Zavrieť

Porady

Hľadám knihu

Neviem či som v správnej téme ak nie ospravedlňujem sa, chcela by som sa spýtať či mi niekto nevie poradiť kde by som zohnala knihu od W. Baumrotha - Potupenie kríža, neviem rok, viem len to , že je to staršia kniha, kresťanská, veľmi by som ju chcela zohnať pre svoju babku, pozrelala som intrenetové objednávanie kníh aj antikvariát ale nenašla som ju. Aj ju náhodou niekto má a rád by ju predal, poteším sa . Vopred ďakujem.Bábika
Usporiadat
Rooibos Rooibos

Rooibos je offline (nepripojený) Rooibos

Babika, skus sa spytat v Antikvariate EUROPIC v Leopoldove (oproti zeleznicnej stanice), p. Ing. Tibora Ďuráka t.č. 033/7341315. Možno ti pomôže.
R.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
bábika bábika

bábika je offline (nepripojený) bábika

Ďakujem.B.
0 0
Katka91 Katka91

Katka91 je offline (nepripojený) Katka91

Ahojte, aj ja hľadám jednu knihu, ale problém je v tom, že som zabudla názov aj autora . Čítala som ju pred niekoľkými rokmi, mala som ju od niekoho požičanú. Bol to historický román o živote Michelangela Buonarotiho. Bolo to úžasné, veľmi rada by som si ju prečítala znova. V názve boli dve slová. Mám taký dojem, že autor bol angličan. To je skoro ako v Inkognite Indície som povedala, skúste niekto loviť v pamäti, či na niečo neprídete. Vrelá vďaka...
0 0
Katka91 Katka91

Katka91 je offline (nepripojený) Katka91

andrej_rv Pozri príspevok
Irving Stone: Agónia a extáza
Karl Schulz: Kameň a bolesť
To je presne ono!!!!!!!! Myslím Agónia a extáza. Ani som netušila že to bude také ľahké Veeeeeeeeeľmi pekne ďakujem!!!!
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Ja som čítala Kameň a bolesť a bolo to veľmi dobré.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Urcite to bola Agonia a extaza. Mna tiez hrozne nadchla.Uzasna kniha. Ked sa ti ju podari najst, prosim upozorni ma, ja ju tiez chcem.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

http://www.martinus.sk/?uItem=17224
Tu ju majú.
0 0
Katka91 Katka91

Katka91 je offline (nepripojený) Katka91

andrej_rv Pozri príspevok
Výborné sú aj ďalšie životopisy od tohoto autora - Smäd po živote (V. van Gogh) alebo Grécky poklad (H. Schliemann). Diela Stona (aj keď niektoré v češtine) sa dajú kúpiť napr. tu: http://www.martinus.sk/?uMod=list&uT...Irving%20Stone
Ešte raz vďaka za radu aj za tipy, určite sa pokúsim ich zohnať a už teraz sa teším na dlhé zimné večery
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
V MARTINUS-e su knihy dost drahe, ako ostatne vo vsetkych knihkupectvach, ktore predavaju nove knihy. Ja v poslednych rokoch kupujem knizky z antikvariatu - cez internet. Skus si pozriet www.antikvariatshop.sk
Je tam aj klasika, ktora ta iste zaujme. Knihy, ktore si objednas, pridu za dva dni, su velmi spolahlivi. A hlavne ceny su menej ako polovicne oproti knihkupectvam. Pochopitelne, knihy nie su nove. Ale citat sa daju.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Dakujem
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Nemas za co a prajem prijemne citanie.
0 0
gabi9 gabi9

gabi9 je offline (nepripojený) gabi9

kúpim hociakú knihu o numerológii, aj staré vydanie
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

durisovad Pozri príspevok
V MARTINUS-e su knihy dost drahe, ako ostatne vo vsetkych knihkupectvach, ktore predavaju nove knihy. Ja v poslednych rokoch kupujem knizky z antikvariatu - cez internet. Skus si pozriet www.antikvariatshop.sk
Je tam aj klasika, ktora ta iste zaujme. Knihy, ktore si objednas, pridu za dva dni, su velmi spolahlivi. A hlavne ceny su menej ako polovicne oproti knihkupectvam. Pochopitelne, knihy nie su nove. Ale citat sa daju.
Ja som bola v ZA v antikvariate a kúpila som aj Smäd po živote, Kameň a bolesť...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Hľadám a zbieram staré ekonomické a hospodárske písomnosti, tlačivá. Hlavne z konca 19. a začiatku 20. storočia. Viete o nejakom antikvariáte, kde sa nájdu aj takéto veci?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Neviem o akú hocijakú knihu o numerológii máš záujem. Myslím si, že nie všetci autori píšu zrozumiteľne a pravdivo o číslach, mriežkach a pod. Takže nehľadaj hocijakú knihu, ale od autora, ktorý Ťa neprivedie zbytočne do omylu. Pozri si na www.martinus.sk tam je veľký výber kníh o numerológii. Pokiaľ by som si ja z nich mala vybrať, tak asi len od jedného -dvoch autorov.
0 0
timike1971 timike1971

timike1971 je offline (nepripojený) timike1971

Súrne
.........
Potr.knihu
D.Krman:Itinerarium
Simonides-Masník:Väzenie,vyslobodenie...
0 0
riga riga

riga je offline (nepripojený) riga

dočítala som sa, že kniha vyšla u nás už v roku 1947...

W. Baumorth – Potupenie kríža – Trnava, Spolok Sv. Vojtecha, 1947

a naposledy

v roku 1998 ju tiež vydal Spolok sv. Vojtecha
ISBN 80-7162-249-4 počet stran: 291

Info je zo stranky:
http://www.legie.info/kniha/8931-wol...cis/dalsi_info

alebo sa skús obrátiť priamo na Spolok Sv. Vojtecha,
http://www.ssv.sk/
či Ti neporadia, kde knihu distribuovali...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

prosim ...
nemate niekto zbytocnu knihu: vychova kojence v rodine ... autor jaroslav koch (a kolektiv) ...
rada kupim, pripadne si na cas poziciam a vratim, pozrite prosim doma, ci ju nahodou niekto z vas nema a bol by ochotny mi pomoct ...
velka vdaka
0 0
judy judy

judy je offline (nepripojený) judy

ahoj, ja ju mam, ale knizky len zapoziciavam. ostatne cez SS
juditaz
0 0
Danna Danna

Danna je offline (nepripojený) Danna

Ahojky! Jsem tady poprvé a tak nevím, zda se můj dotaz zobrazí správně, ale mám velkou prosbu. Marně sháním knihu, který vyšla ve slovenštině a kterou jsem měla půjčenou v 80. tých letech od kamaráda, jenže bohužel nevím ani název knihy ani autora. Byl to výběr moderních horrorových povídek od různých autorů. Pamatuji si jen, že tam byla mimo jiné např. povídka s přibližným názvem - Paddingtonský vrah nebo vlak do Paddingtonu či tak nějak a povídka Měděný hrnec. Podle mého názoru to byla jedna z nejlepších knih tohoto žánru, která kdy vyšla. Nebyly tam žádné nadpřirozené bytosti, byly to příběhy, které se skutečně mohou stát či se stávají, ale o to víc mě mrazilo v zádech při jejich čtení. Pomůže mi, prosím, někdo? Moc děkuji za jakoukoli odpověď. Danna
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať