Zavrieť

Porady

Typ na dovolenku

Zdravim všetkých, práve sme sa vrátili z dovolenky z Tatier. Neviem či to tu mozem uviest ale boli sme v Liptovskej Tepličke - bolo tam supeeeer. Bývali sme v super penzione (nazov rovnaky ako obec), a bolo nam este lepšie ako pri mori. Vrelo Odporúčam. Je to obec v Nízkych Tatrách, ake pohľadom sme mali na "dosah" k Vysokým.
ivka70 v tomto pripade TIP
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    pozri na webe www.penzionteplicka.sk
    alebo webovu stranku obce Liptovská Teplička.
    Ceny celkom ok. V zime tam musí byť super lyžovanie - sú tam dva vleky a super prostredie.

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    Ja som bola tiež na slovenskej dovolenle s rodinou konkr. v Slov.raji pri Cingove minulý týžden. Možem len suhlasiť s Tebou. Slovensko je krásne. Ubytovanie som našla na internete .Jedna noc stala 1.800,-, ale vobec nebanujem.Je fantastické po 20 rokoch znovu vidieť Spišský hrad,dobš.ladovú jaskynu..... Bolo tiež super. Odporúčam tiež..i ked počasie moc nevyšlo ale bolo aj tak aj tak. S pozdravom
    Naposledy upravil adi11 : 14.07.07 at 07:37

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    aj nam polku dovolenky pršalo - ale dali sme si nepremokavé bundy a kapuce a išli sme. vobec to nevadili - dcera mala este aj zábavu a ten vzduch!!! super! ešte sa tam vrátime na konci júla - už sme si rezervovali pobyt. Za morom mi tento rok vobec nie je smutno. Tatry sú nádherné!

    jana007 je offline (nepripojený) jana007

    jana007
    I ja som sa vrátila v sobotu z dovolenky z Liptova. Bývali sme v dreveničke v Liptovských Vlachoch. Odporúčam, krásne ubytovanie - cena 1500,- Sk na noc. Max. 7 osôb. Majiteľ super. Prešli sme Demänovskú dolinu, jaskyne, lanovkou na Chopok, Prosiecka a Kvačianska dolina. Po túre sme išli do Bešeňovej sa okúpať. Bolo krásne a príjemne.

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    Aj my plánujeme tento rok dovolenku v Tatrách. Ak má niekto dobré skúsenosti s dobrým ubytovaním, nech urobí reklamu. Mala by som skôr záujem o Vysoké Tatry, ale môžu byť aj Roháče alebo Nízke.

    196500 je offline (nepripojený) 196500

    196500
    Ahojte, odporúčam pobyt na Donovaloch, super dovolenka
    ubytovanie v apartmáne pre cca 6 osôb, jedna noc 1500 Sk,
    super oddych, vrelo odporúčam .........
    ahojte Vierka

    Helaaa je offline (nepripojený) Helaaa

    Helaaa
    Slovensko je krasne, suhlasim. Ja som bola pri mori, ale urcite si najdem nejaky cas, aby som sa zatulala niekde do hor.
    Na jar sme boli ubytovani pri Liptovskom Hradku a robili vylety do Vysokych
    a Nizkych Tatier. Navstivili sme aj golfove ihrisko na Taloch. Sice sme nehrali,
    ale bolo tam pekne.

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Doporučujem JAJE 11 ubytovanie v Liptovskom Jáne v hoteli Sorea Máj,pred týždňom sme sa z tadial vrátili.Krásny hotel,super strava,ak nie je dobré počasie bazén 25 m vo vnútri,takmer rovnaká vzdialenosť do Vysokých,Nízskych tatier,Roháčov,Bešeňovej,Tatralandie.Skrátka super dovolenka či už je dobré,alebo zlé počasie.Ozaj,niekto tu spomenul Prosiecku dolinu,ktorá je tiež nie ďaleko od Lipt.Jána,údajne že bola v nejakej ankete vyhlásená za najkrajšiu dolinu Slovenska.

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    ilona Pozri príspevok
    Doporučujem JAJE 11 ubytovanie v Liptovskom Jáne v hoteli Sorea Máj,pred týždňom sme sa z tadial vrátili.Krásny hotel,super strava,ak nie je dobré počasie bazén 25 m vo vnútri,takmer rovnaká vzdialenosť do Vysokých,Nízskych tatier,Roháčov,Bešeňovej,Tatralandie.Skrátka super dovolenka či už je dobré,alebo zlé počasie.Ozaj,niekto tu spomenul Prosiecku dolinu,ktorá je tiež nie ďaleko od Lipt.Jána,údajne že bola v nejakej ankete vyhlásená za najkrajšiu dolinu Slovenska.
    Aké sú tam ceny? Kolko vas vysla dovolenka?

    111aida je offline (nepripojený) 111aida

    podnikavá baba 111aida
    Taktiež doporučujem chalupu Sonja v kupelnej dedinke Lúčky, v chočských vrchoch. Mnoho možnosti výletov do okolia, turistika, cykloturistika, plávanie ako v ThermalPark Bešeňová, Tatralandia, Kalameny, Liptovská Mara, relaxačné kúry v kúpeľoch, blízko stravovanie, jaskyne, skanzemy.. Cena 1600,- Sk/noc pre 6 osôb. Majiteľka ochotná a k dispozícii 24 hodin.. Videli sme z Liptova toho dosta urcite nie všetko. Radi sa sem vrátime.
    aida
    Naposledy upravil 111aida : 31.07.07 at 11:59

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Pohár- pozri si stránku sorea.sk,je to medzi hotelmi v Nízskych tatrách.Týždenný pobyt pre 2 osoby -15 000,-sk,ale je v tom celodenné vstupné na termálne kúpalisko v Lipt.Jáne,hotelový bazén,fitnes,stolný tenis,internet,sú tam aj nejaké zľavy,napr.10% zo Všeob.zdravotnej poisťovni ako relafačný pobyt,pobyt pre seniorov a pod.A ak sa rozhodnete v 9-10/07,tak tie ceny sú oveľa menšie ako cez prázdninové mesiace.
    cavte, dovolenku na liptove sme absolvovali už niekoľkokrát a boli sme nadmieru spokojní. Naozaj sa nám veľmi páčilo. Boli sme tam aj v lete aj v zime. Sme aktívni cyklisti a milujeme vodu a tiež snowboardovanie. Keď som išla prvykrat na liptov tak som sa celkom obávala, nevedela som ako to tam funguje... išli sme na blink a vyskúšali sme ubytovanie v demänovskej doline. Dedinka pod lyžiarskym strediskom, plna krásnych miest a reštaurácii s chutnym jedlom. Dokonca mali super výhodu - premával po Liptove skibuss, ktorý sme mali zadarmo. Mali sme zľavovú kartičku Liptov Region Card. Okrem skibussu zadara tam boli aj zľavy do reštiky a na vstup do aquapartku. vrelo odporuučam..
    Naposledy upravil ivka70 : 09.04.15 at 15:38

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.