Zavrieť

Porady

Bolesti v päte

Prosím nemáte niekto skúsenosti s bolesťami v päte?. Bolí to iba na jednej nohe a odspodu. Nie je to následok otlačenej nohy od topánky, ani na pokožke nič nevidno. A podľa topánok mám v týchto horúčavách pocit, akoby mi tá jedna noha trochu puchla. Vďaka.
Usporiadat
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

lujza.j Pozri príspevok
no k tým vlasom, neviem či si robíš srandu ale ja som bola u kaderníčky po rokoch na podstrihnutie koncov,pozná moje pačesy veľmi dobre a aj ona priznala,že mám zdravé a kvalitné vlasy no ale okrem toho octu pchám do seba xy vitamínov
aké vitamíny? dušan vo svojom príspevku tvrdí,že to je nedostatok BIOLOGICKÉHO vápnika......čo mám jesť? každý deň jem syr,jogurt....
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Gina Er Pozri príspevok
aké vitamíny? dušan vo svojom príspevku tvrdí,že to je nedostatok BIOLOGICKÉHO vápnika......čo mám jesť? každý deň jem syr,jogurt....
.. MAK .... aj keď je tam rastlinný Ca .
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Gina Er Pozri príspevok
aké vitamíny? dušan vo svojom príspevku tvrdí,že to je nedostatok BIOLOGICKÉHO vápnika......čo mám jesť? každý deň jem syr,jogurt....
A,E,B-forte,zinok,koenzim Q10,magnezium,600-stovku vápnik, D3,+ jablčný ocot/1PL octu v 2dc vody ak chceš pridaj 1ČL medu/ v 08/2011 bude rok
0 0
Mihi Mihi

Mihi je offline (nepripojený) Mihi

Veselý človek
Gina Er Pozri príspevok
čo to je kvalitný vápnik?
Ja užívam čisto prírodný vápnik-horčík, užíva ho aj moja mama a nie je žiadny problém. Je od firmy NUTRILITE. Vyrába čisto prírodné doplnky výživy, bez konzervačných látok, farbív a chemických prísad. Sú využiteľné na 60-98%. To čo kúpite v lekárni využijete možno na 10% a o vedľajších účinkoch pridruženého balastu ani nehovorím. Nepoznám nič lepšie na trhu. Je to najstaršia firma s doplnkami výživy na svete.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mihi Pozri príspevok
Ja užívam čisto prírodný vápnik-horčík, užíva ho aj moja mama a nie je žiadny problém. Je od firmy NUTRILITE. Vyrába čisto prírodné doplnky výživy, bez konzervačných látok, farbív a chemických prísad. Sú využiteľné na 60-98%. To čo kúpite v lekárni využijete možno na 10% a o vedľajších účinkoch pridruženého balastu ani nehovorím. Nepoznám nič lepšie na trhu. Je to najstaršia firma s doplnkami výživy na svete.
http://www.porada.sk/t112742-poznate-nutrilite.html
1 0
Mihi Mihi

Mihi je offline (nepripojený) Mihi

Veselý človek
áno už veľa rokov, a nič lepšie sa podľa mňa u nás nedá zohnať. A to nielen vápnik, ja som si dala do poriadku bedrový klb, imunitu, ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tá otázka je téma
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Mihi Pozri príspevok
áno už veľa rokov, a nič lepšie sa podľa mňa u nás nedá zohnať. A to nielen vápnik, ja som si dala do poriadku bedrový klb, imunitu, ...
pyramídový amvej (či ako sa to píše) nemusím
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Katy a R Pozri príspevok
.. MAK .... aj keď je tam rastlinný Ca .
keby som to mala riešiť iba makom,tak dostanem žlčníkový záchvat....
0 0
Mihi Mihi

Mihi je offline (nepripojený) Mihi

Veselý človek
Gina Er Pozri príspevok
pyramídový amvej (či ako sa to píše) nemusím
Všetko je pyramída, aj štruktúra v podniku, aj náš štát, aj žilnatina v liste je pyramída.
Ja som nič nepísala o Amway, písala som o Nutrilite. Mne to pomohlo a pomohlo to veľa ľuďom z môjho okolia. Každý má právo mať svoj názor. Ja som len v dobrom chcela poradiť...
A čo sa týka pyramídového Amway, tak za svoje kvalitné a ekologické výrobky dostali už niekoľko ocenení OSN za ekológiu. Neviem koľko firiem s takýmto sortimentom výrobkov sa s tým môže pochváliť.
Mala som kožné problémy z obyčajného umývania riadu a 15 rokov ako používam Amway produkty som nebola u kožnej...
Mala som tiež svoj názor na tento spôsob predaja, ale mala som šancu odskúšať výrobky a zmenila som názor.
Na každý výrobok je 90 dní záruka spokojnosti, ak niekto nie je spokojný bez udania dôvodu vie rozpoužívaný výrobok vrátiť a dostane naspäť celú sumu peňazí. Myslím, že len firma s kvalitnými produktami si to môže dovoliť, ináč by nefungovala viac ako 50 rokov.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

díky za mimotémy
0 0
Mihi Mihi

Mihi je offline (nepripojený) Mihi

Veselý človek
Ja som len reagovala na to čo bolo napísané.
A viem, že je to téma, ale bolo tam napísané toľko jedovatých poznámok, že sa mi do nej nechcelo zapojiť.
Prajem pekný večer
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Mihi Pozri príspevok
Všetko je pyramída, aj štruktúra v podniku, aj náš štát, aj žilnatina v liste je pyramída.
Ja som nič nepísala o Amway, písala som o Nutrilite. Mne to pomohlo a pomohlo to veľa ľuďom z môjho okolia. Každý má právo mať svoj názor. Ja som len v dobrom chcela poradiť...
A čo sa týka pyramídového Amway, tak za svoje kvalitné a ekologické výrobky dostali už niekoľko ocenení OSN za ekológiu. Neviem koľko firiem s takýmto sortimentom výrobkov sa s tým môže pochváliť.
Mala som kožné problémy z obyčajného umývania riadu a 15 rokov ako používam Amway produkty som nebola u kožnej...
Mala som tiež svoj názor na tento spôsob predaja, ale mala som šancu odskúšať výrobky a zmenila som názor.
Na každý výrobok je 90 dní záruka spokojnosti, ak niekto nie je spokojný bez udania dôvodu vie rozpoužívaný výrobok vrátiť a dostane naspäť celú sumu peňazí. Myslím, že len firma s kvalitnými produktami si to môže dovoliť, ináč by nefungovala viac ako 50 rokov.
Ty máš svoj názor,ja mám svoj názor.......
0 0
Mihi Mihi

Mihi je offline (nepripojený) Mihi

Veselý človek
Gina Er Pozri príspevok
Ty máš svoj názor,ja mám svoj názor.......
To je super, keby sme mali všetci rovnaký názor, tak by bol svet veľmi jednotvárny.
Ja Ti Tvoj názor nechcem zobrať, len som reagovala na to, čo si napísala.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Neodbočili ste od témy? Rieši sa tu bolesť v päte.....
0 0
Mihi Mihi

Mihi je offline (nepripojený) Mihi

Veselý človek
DanielaSĽ Pozri príspevok
Neodbočili ste od témy? Rieši sa tu bolesť v päte.....
asi áno, odbočili
mne pomáhajú doplnky výživy Nutrilite, ale nechala som sa strhnúť a reagovala som na poznámky ohľadne obchodu.
Takže k téme: CaMg od firmy Nutrilite je niečo, čo pomáha, aby sa ostrohy na päte netvorili. Tie pokusy s octom sú krátkodobo možno dobré, ale pozor, ocot odvápňuje, takže aj tak bude treba začať užívať vápnik, lebo nastane problém s kosťami
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mihi Pozri príspevok
asi áno, odbočili
mne pomáhajú doplnky výživy Nutrilite, ale nechala som sa strhnúť a reagovala som na poznámky ohľadne obchodu.
Takže k téme: CaMg od firmy Nutrilite je niečo, čo pomáha, aby sa ostrohy na päte netvorili. Tie pokusy s octom sú krátkodobo možno dobré, ale pozor, ocot odvápňuje, takže aj tak bude treba začať užívať vápnik, lebo nastane problém s kosťami
ja vápnik užívam v minerálke AQUA OS,pretože z Caltátu Plus sa mi neukladal a lyžica octu denne my ublížiť nemôže
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja som tu už niekde písala.....babské recepty absolútne nefungovali...laser, ožiare , obstreky a iné procedúry len na čas..jediné čo zabralo mne a potom aj ostatným, čo som dala kontakt...bola terapia rázovými vlnami...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

DanielaSĽ Pozri príspevok
Ja som tu už niekde písala.....babské recepty absolútne nefungovali...laser, ožiare , obstreky a iné procedúry len na čas..jediné čo zabralo mne a potom aj ostatným, čo som dala kontakt...bola terapia rázovými vlnami...
čítala som o tom len tu u nás v SR je to pekne drahé v ČR stojí jedno sedenie 500.-čk, tu tuším 50e a treba ich užiť 7-8. mne ocot pomohol a to som mala, alebo mám na päte pekný hák
0 0
Mihi Mihi

Mihi je offline (nepripojený) Mihi

Veselý človek
lujza.j Pozri príspevok
ja vápnik užívam v minerálke AQUA OS,pretože z Caltátu Plus sa mi neukladal a lyžica octu denne my ublížiť nemôže
Ocot môže odvápňovať kosti, tak pozor na jeho pravidelné užívanie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať