Zavrieť

Porady

Vyúčtovanie nájomného

Sme nájomcovia a kazdy mesiac platime cca 10 tis. Sk bytovemu druzstvu. Za rok 2006 sme vsak dostali vyctovanie az teraz v juli - nedoplatok. Okrem toho je na vyuctovanie: najomne, teplo, vodne a stocne...
1) mozem to dat teraz do N?
2) mam rozuctvat jednotlive N na 518, 502...?
Teraz mi prisiel aj novy predpis uhrad /zalohy/
3) mesacne platby mam uctovat na 314, alebo ich mozem hned davat do N, na zaklade ID?
Vdaka za odpovede, uz som uuplne pomotana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jarda686 je offline (nepripojený) jarda686

    jarda686
    Ahoj Sheila čitam tu rôzne prispevky s fixnym bonusom pre metro atd.
    Čitam že si niečo dodavala alebo dodavaš do metra a tak by som ta chcel moc poprisit o nejake rady alebo bližšie informacie ohladom metra.

    Chcel by som dodavat nejaky produkt (hygienicke potreby )do metra a všade zistujem ake su podmienky ,sankcie,zalistovanie, objednavky,fixne bonusi,vyplatenie penazi za produkt a všetko okolo toho.

    Hladal som aj na internete nejaku všeobecnu zmluvu ale nič som nenašiel.viem že by bolo najlepšie ist rovno za obchodnym zastupcom ale chcel by som sa trošku na to pripravit a informovat.

    Dakujem moc .Jaroslav

    Vyúčtovanie nájomného

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.