Zavrieť

Porady

Zlozvyk žmurkanie

Ahoj poraďáci. Môj syn začal s takým nepríjemným zlozvykom, nápadne žmurká. Na vyšetrení u očnej lekárky sme boli, oči má v poriadku, je to zlozvyk. Nestretli ste sa s tým niekto, prípadne sa vám možno podarilo takýto zlozvyk odstrániť. Prosím o radu.
Usporiadat
retro13 retro13

retro13 je offline (nepripojený) retro13

bratranec mal podobne tiky a nakoniec to bolo nervoveho povodu zo stresu v skole. Postupne sa stratili . . resp. uz bol po skole . .
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

chlapci a dievčatá..normálne ste ma rozplakali prišli ste niekto na nejakú super vec??mám tiež problémiky so synom už cca od 5 rokov..teraz bude mať 11 a stále nejaké nové zlozvyky najprv vyvracal oči do hora-myslela som,že je to od šiltovky..potom to prestalo a začal "hmmkať"..prestalo a začal žmurkať--potom zase pokašliavať a zas žmurká..sú tam za tie roky prestávky,kedy je kľud" ,ale už som z toho zúfaláje poslušný,jednotkár,vie sa baviť,slušné správanie..lásky má veľa..môže to byť ten syndrom??snád to nebude mať až do 20 a viac ako vy niektorí,čo tu píšete..je to hrôza
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Ďakujem za Vaše rady v SS snád to všetko len ja moc vnímam,lebo ako zisťujem,kopec detí vo vývoji má nejaké zlozvyky a prešli:-) napíšem,čo najviac zaberá..škoda len,že chalani nedali vedieť,ako dopadli..snád im to tiež prešlodržím všetkým palce
0 0
KristínkaDK KristínkaDK

KristínkaDK je offline (nepripojený) KristínkaDK

Náš malý si zase večne točí vlasy na hlave. Upozorníme ho, ale o chvilu úpne podvedome točí zas. Dcérka v pohode, no synátor nás takto trápi už asi tri roky
0 0
denča38 denča38

denča38 je offline (nepripojený) denča38

Môj syn má 15 rokov, od 6 rokov má všelijaké tiky, stále sa to menilo, najprv žmurkal, potom mykal celým telom, neskôr začal pohmkávať a fuňať, niekedy to bolo neznesiteľné, v škole sa mu smiali. Diagnostikovali mu touretov syndrom. Striedajú sa mu obdobia kľudu a tikov. Dokonca mal kľud 2 roky. Už som si myslela, že to prešlo. Pred 2 mesiacmi to prišlo znova. Bol prechladnutý, stačilo, že smrkal a už mu to zostalo, teraz stále posmrkáva. Čo som sa už nachodila do školy a vysvetľovala, že za to nemôže, že je to choroba. My, rodičia sme si už zvykli, ale stále sa nájdu ľudia, hlavne deti, ktoré sa mu smejú. A on bojuje ako môže. Sme k nemu dobrí, chápaví, stále mu opakujeme, že on za to nemôže, je to ťažšie, lebo je v puberte a je strašne citlivý, ale má aj dobrých kamarátov, ktorým to vôbec nevadí a to ho najviac drží. Hovorí sa, že takto spoznáš naozajstných priateľov, sú s tebou v dobrom aj v zlom. Chce to len trpezlivosť a citlivý prístup k dieťaťu, aby vedelo, že ho máte radi i keď niektorí ľudia vedia byť zákerní. Pomaly sa učí ako s tým žiť. Nechcela som týmto nikoho vystrašiť, ak sa stalo, tak mi to prosím prepáčte.
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

KristínkaDK Pozri príspevok
Náš malý si zase večne točí vlasy na hlave. Upozorníme ho, ale o chvilu úpne podvedome točí zas. Dcérka v pohode, no synátor nás takto trápi už asi tri roky
Sme mimo temy

...ale daj syna vystrihat uplne nakratko, pomaha to, vyskusane
1 0
xjozox xjozox

xjozox je offline (nepripojený) xjozox

LETKO
poprosil by som o zaslanie toho ukľudňujúceho cvičenia. Syn /2.roky/ začal žmurkať ....
môj mail: furo291@azet.sk
Ďakujem veľmi pekne
0 0
julka07 julka07

julka07 je offline (nepripojený) julka07

p.Letko prosim,odoslite mi ten subor na mail julka@orava.sk. Dakujem.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
julka07
p.Letko prosim,odoslite mi ten subor na mail julka@orava.sk. Dakujem.
Odoslané.
1 0
Miro6666 Miro6666

Miro6666 je offline (nepripojený) Miro6666

Pan Letko veĺmi by som Vás poprosil o zaslanie ukĺudňujúcej nahrávky na mail otruba@post.sk . Ďakujem
0 0
žužu82 žužu82

žužu82 je offline (nepripojený) žužu82

Dobrý deň pán Letko neviem či ešte máte tu nahrávku ale tiež Vás chcem poprosiť o zaslanie môj mail zuzana82@zoznam.sk ďakujem.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
p. s.: nevolajte ma pán Letko, Letko je len prezývka žužu82, už som odoslal.
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať