Zavrieť

Porady

Kniha "Nové zdravotné poistenie v praxi"

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Touto cestou si Vám dovoľujem oznámiť, že na budúci týždeň vychádza moja knižka "Nové zdravotné poistenie v praxi".

Vydavateľom je EPOS, www.epos.sk, a knižka bude dostupná v každom lepšom kníhkupectve. Rozsah 480 strán, tvrdá väzba. Doporučená cena v kníhkupectve 598 Sk.

Pri tejto príležitosti sa 2.marca 2005 bude konať krst knižky, na ktorý Vás všetkých srdečne a úprimne pozývam.

Miesto a čas:

Pravda café, nová budova vydavateľstva Pravda na Trnavskej - za športovou halou Mladosť, oproti futbalovému štadiónu Inter, 2.marca 2005 o 17.00.

Podáva sa šampanské, výborná káva (100% Arabica), pivo Bažant a talianske špeciality.

Zároveň sa podáva, či predáva aj uvedená knižka. Cena knižky na tejto akcii bude oproti cene v kníhkupectvách polovičná. A prvých 20 prihlásených účastníkov - členov Porady - má knihu zadarmo (podmienka je jediná - osobná účasť na akcií). Prihlášky prosím na môj mail jmihal@zoznam.sk. V predmete e-mailu prosím uveďte Váš nick (meno), ktorý používate na Porade.

P.S.
Ešte všetkých poprosím, do tejto témy nezapisujte svoje otázky k zákonu a pod.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 16.02.05 at 10:20
Usporiadat
Heleč Heleč

Heleč je offline (nepripojený) Heleč

Dík.

V stredu sa stretneme na živo . .
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Baby, keď sa budete fotiť na krste, dajte si vééééééľkéééé vizitky, aby ste boli identifikovateľné
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pripomínam...dnes, 2.3.05 o 17:00 v Pravda café...
k 71.jpg  
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Bol som to omrknúť,nie je to primalé?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
V najhoršom sa presťahujeme na Inter...
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

... myslíte na štadión tak potom sa treba teplo obliecť, aby sme nepomrzli, alebo si dačo priniesť na zohriatie, napr. varené vínko
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Ticho Vam zavidim, ale prajem prijemne chvile medzi "svojimi". Cauko belko, zabavte sa.
0 0
GABRIELA GABRIELA

GABRIELA je offline (nepripojený) GABRIELA

Jozef , celkom Vám závidím že sa stretnete s toľkými poraďákmi. A im závidím že sa stretnú s Vami. Tak nech Vám to dnes výjde a na tie fotky sa vééééľmi teším. A dúfam že aj Prievidza niekedy ešte platí. Pekný deň.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ukážka z knihy, kapitola Tipy a triky. Príklad ako ušetriť na odvodoch pri ročnom hrubom plate zamestnanca vo výške 240000 Sk:


Porovnajme všetky tri modelové príklady – pánov Adama, Alexa a Alfonza a ich zamestnávateľov.

Pán Adam bude mať za rok 2005 čistý príjem 185059 Sk.

Pán Alex bude mať za rok 2005 čistý príjem 199440 Sk, čo je o vyše 14000 Sk viac ako pán Adam.

Pán Alfonz bude mať za rok 2005 čistý príjem 201954 Sk, čo je o temer 17000 Sk viac ako pán Adam a o 2500 Sk viac, ako pán Alex.

Zamestnávateľ pána Adama bude mať za rok 2005 finančné náklady spojené so zamestnávaním pána Adama vo výške 324480 Sk.

Zamestnávateľ pána Alexa bude mať za rok 2005 finančné náklady spojené so zamestnávaním pána Alexa vo výške 271680 Sk, čo je o temer 53000 Sk menej, ako zamestnávateľ pána Adama.

Zamestnávateľ pána Alfonza bude mať za rok 2005 finančné náklady spojené so zamestnávaním pána Alfonza vo výške 269568 Sk, čo je o 55000 Sk menej, ako zamestnávateľ pána Adama a o 2100 Sk menej, ako zamestnávateľ pána Alexa.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Jozef a kto má na starosti tie objednávky?! Pýtam sa preto, lebo by som bola rada, keby ste sa mi do knihy podpísali. Alebo podpíšte viac kníh a povedzte tomu, kto vybavuje objednávky, nech poraďákom automaticky zabalí takú knihu čo je už s podpisom... joj ale keď sa zamyslím... ja by som chcela nie len s podpisom, ale aj aby tam bolo napísané, že je to pre mňa aby som mohla machrovať, že sme kamaráti
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

P. Mihal, nic ine Vam neostava, len kupit velke pero s velkou tuhou a vsetkym poradakom, ktori nemozu byt s Vami poslat venovanie, tak ako pise Beata.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ale defčata, veď nám to už Jožko sľúbil, takže nič sa vy nebojte
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
... aha tuto:

Jozef Mihál
Jasné, sľubujem všetkým Poradcom, že v knihe nájdu osobné venovanie s autogramom .
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Vidno, ze pozeram len posledne prispevky, dik vladan
0 0
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

Ahojte ľudia, kto všetci idete na krštiny? Na už mám cestovnú horúčku (budem cestovať tri zastávky autobusom) a od rána sa neviem sústrediť na robotu.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Luba2
Ahojte ľudia, kto všetci idete na krštiny? Na už mám cestovnú horúčku (budem cestovať tri zastávky autobusom) a od rána sa neviem sústrediť na robotu.
Ľubi, sa ti vysmieva, čooo? nám tu z východu, čo Blava je nám vzdialená a "temer neprístupná" ... vystískaj za mňa Jožka, dobre?
0 0
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

Vladi vybavím k Tvojej spokojnosti. A okrem toho, vôbec som to nemyslela ako provokáciu. Mala si si vybaviť služobku, prísť do Blavy a mohli sme krstiť aj tri dni. Nechaĺa by som Ťa prenocovať.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
kdeže služobku ... ja som chcela normálne brať dovolenku a zviesť sa s manželom, ktorý mal byť v Blave už včera ... no šéfstvo mu služobku preložilo o týždeň skôr! ... no netrafí ťa? ... mohlo byť prekvapko
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Bratislava - čítajte SS-ky!
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
vladan
kdeže služobku ... ja som chcela normálne brať dovolenku a zviesť sa s manželom, ktorý mal byť v Blave už včera ... no šéfstvo mu služobku preložilo o týždeň skôr! ... no netrafí ťa? ... mohlo byť prekvapko
A bez chlopa ni na krok? I ja som ťa pozývala! dostala si vôbec SS-ku?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať