Zavrieť

Porady

Dobropis vystvený v r.2005, týka sa r.2004,v ktorom roku znížiť výnos?

Prosím Vás o vyslovenie Vášho názoru na skutočnosť, že v r.2004 som vystavila odberat.faktúru, ktorá bola aj v r.2004 čiastočne zaplatená a zvyšok faktúry bol neuhradený k 31.-12.2004. Ale v januári 2005 som sa dohodla s parnerom, že na základe toho, že nebola služba odvedená tak ako sme sa dohodli mu budem zvyšok faktúry dobropisovať. Dobropis som vystavila vo február 2005. Kedy ponížin výnosy v r. 2004, alebo 2005 prosím Vás o Váš názor. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tibor je offline (nepripojený) tibor

    práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac tibor
    o uvedený dobropis som ponížil výnosy roku 2005, nakoľko ja len do 25.1. 2005 (každého nasledujúce roku) účtujem do roku uzávierkyu (2004)

    jessica je offline (nepripojený) jessica

    neznášam keď neviem a nerozumiem... ...viac jessica
    Prosim Vas, co by ste urobili na mojom mieste Dnes 11.2.2005 som dostala 2 bonusove dobropisy, ktore za nas vystavuje nas odberatel. Ide o znizenie nasej pohladavky voci odberatelovi vyplyvajuce zo zmluvy o bonusoch za urcity odobrany objem tovaru. Datum vystavenia aj danovej povinnosti je 11/2004. Je to znizenie pohladavok aj vynosov prisluchajuce roku 2004, ale nemala som doklad. Uzavierku nemam ukoncenu, tak by som to teoreticky mohla este zaradit do 12/2004 a podat dodatocne DPH priznanie. Ale co keby som uz mala vsetko ukoncene Co by sa s tym robilo v roku 2005?

    Dakujem
    človiečik Vladimír Ozimý
    Ja si tiež myslim že to patri do roku 2005, nevidim dôvod čaasovo rozlišovať dobropis.

    Dobropis vystvený v r.2005, týka sa r.2004,v ktorom roku znížiť výnos?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.