Zavrieť

Porady

Darovanie finančných prostriedkov z verejnej zbierky

Dobrý deň. Vediem OZ a uskutočnili sme verejnú zbierku na zakúpenie pôrodného lôžka pre našu pôrodnicu. Potrebovala by som pár rád:
1. ako by mala vyzerať darovacia zmluva, keď ide o prostriedky so zbierky a chceme aby boli tieto prostriedky účelovo viazané na nákup tohoto lôžka (vyzbieraná suma je nižšia ako cena lôžka)? Potešil by ma konkrétny vzor,
2. je možné nejako v zmluve zakotviť termín, do kedy lôžko nemocnica zakúpi, keď suma zo zbierky nepostačuje?
3. Môžeme použitie tychto prostriedkov žiadať od nemocnice zdokumentovať a v prípade použitia na iný účel, prípadne pri nedodržaní termínu žiadať vrátenie, keďže povolenie zbierky bolo vystavené na konkrétny účel (nákup pôrodného lôžka).
Poraďte mi prosím, čas ma veľmi tlačí. Do konca júla 2007 musím zbierku vyúčtovať. Ďakujem vopred.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Prikladam vzor darovacej zmluvy. Vy ako darca si mozete stanovit podmienky na co specialne musia byt financne prostriedky vyuzite, aj do akej doby musi obdarovany zrealizovat nakup lozka ktore je predmetom darovacej zmluvy a tiez mozete ziadat o vyuctovanie, resp. predlozenie vyuzitia poskytnutych prostriedkov.

    Darovanie finančných prostriedkov z verejnej zbierky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.