Zavrieť

Porady

Súbeh HPP a DOVP v MRP

Vie mi niekto poradiť, ako v programe MRP pridám zamestnancovi v HPP na jeden mesiac dohodu o vykonaní práce? Ak idem do zamestnancov a vyberiem si toho dotyčného, zadám pridať pracovný pomer, ten blbý program mi napíše, že on už má PP, či mu ho má ukončiť.. Ale ja mu HPP nechcem ukončiť,chcem pridať iný druh k tomu, ktorý už má.
Naposledy upravil Sany : 10.02.05 at 13:58
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    adinka55 je offline (nepripojený) adinka55

    adinka55
    Ked chces mat subeh, kvoli rocnemu zuctovaniu si polozku Dohoda o vyk. prace pridaj do mzd. ciselnika ako priplatok pred zdanenim a v jednotlivych poistnych potom staci len upravit Polozky tvoriace vymeriavaci zaklad poistneho.

    Sany je offline (nepripojený) Sany

    Sany
    Ďakujem, spravím to tak. Ja som myslela, keď tam je agenda zamestanci a pridať PP, tak mu môžem pridať aj iné formy PP.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Zamestnanec môže mať nadefinovaných niekoľko pracovných pomerov. Práve v*zozname pracovných pomerov sa môže jednému zamestnancovi pridať aj iný pracovný pomer. Pracovné pomery jedného zamestnanca sa však nesmú prekrývať.
    Mám tiež taký problém, môže mať jedna zamestnankyňa u jedného zamestnávateľa pracovný pomer na plný úväzok a ešte aj DoPč na 8 hodín týždenne?

    Súbeh HPP a DOVP v MRP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.