Zavrieť

Porady

Kafčo-Košice

emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Zakladam novú tému, aby sa medzikrajové stretka neplietli a dávam otázku: Príde dnes niekto na to kafčo do Starej....(neviem čoho, nie som z KE) , keďže gabika odriekla, aby som tam nesedela sama....to si môžem kávu dať aj doma
Usporiadat
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

emily, myslis to miesto, kde sme boli po skoleni? Stara sladovna? Ja urcite neprídem, lebo den ma pre mna málo hodín..občas síce hodín je aj dosť, len už nemám síl ani na sedenie pri káve a som rada, ak tu sedím pasívne a čítam a čítam...Maj sa krásne
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

ekin
emily, myslis to miesto, kde sme boli po skoleni? Stara sladovna? Ja urcite neprídem, lebo den ma pre mna málo hodín..občas síce hodín je aj dosť, len už nemám síl ani na sedenie pri káve a som rada, ak tu sedím pasívne a čítam a čítam...Maj sa krásne
Je to Stará sladovňa a ešte to má nejaký modernejší názov nejaký pub.
S časom som na tom podobne, ale pre relax by som tam šla....no uvidíme či sa niekto ohlási
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
emily
Zakladam novú tému, aby sa medzikrajové stretka neplietli a dávam otázku: Príde dnes niekto na to kafčo do Starej....(neviem čoho, nie som z KE) , keďže gabika odriekla, aby som tam nesedela sama....to si môžem kávu dať aj doma
... ja prííídem, emily dúfam, že ma nesklameš
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

vladan
... ja prííídem, emily dúfam, že ma nesklameš
vladi hoď mi prosím do SS nejaký telefón, keby som bola stratená. Ale prídem asi až po 16,00. A ešte z tej fotky v profile myslíš že ťa spoznám?
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Ospravedlňujem sa všetkým, včera som behala s malou po doktoroch, nebola som ani v práci, tak som sa Vám nemohla ozvať. Dúfam, že káva chutila.
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

bolo mi zreferované len toľko, že na kafčotreff prišli Emily a Vlaďa, dali si kávu, džús a bielô, kecali a pol siedmej dali rozchod. žiadne podrobnosti nevieme. Ja som sa tiež ospravedlnila, hanbím sa, no fakt to tentoraz nevyšlo. Nabudúce dúfam bude organozivať niekto iný, ešte raz taký trapas neprežijem.
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Haló baby, ja som sa tiež ospravednila, ale chceme vedieť aj nejaké podrobnosti
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Lucy
Haló baby, ja som sa tiež ospravednila, ale chceme vedieť aj nejaké podrobnosti
keďže sme boli len dve, tak sme pretriasali súkromie a nechcite 2a pol hodinový pokec dvoch báb dať do písomnej formy..
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Pohodička A myslite, že nabudúce chcete k sebe aj inú spoločnosť??
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Lucy
Pohodička A myslite, že nabudúce chcete k sebe aj inú spoločnosť??
Lucy Ty nevieš, že viac hláv - viac kapusty?
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Jasnéééé, takže najbližšie bude kapustovica
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

alebo kapustnica?
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Pomaly, ale isto sa blížime k tomu nášmu úžasnému dátumu, keď sa naše stresové obdobie blíži ku koncu. No a možno nastane aj tá chvíľa, aby sme si kafčopárty zorganizovali. Že ešte skoro na také myslieť? No ani nie, ja ani neviem, ako prešiel tento týždeň, a tak pojde aj ten ďalší, a potom príde veľká noc, a hneď po nej by sa dalo niečo zbúchať. Čo vy nato banda z východu? Však mi budeme veľmi šikovné a podáme daňové priznania našim tetuškám ešte pred veľkou nocou, aby sme mali kľud,a oni na daňáku radosť, že? Takže čo také kafčotreff 30.3.2005?

Vladi pre Teba, ja viem, ja viem, ale teraz sa z toho nevyzujem, neboj, aj keby bandurky padali ta pridzem.
Naposledy upravil S21 : 11.03.05 at 07:36
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Nebude lepšie nechať to na apríl?
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

emily
Nebude lepšie nechať to na apríl?

uvidíme aké budú ohlasy
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Ja tiež radšej apríl. Už aby tu bol!!!!
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Apríl, keď to do vtedy prežijem.
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

ja veľmi rada prídem, ale skôr ako 01.04. na to jednoducho ani len myslieť nebudem môcť, takže ja som za apríl - s tým, že 07.04. a 08.04. som ja mimo KE - vegetím po daňovom priznaní v Tatroch našich krááásnych
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Lucka, no Tebe bude fajn
Gabi ... ja len pripomínam, nezabudnite si so sebou zobrať fotoaparát, teda aspoň jedna a bandurky, švábky, či akú zeleninu kľudne nechaj doma
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

joj Zuzi, vieš ako hrozne sa už tešííím?!
z tohto teraz žijem v tomto "daňovopriznaňovo" ťažkom období
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať