Zavrieť

Porady

Program pre podvojné účtovníctvo

Ahojte poraďáci pracujúci na programoch MRP. Chcem si kúpiť nový program pre podvojné účtovníctvo, robím pre menšie firmy a úč. program z MRP sa mi zdá celkom cenovo dostupný, len by som rada vedela aké máte s ním skúsenosti a či ste s prograqmom /vizuálny účtovnícky systém/ spokojní.Ďakujem za ochotu. Slávka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Ja tento program využívam roky a som s ním spokojná. Mám win verziu pre JÚ, PÚ i mzdy.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    používam JU, PU aj Mzdy. Najlepšie je mať aj predplatený upgrade, napr. cez Internet. Každý program má svoje plus aj mínus, takisto aj tento program, ale už by som nemenila. Na všetko si treba zvyknúť, potom to už ide jedna radosť.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    lenkak Pozri príspevok
    používam JU, PU aj Mzdy. Najlepšie je mať aj predplatený upgrade, napr. cez Internet. Každý program má svoje plus aj mínus, takisto aj tento program, ale už by som nemenila. Na všetko si treba zvyknúť, potom to už ide jedna radosť.
    Najmä, keď je na Porade ochotná Lenka, ktorá pri problémoch so softom MRP WIN vyťahuje tŕne z päty. A je ochotná pomáhať aj na úkor vlastného oddychu. Ale myslím si, že to je väčšina správnych ľudí tu na Porade.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    ondrejvla Pozri príspevok
    Ale myslím si, že to je väčšina správnych ľudí tu na Porade.
    vždy sa nájde niekto kto pomôže, veď od toho sme tu - na Porade.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    lenkak Pozri príspevok
    Vlasta cmuk, si ma pobavila.
    Lenka veď to je pravda, ja keď som začínala s MRP WIN tak sme obidve riešili moje problémy v noci...Ale výplaty boli ráno hotové...

    Slávka33 je offline (nepripojený) Slávka33

    Slávka33
    Ďakujem dodali ste mi odvahu, ja používam Mzdy a JU z KROSu a tiež som s nimi spokojná, len sú dosť drahí a hlavne multiverzia PU. Ďakujem aj do budúcna za ochotu.

    Program pre podvojné účtovníctvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.