Zavrieť

Porady

Digitálny fotoaparát a kamera

Ahojte , potrebovala by som poradiť pri kúpe dig. fotoaprátu, rozhodujeme sa medzi Olympusom mju760 alebo Panasonicom, a kamera minidv vie mi nekto poradiť či sú lepšie sony napr 37 alebo zasa panasonic 80.Chceli by sme to stihnúť ešte dod dovolenky (za týždeň) Dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Newww je offline (nepripojený) Newww

    Človek Newww
    Skus pohladat na nete recenzie na dane fotaky a podla toho sa rozhodni. Ale urcite nech ma opticku stabilizaciu.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    holubička1 Pozri príspevok
    Ahojte , potrebovala by som poradiť pri kúpe dig. fotoaprátu, rozhodujeme sa medzi Olympusom mju760 alebo Panasonicom, a kamera minidv vie mi nekto poradiť či sú lepšie sony napr 37 alebo zasa panasonic 80.Chceli by sme to stihnúť ešte dod dovolenky (za týždeň) Dík
    Mam tomu rozumiet, ze uvazujes kupit bud kompakt, ktory vie video, alebo videokameru, s ktorou chces aj fotit? Nezavidim ti ten tyzden, lebo:
    1.kupoval by som take daco cez internet (je to lacnejsie)
    2.na trhu je vela vyrobkov, cize by som porovnaval aspon tyzden. Mne to teda trvalo nejaku dobu nez som sa rozhodol.
    Pokial chces vidiet video z kompaktu v rozliseni 640x480:
    http://www.upnito.sk/download.php?fi...85d13aa5484c66
    (momentalne na servri je porucha)
    a foto:http://flog.pravda.sk/duvesov.flog

    Ako ti doporucuje predosly uzivatel, tak napr. skus recenzie na: www.digineff.cz je to stranka gigitalneho guru Ondreja Neffa. Na trhu dostat aj nejake jeho knihy. Papa.

    holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

    holubička1
    Ďakujem všetkým za rady, pokúsim sa niečo nájsť, chceli by sme šikovný digi foťak , ale aj tu kameru, vlani sme našu skoro novú trošku omočili v mori v chorvatsku, tka teraz trošku štrajkuje, po roku ju začala zožierať soľ. Je dobrý obchod cez pixmaniu? Poraďte mi nejaký net obchod. ďakujem.

    Digitálny fotoaparát a kamera

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.