Zavrieť

Porady

vysporiadanie po rozchode

Zdravim Vas.
Prosim o radu. Pred tromi rokmi som kupil na hypotek. uver spolu s priatelkou byt. Kazdemu patri polovica aj ked sa da povedat ze splacam ja kedze je na materskej dovolenke. Asi rok som bol v Nemecku a pocas tejto doby ma podvadzala s kamaratom, aj bola tehotna ked som sa vratil (nie so mnou) a sla na potrat. Snazil som sa to dat aj tak dokopy aj koli malemu ale pokracuje v nasadenom tempe tak sme sa dohodli ze sa vzda svojej casti bytu, dohodli sme sa na vyzivnom (aj ked viem ze keby som zabojoval o maleho tak mam sancu). Neboli sme zobraty. (nastastie)
Chcem sa len spytat aky je cca. postup ked sme dohodnuty, ci staci notarska zapisnica a ci to budu na katastri akceptovat, a ci treba upovedomit banku....atd.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Ak máš platobnú disciplínu, banka môže súhlasiť so zrušením spoludlžníka, dôležitá je však aj Tvoja bonita a podmienky zabezpečenia úveru a zmluvné podmienky.

    Misak je offline (nepripojený) Misak

    Misak
    O.k. Platim vsetko nacas. Zatial vdaka. prihlasim sa vecer cez ICQ, ak mozem. Inak som z TN.

    vysporiadanie po rozchode

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.