Zavrieť

Porady

Účtovné smernice a obeh účtovných dokladov

Prosím Vás súrne by som potrebovala nahliadnuť do smerníc - obeh účtovných dokladov a účtovné smernice - rozpočtové organizácie. Kto ich má vypracované, prosím pošlite mi.
Čakáme kontrolu.

Ďakujem Sinduska
Naposledy upravil sinduska : 22.02.07 at 12:01
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dobrak je offline (nepripojený) dobrak

    dobrak
    Práve teraz tvorím nový vnútorný predpis pre detsky domov a aj mne by sa zišla nejaká vhodná smernica pre obeh účtovných dokladov pre štátne rozpočtové organizácie, aby som mal s čím porovnať.

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    dobrak Pozri príspevok
    Práve teraz tvorím nový vnútorný predpis pre detsky domov a aj mne by sa zišla nejaká vhodná smernica pre obeh účtovných dokladov pre štátne rozpočtové organizácie, aby som mal s čím porovnať.
    Dávam Ti do pozornosti takúto pomôcku, ktorá bola sprístupnená tu na porade. Možno Ti to pomôže pri tvorbe.

    alize je offline (nepripojený) alize

    alize
    Intrerné smernice pre nepodnikateľské organizácie verzia 1.7.2007
    od Verlag Dashöfer Info linka:02/33005555
    www.dashofer.sk treba objednať. Alebo objednať od RVC Rovinka :Interné smernice od Ing. Bránikovej veľmi dobré pomôcky.
    Alize

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    marek15 Pozri príspevok
    Dávam Ti do pozornosti takúto pomôcku, ktorá bola sprístupnená tu na porade. Možno Ti to pomôže pri tvorbe.
    Na ten priložený súbor sa nevzťahuje autorský zákon? Máš súhlas od autora na reprodukciu? Ak dobre viem, tak ten konkrétny vydávateľ ktorého reprodukuješ si stráži svoje autorské práva....

    P.S. Aspoň zdroj by si mohol uviesť, že odkiaľ to máš.

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    smith Pozri príspevok
    Na ten priložený súbor sa nevzťahuje autorský zákon? Máš súhlas od autora na reprodukciu? Ak dobre viem, tak ten konkrétny vydávateľ ktorého reprodukuješ si stráži svoje autorské práva....

    P.S. Aspoň zdroj by si mohol uviesť, že odkiaľ to máš.
    Ako som napísal , je to z Porady, z priloženého linku - príspevok č. 24
    http://www.porada.sk/t257-p3-interna-smernica.html

    Ten súbor videlo 3 987 ľudí a nikto neupozornil na to, že je to chránené autorskými právami, takže som si nemal dôvod myslieť, že to nemôžem odporučiť nikomu ďalšiemu tu na porade.

    bef je offline (nepripojený) bef

    bef
    sinduska Pozri príspevok
    Prosím Vás súrne by som potrebovala nahliadnuť do smerníc - obeh účtovných dokladov a účtovné smernice - rozpočtové organizácie. Kto ich má vypracované, prosím pošlite mi.
    Čakáme kontrolu.

    Ďakujem Sinduska

    Robila som smernice pre rozpočtovú organizáciu a veľmi mi pomohla vzorová Vnútroorganizačná smernica pre vedenie účtovníctva Štátnej školskej inšpekcie. K smernici sú aj prílohy, ak budete mať o niektoré záujem tak pošlem (najlepšie mailom) aj tie. Verím, že pomôže aj Vám.

    Pekný deň
    Naposledy upravil bef : 25.10.07 at 19:49
    Milá, alebo milý Bef. Vobec ma neteší, že materiál, ktorý som Vám poskytla na seminári z dobrej vôle a snahou pomoct Vam, takto verejne rozsirujete na internete, samozrejme bez mojho suhlasu .... Je to dostatocne ponaucenie do buducna....

    bef je offline (nepripojený) bef

    bef
    karacsonyka Pozri príspevok
    Milá, alebo milý Bef. Vobec ma neteší, že materiál, ktorý som Vám poskytla na seminári z dobrej vôle a snahou pomoct Vam, takto verejne rozsirujete na internete, samozrejme bez mojho suhlasu .... Je to dostatocne ponaucenie do buducna....
    Milá karacsonyka ospravedlňujem sa ak som sa Ťa dotkla v snahe pomôcť ostatným, ale nevedela som od koho si mám pýtať súhlas keďže to bolo už dosť dávno a uvedená smernica bola poskytnutá ako pomôcka nielen mne ale práve preto som uviedla organizáciu. Takže ešte raz sa ospravedlňujem a prílohu s uvedenou smernicou som z môjho príspevku zrušila.

    Prajem pekný deň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.