajom sa dohodnut s ostatnymi rodicmi a s ucitelkami. Viac hlav, viac kapusty .

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    na dcérinej oslave deťom najviac chutili obyčajné palacinky pokrájané na menšie kúsky do rôznych tvarov, plnené lekvárom, nutelou a ozdobené čok.polevou. Tie sa zjedli ako prvé a bolo ich neúrekom ( robila som ich z 1,5 l mlieka )

    judyt je offline (nepripojený) judyt

    judyt
    Velmi pekne dakujem za Vase odpovede. Vedela som za na PORADE su ludia, ktori radi pomozu. Este raz Vam DAKUJEM!!!!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.