Zavrieť

Porady

KDE najdem konkretne body zivnosťi ako su na ZU dá sa to najst dade na nete??

Prosim Vás potrebujem nájsť dade na nete konkretne tie body, ako ked sa zakladá živnosť da sa to nájsť na dákej stránke?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kikoza je offline (nepripojený) kikoza

    kikoza
    Aké body hľadáš? Na ŽL si píšeš predmet činnosti, v akej chceš podnikať. Inak na stránke www.zrsr.sk nájdeš všetky ŽL a možno Ti to pomôže.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Tu prikladám novelu živn.zákona

    Naposledy upravil Richard : 04.07.07 at 18:09

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Richard Pozri príspevok
    Aktuálny Živnostenský zákon je na Porade v úplnom znení.

    Je mi ľúto , ale po Živnostenským zákonom je len tento príspevok od Orsz ...niekoľkokrát som to otvorila a zákona niet ....kvôli tomu som na nete pracne vyhľadávala ten čo som priložila




    http://www.porada.sk/f99-ivnostensky-zakon.html

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    No stále skúšam klikať na Zákony online -Živnostenský zákon ....a ja tam mám len príspevok od Orsz ...všetky ostatné zákony otvorím , len tento jeden tam nejako nemám .......neviem čo sa deje ...

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5

    Majka teraz som klikla a už sa mi zobrazuje zákon ......ale nerozumiem tomu , prečo sa mi vyššie nezobrazuje ....teraz vidím len zákon a nie príspevok , ktorý som písala vyššie .....ale tu ide o zákon ...ďakujem za ochotu

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Zitka to bolo preto, že si klikala na posledný príspevok a nie na rubriku "Živnostenský zákon" ....
    a posledný príspevok tam bol práve od orsz, ktorý so zákonom nič nemal (už som ho presunul preč...)

    Keby si však išla o jeden schodík vyššie v navigácii, tak by si sa dostala na zákon, alebo aj cez kategóriu, alebo aj cez odkaz v päte stránky....

    Na pohybovanie po sekciách je vhodná úrovňová lišta hore:
    PORADA.sk > PORADY > Podnikanie


    Navyše aj Google dá Živnostenský zákon na Porade na prvé miesto vo svojom vyhľadávaní
    http://www.google.com/search?client=...=Google+Search

    helas je offline (nepripojený) helas

    helas
    Dobrý deň.
    vie niekto poradiť pod aký OKEČ mám zaradiť MLM /multi level marketing/my sme s.r.o., ktorá tovar nakupuje a potom ho predáva registrovaným členom.Môže to byť ostatný veľkoobchod.? Potrebujem to na registráciu zamestnávateľa do SP. Ďakujem

    Aljok je offline (nepripojený) Aljok

    Aljok
    helas Pozri príspevok
    Dobrý deň.
    vie niekto poradiť pod aký OKEČ mám zaradiť MLM /multi level marketing/my sme s.r.o., ktorá tovar nakupuje a potom ho predáva registrovaným členom.Môže to byť ostatný veľkoobchod.? Potrebujem to na registráciu zamestnávateľa do SP. Ďakujem
    Pozri sem: http://www.porada.sk/t53880-ciselnik...ghlight=OKE%C8

    helas je offline (nepripojený) helas

    helas
    Ten link som pozrela a práve z toho som usúdila, že by to mohol byť ten veľkoobchod, nič iné som tam totiž nenašla. Len som chcela vedieť či to môže byť. Ale aj tak ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.