Zavrieť

Porady

Media klub - odmena za vernosť

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Má niekto z vás skúsenosť s podobnou odmenou za vernosť ako som ja dostala minulý týždeň za to, že už dlhé roky objednávam knihy cez Media klub?
Poslali mi ponuku na 8-dňovú bezplatnú dovolenku v Turecku v 5 hviezdičkovom hoteli v mesiaci novembri s tým, že letenku si zaplatím sama.
Lenže mne sa zdá tá letenka trocha pridrahá v porovnaní s tým, že ponuky l.m. cestoviek sú o polovicu lacnejšie ako letenka, ktorú ponúka Media klub.
Podelíte sa so mnou o názor?
Usporiadat
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Tiež som také niečo dostala. A tiež sa mi zdá pritiahnuté za vlasy, že vyhrám dovolenku, ale len ak si zaplatím letenku a len cez ich spoločnosť. A neviem či tam náhodou nebolo aj také niečo, že iba v určenom termíne.
Keďže veľmi rada čítam knihy a Media klub som pomerne často využívala, trochu ma sklamala táto ponuka. Hoci sa môžem mýliť....
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Som rada, že nemám iba ja tento názor. Fakt tú letenku mohli dať za symbolickú cenu a mali by aj záujem a to tak o knihy ako aj dovolenku.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

No ja som síce túto ponuku nedostala, ale dostala ju kamoška. Strášne sa potešila, ale manžel ju hneď schladil, že si nemá robiť ilúzie a nech si pozrie ceny v iných cestovkách. Nakoniec ju presvedčil a išli nejakou inou cestovkou na Zakyntos.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Pravdu povediac, som sa trochu potešila, že snáď niekto niečo myslí vážne a že sú aj seriózne spoločnosti, ale keď som si to celé prečítala, bola som sklamaná o to viac, že od tejto spoločnosti som očakávala viac.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ja som okrem toho zájazdu dostala aj bonus na knižky 50.-, ale prišiel po funusu, pretože som sa práve vrátila z klubu s knižkami.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Tak tých 50 Sk som ja využila.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

to sa teda máš Ja iba tak
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
A ja som 50,- Sk nedostala!!! To sú ale.....
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Tiež som členka MK, a som riadne prekvapená tým zájazdom...

Pripadá mi to veľmi zúfalý pokus o čosi nepomenovateľné... žeby nejaké problémy???
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Pravdepodobne už nemajú také veľké obraty a preto.......
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ja som napr. dostala aj taký pekný list, deď si nekúpim žiadnu knihu z katalÓgu nebudú mi ho posielať a jednoducho ma zrušia(žiadne lacnejšie kupovanie nebude). Neviem, čo tým chcú, ale za tie roky som tam nechala za knihy už celý majetok.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Tweety Pozri príspevok
Ja som napr. dostala aj taký pekný list, deď si nekúpim žiadnu knihu z katalÓgu nebudú mi ho posielať a jednoducho ma zrušia(žiadne lacnejšie kupovanie nebude). Neviem, čo tým chcú, ale za tie roky som tam nechala už celý majetok za knihy.

ja - dtto.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Odkedy otvorili predajňu Media klubu u nás v meste, už poštou si neobjednávam...
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Aj u nás už otvorili aj ja už nebudem objednávať.
0 0
Livia23 Livia23

Livia23 je offline (nepripojený) Livia23

Ja už roky nakupujem len v predajni a neobjednávam cez katalóg. Vždy pri nákupe poviem, že som členka klubu a oni si ma nájdu v počítači ( kartičku som totiž stratila ) a katalóg mi stále posielajú. Ponuka dovolenky a 50,- Sk kupón prišiel aj mne. Využila som ten kupón a ponuku dovolenky som hodila do koša. Tiež sa mi občas vyhrážajú, že ak si neobjednám knihy z dvoch po sebe nasledujúcich katalógov, prestanú mi ich posielať. Pravdu povediac som si nevšimla, že by sa mi vyhrážali aj zrušením členstva. To by ma asi nahnevalo.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ohľadom toho zájazdu v novembri zadarmo a za letenku v sume 14 tisíc, som sa už tu na porade vyjadrila. Môžem s Vami so všetkými len súhlasiť. Aj ja som už za knihy v Media klube dala polovicu majetku a tiež mi napísali, že keď si neobjednám, že mi nebudú posielať katalóg. No nemusia, aj tak ho majú zverejnený na internete a k internetu má prístup dnes už dosť ľudí,tak škoda peňazí na poštovné. Ja si objednám alebo kúpim kedy chcem, kde chcem a od koho chcem. No nech si ten katalóg ,čo majú poslať mne dajú zarámovať. Vyjde ich to drahšie. Podľa môjho názoru svoju marketingovú stratégiu si zvolili úplne nesprávnym smerom. Ale je to ich problém.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

No to je pravda, katalóg majú aj priamo v predajni kam chodím pravidelne(keď sú zaujímavé knižôčky) kupovať.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

ermon Pozri príspevok
Tiež som členka MK, a som riadne prekvapená tým zájazdom...

Pripadá mi to veľmi zúfalý pokus o čosi nepomenovateľné... žeby nejaké problémy???
Na jednej strane žasnem, aký sme národ nedôverčívý, ale na druhej strane sa vám ani nečudujem, keď všade okolo sliedia rôzni podvodníci, ktorí by na obyčajných ľuďoch zarobili. Potom si to "zlížu" aj takéto firmy ako Media Klub, ak raz za čas sa odhodlajú spraviť niečo pre svojich členov klubu. Dnes je už každý podozrivý, keď mu niekto chce dať niečo "zadarmo".

Ja v tom nevidím nič nekalého. Teda aspoň nie v tom zmysle, ako robia napr. sprostredkovatelia brigád v IT, alebo senzačné zájazdy cez napr. Resort Promotio, čo sú skutočne vydriduchovia. Myslím, že Media chcela len popustiť trochu z fondu na reklamu. Veľa ani nemuseli, len to nešťastne prezentovali. Nemali to ponúkať ako bezplatný zájazd, lebo to len vzbudilo podozrenie. Mohli to spraviť akože za akciovú cenu.

Cena toho zájazdu - teda samotného ubytovania a stravy ani nebude vysoká, lebo termíny sú koniec okóbra a november, kedy je v tých letoviskách "hluchá" sezóna. Takže kúpili lacno kapacity a účastník si dokúpi len letenku. To, že stojí 11.000 (tuším toľko to bolo, či 12 tisíc?), je iná vec. Cestovky ponúkajú síce letenky za 6. 7 či 8 tisíc, ale treba si uvedomiť, že to sú charterovaé lety, kedy je cena z dôvodu plnej obsadenosti lietadla stlačená dole. Sami si individuálnu letenku za 12.000 v novembri do Turecka nekúpite. A zo Slovenska už vôbe nie.

A nakoniec, nikoho nenútia kúpiť si od nich letenku. Každý si ju môže zaobstarať sám a potom má tie služby od Medie zadarmo.

Otázne je, kto bude mať záujem ísť v novembri k moru, keď to už na kúpanie nebude príliš vhodné. Ale kto sa ulakomí na zájazd za 12.000, tak nech ide. Ja by som nešiel, radšej si doplatím a pôjdem tam, kam ja chcem a kedy chcem. Ale výnimočne nepovažujem túto ich ponuku za nejaký podvod.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Chobot Pozri príspevok
Na jednej strane žasnem, aký sme národ nedôverčívý, ale na druhej strane sa vám ani nečudujem, keď všade okolo sliedia rôzni podvodníci, ktorí by na obyčajných ľuďoch zarobili. Potom si to "zlížu" aj takéto firmy ako Media Klub, ak raz za čas sa odhodlajú spraviť niečo pre svojich členov klubu. Dnes je už každý podozrivý, keď mu niekto chce dať niečo "zadarmo".

Ja v tom nevidím nič nekalého. Teda aspoň nie v tom zmysle, ako robia napr. sprostredkovatelia brigád v IT, alebo senzačné zájazdy cez napr. Resort Promotio, čo sú skutočne vydriduchovia. Myslím, že Media chcela len popustiť trochu z fondu na reklamu. Veľa ani nemuseli, len to nešťastne prezentovali. Nemali to ponúkať ako bezplatný zájazd, lebo to len vzbudilo podozrenie. Mohli to spraviť akože za akciovú cenu.

Cena toho zájazdu - teda samotného ubytovania a stravy ani nebude vysoká, lebo termíny sú koniec okóbra a november, kedy je v tých letoviskách "hluchá" sezóna. Takže kúpili lacno kapacity a účastník si dokúpi len letenku. To, že stojí 11.000 (tuším toľko to bolo, či 12 tisíc?), je iná vec. Cestovky ponúkajú síce letenky za 6. 7 či 8 tisíc, ale treba si uvedomiť, že to sú charterovaé lety, kedy je cena z dôvodu plnej obsadenosti lietadla stlačená dole. Sami si individuálnu letenku za 12.000 v novembri do Turecka nekúpite. A zo Slovenska už vôbe nie.

A nakoniec, nikoho nenútia kúpiť si od nich letenku. Každý si ju môže zaobstarať sám a potom má tie služby od Medie zadarmo.

Otázne je, kto bude mať záujem ísť v novembri k moru, keď to už na kúpanie nebude príliš vhodné. Ale kto sa ulakomí na zájazd za 12.000, tak nech ide. Ja by som nešiel, radšej si doplatím a pôjdem tam, kam ja chcem a kedy chcem. Ale výnimočne nepovažujem túto ich ponuku za nejaký podvod.
Už si ma zneistil, lebo túto záležitosť som pustila z hlavny hneď, ako som si ju prečítala, ale marí sa mi, že zakúpenie letenky muselo byť len cez nich, resp. firmu, ktorú určili oni. Ak sa mýlim, neberte ma vážne.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Gabi03 Pozri príspevok
Už si ma zneistil, lebo túto záležitosť som pustila z hlavny hneď, ako som si ju prečítala, ale marí sa mi, že zakúpenie letenky muselo byť len cez nich, resp. firmu, ktorú určili oni. Ak sa mýlim, neberte ma vážne.
Určite nie, dávali to len ako možnosť - ponuku. Dám za to ruku do ohňa, lebo najprv som aj uvažoval, že by sme išli, ale ten november ma odradil. Tak som si pozeral letenky na nete a boli nehorázne drahé. Z VIedne by vyšla spiatočná na viac než 500 EUR. Nízkonákladové do Antalye som nenašiel (napr. SykEurope tam nelieta).
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať