Zavrieť

Porady

interné doklady

Skúšali ste niekto v JU a Pohode ID ? Ja ked ho zadám, dá mi ho do pen.denníka, ale keď dám zhodnotenie t.j. príjem - výdaj nikde to nemám . Má niekto s týmto skúsenosť ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Luci je offline (nepripojený) Luci

    Luci
    Ak zadáš interný doklad zaradí Ti ho do stĺpca peňažného denníka podľa priradenej predkontácie ako daňový alebo nedaňový príjem/výdaj.
    So stĺpcami príjem/výdaj Pokladňa alebo Banka v pen. denníku sa nehýbe, keďže nedošlo k pohybu peňažných prostriedkov.

    eviketa je offline (nepripojený) eviketa

    eviketa
    to je OK, ale ja som mala rozdiel príjem-výdaj napr. 100000. Dala som ID s predkont.prev.réžie (nadspotreba áut) a ten príjem-výdaj mi ostal 100000 naďalej.

    aladin je offline (nepripojený) aladin

    aladin
    asi to s tým nesuvisi ale mal som taký problem že vytlačil som si danový výdaj (y penazneho dennika) boal tam suma napr.10.000 a nasledne som si vytlacil knihu majetku a zavazkoch a tam som mal 11.000 a som sa nevedel dopatrat toho rozdielu , po dvoch dnoch som zistil že v danovom vydaji clenenie.... nezapocitava odpisy...
    alebo mal som clenenie na strediska a prevadzky ale v pocas roka som to zrusil (zrusila sa prevadzka) a to vzkazu o prijmoch a vydajoch mi tahal prijem le po obdobie po ktore som mal clenenie na prevadzku a strediska..... napriek tomu že som alebo ne vyskrtol som clenenie.. Tým som chcel len povedať .... že ci nahodou nemas aj ty cosi podobne a preto ti taha bludný udaj. či ho mas so spravnym datumom v spravnom uctovnom obdobi a nie v predchodnom ??

    eviketa je offline (nepripojený) eviketa

    eviketa
    zatial som neprišla na to, že by to bolo v niečom takomto. Nemám ani strediská. Už som sa vytešovala že su ID aj v JU. Ešte to budem skušať, ale momentálne sú tieto účtovné kritické chvíle, takže neviem kedy. Len keby mal niekto podobnú skúsenosť...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.