Zavrieť

Porady

Tickety živnostnik

Ahojte,
vela som toho pocitala o ticketoch pre zivnostnikov a chcem sa spytat:
dnes je 12-teho, ak si dnes objednam tickety, mozem si dat do nakladov stravne aj za zaciatok tohto mesiaca?
Ako si to potom uctujete do nakladov? Za mesiace vzdy na konci? alebo na zaciatku?
Dakujem vsetkym
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    M&G je offline (nepripojený) M&G

    M&G
    Kľudne si dnes môžeš kúpiť lístky na celý tento mesiac. A nerozumiem ako myslíš tú druhú otázku. Ak si kúpiš na júl lístky v 7/07, tak cih dás do nákladov v 7/07

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Keď obdržíš lístky 12-teho, ako ich môžeš použiť spätne? Tým je prvá časť zodpovedaná. K druhej otázke. Lístky zúčtujem na konci mesiaca za počet dní pre ktoré patria. Napr. nákup lístkov VNZD poplatok VOZD, na konci mesiaca počet dní x stravný lístok (do výšky stanovenej zákonom) preúčtovať ako VOZD.

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    M&G Pozri príspevok
    a keď sro nakúpi lístky pre zamestnancov až 10.7. a dá im ich spätne od 1.7.?
    v s.r.o. sa také môže? môj názor som povedal.

    M&G je offline (nepripojený) M&G

    M&G
    ekopo Pozri príspevok
    v s.r.o. sa také môže? môj názor som povedal.

    aj ja svoj ... nechcem sa hádať, ale podľa mňa nikde v zákone nie je napísané, že sa nesmú kupovať na daný mesiac spätne lístky . Samozrejme, môžem sa mýliť, ale zatiaľ mi to žiadna kontrola nevytkla

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.