Zavrieť

Porady

Kniha "Nové zdravotné poistenie v praxi"

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Touto cestou si Vám dovoľujem oznámiť, že na budúci týždeň vychádza moja knižka "Nové zdravotné poistenie v praxi".

Vydavateľom je EPOS, www.epos.sk, a knižka bude dostupná v každom lepšom kníhkupectve. Rozsah 480 strán, tvrdá väzba. Doporučená cena v kníhkupectve 598 Sk.

Pri tejto príležitosti sa 2.marca 2005 bude konať krst knižky, na ktorý Vás všetkých srdečne a úprimne pozývam.

Miesto a čas:

Pravda café, nová budova vydavateľstva Pravda na Trnavskej - za športovou halou Mladosť, oproti futbalovému štadiónu Inter, 2.marca 2005 o 17.00.

Podáva sa šampanské, výborná káva (100% Arabica), pivo Bažant a talianske špeciality.

Zároveň sa podáva, či predáva aj uvedená knižka. Cena knižky na tejto akcii bude oproti cene v kníhkupectvách polovičná. A prvých 20 prihlásených účastníkov - členov Porady - má knihu zadarmo (podmienka je jediná - osobná účasť na akcií). Prihlášky prosím na môj mail jmihal@zoznam.sk. V predmete e-mailu prosím uveďte Váš nick (meno), ktorý používate na Porade.

P.S.
Ešte všetkých poprosím, do tejto témy nezapisujte svoje otázky k zákonu a pod.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 16.02.05 at 10:20
Usporiadat
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Tak toto špeciálne využijem. Budem mať autogram :p :p :p . Už teraz sa takto teším.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pre úplnosť prikladám ponukový leták vydavateľstva EPOS.
0 0
Mickya Mickya

Mickya je offline (nepripojený) Mickya

Jozef Mihál
Jasné, sľubujem všetkým Poradcom, že v knihe nájdu osobné venovanie s autogramom .
Na to venovanie sa veľmi teším, dúfam ,že tam toho 2.3. trafím - nie som totiž z BA.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Na www.aurus.sk nájdete mapku miesta konania krstu.

Kto chodíte v BA do Kauflandu na Trnavskej, to nájdete bez problémov - po odbočení z Trnavskej ku Kauflandu nezabočíte na parkovisko Kauflandu ale prejdete popri športovej hale Mladosť až na jej roh a na rohu zabočíte doľava. Prejdete asi 80 m a ste tam.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 25.02.05 at 09:32
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Žiaľ v Bratislave som bola iba 2x v živote a z toho raz ako štvorročná. Takže úplne mi bude postačovať ten autogram, dúfam, že popíšete nejaké pikošky z krstu. Ešte raz Vám gratulujem k vydanej knižke, práve si čítam obsah knižky, bude to veľmi zaujímavé.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
lenkak - na www.aurus.sk budú uverejnené fotografie z krstu, takže touto cestou dokonca spoznáte i niektorých Poradcov...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Toľko pozitívnych správ naraz, .... určite si ich stiahnem a budem hrať tipovačku, kto je kto.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Jozef Mihál
na www.aurus.sk budú uverejnené fotografie z krstu, takže touto cestou dokonca spoznáte i niektorých Poradcov...
babenky, pekne sa "oháknite", naj vyzeráte k svetu
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Jasnééé, solárium beží už dva týždne, dnes kozmetika, zajtra nákup oblečenia značky Versace, v pondelok manikúra a v stredu vizážista a kaderník .
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ingi, ten stredajší plán by som prehodila na utorok, lebo mám pocit, že ten krst nestihneš ... alebo si musíš privstať v stredu okolo 04.00, aby si to všetko zmákla
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Vladi, chrobák v hlave....musím kuknúť do diára .
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Inka, Vladka ... poznáte to, že: sme také, aké sme ....
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
janaGT
Inka, Vladka ... poznáte to, že: sme také, aké sme ....
jani, toto všetko je v rámci srandy ... dúfam, že to inak nechápeš ... ale spomínané poznám, ale mám lepšie: aká som, taká som, mamičkina a oteckova som
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
ingi
Jasnééé, solárium beží už dva týždne, dnes kozmetika, zajtra nákup oblečenia značky Versace, v pondelok manikúra a v stredu vizážista a kaderník .
to sa tu vyhrážajú vizážistom práve tie čo vyzerajú ako svoja vlastná najmladšia dcéra
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

jasné že v rámci srandy .... veď aj ja som to myslela v rámci srandy
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Janka, vstúpim si do svedomia , ale aj tak - aspoň mi dopraj tú ružovú kabelku od Armaniho, čo si idem kúpiť (ale kam??? - tu moja tvorba končí )...

0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Lubka, tak teraz sa červenám...
Ozajko, dúfam, že prídeš??
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
ingi
Lubka, tak teraz sa červenám...
Ozajko, dúfam, že prídeš??
Jasnačka, že áno :p a žeby sme boli na úrovni, máme už predsa príležitosť nakupovať u bývalého Veľkého Baťu Samé svetové najznačky minisukňa za nejakých púhych 100.000 a pod!
0 0
Heleč Heleč

Heleč je offline (nepripojený) Heleč

Beriete do partie aj začiatočníkov "poraďákov"?

P.S. Na nákupoch som už bola. Stačí dobehnúť do salónu a určite ma nespoznáte . . .
0 0
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

Ak sa k porade hlásiš, tak prečo nie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať