Zavrieť

Porady

Kafčo-Košice

emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Zakladam novú tému, aby sa medzikrajové stretka neplietli a dávam otázku: Príde dnes niekto na to kafčo do Starej....(neviem čoho, nie som z KE) , keďže gabika odriekla, aby som tam nesedela sama....to si môžem kávu dať aj doma
Usporiadat
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Prečo myslíš Zuzka? Najprv musím prežiť dnešný deň a potom to zvládnem aj do konca marca. Snáď. Dnes mám deň PES. Ani mi to nemyslí, všetku muníciu som minula a hlava, jájjj, tá koťuha mi to ešte spestruje.
0 0
Alexandra Molnárová Alexandra Molnárová
Ja mám 4. a 5.4. školenie! Nemohlo by to byť niekedy vtedy?!
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Takže nový termín: 4.4.2005, kto je za?
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

S21
Takže nový termín: 4.4.2005, kto je za?
pripomínam, že 4.4. nemôže Alexandra...viď príspevok pred týmto. Gabi urob si debilník. Tu je rekapitulácia 4.a 5.nemôže Alexandra 7.a 8. nemôže Luckasari
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

emily
pripomínam, že 4.4. nemôže Alexandra...viď príspevok pred týmto. Gabi urob si debilník. Tu je rekapitulácia 4.a 5.nemôže Alexandra 7.a 8. nemôže Luckasari
no ja som to pochopila tak, že Saša môže 4. a 5.4, lebo vtedy bude na školení zrejme v KE. Saša rýchlo sa vyjadri
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
emily
pripomínam, že 4.4. nemôže Alexandra...viď príspevok pred týmto. Gabi urob si debilník. Tu je rekapitulácia 4.a 5.nemôže Alexandra 7.a 8. nemôže Luckasari
EMILY...čo tak si to prečítať ešte raz.. abo chceš opakovať ročník
0 0
Alexandra Molnárová Alexandra Molnárová
Áno! Nie som z Košíc, ale 4. a 5.4. budem v Košiciach a rada by som prišla na kafčo!
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ahojte Košičaňe ... takže ja hlasujem za 5.4.2005, lebo štvrtého je pondelok a pondelky sú najhnusnejšie dni v mojom pracovnom živote, takže preto! ... ak by ste sa náhodou väčšina dohodli na ten "hnusný" pondelok, tak sa prispôsobím (lebo ja som taká prispôsobivá), ale neručím za to, ako budem vyzerať!

Saška, dúfam, že ti to školenie nezrušia, tak ako minule!
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Tak som to pochopila správne, takže

NEW TERMÍN: 4.4.2005
ta 5 nemôžem ja, bo doma mi budú triasť pravicou
Naposledy upravil S21 : 11.03.05 at 13:22
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Hlinkovx
EMILY...čo tak si to prečítať ešte raz.. abo chceš opakovať ročník
Sýpem popol na hlavu....nepochopila som, že Alexandra nie je z KE, len sa tam práve vyskytne
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
emily
Sýpem popol na hlavu....nepochopila som, že Alexandra nie je z KE, len sa tam práve vyskytne
no neva..keď nepochopíš..opýtaj sa ma ..ale s tým popolom prestaň, bo tu všade popol...a už ani nevidím na toten môj monitor.. :p
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

OK, ja teda zatiaľ počítam s termínom 04.04.2005 - ale tiež neviem, ako budem vyzerať, lebo to bude prvý normálny deň po daňovom priznaní, takže šaľeny deň v práci ..... ale rada sa stretnem a prispôsobím
ľem keby ciganky z neba padali ta možno neprídem
0 0
Alexandra Molnárová Alexandra Molnárová
No konečne som sa dostala k porade a môžem len súhlasiť s výberom na 4.4.. Dúfam, že mi to fakt zase nezrušia
0 0
Monica Monica

Monica je offline (nepripojený) Monica

Tak teda u nás je to 4.4. na sto pro? A kde?
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Asi to musíme ráno hodiť do pléna, lebo asi celý východ už drichme.
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

emily
Asi to musíme ráno hodiť do pléna, lebo asi celý východ už drichme.
Východ nedrichmite, ja dnes odchádzam a prídem až v pondelok, tak sa pekne dohodnite, kto, kde, ako, o koľkej a podobne, aby som v pondelok aj ja vedelo.
0 0
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
Dajte ešte vedieť presný deň rada prídem medzi Vás. Neviem ako na tom budem s časom. Lebo teraz som v riadnych stresoch.To je strašné s tými DP. Ahojte.
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Valika
Dajte ešte vedieť presný deň rada prídem medzi Vás. Neviem ako na tom budem s časom. Lebo teraz som v riadnych stresoch.To je strašné s tými DP. Ahojte.
Valika, stretko má byť v pondelok 4.4.05. To už bude po daňových
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

dohodnite nejak kafčo...ja bežím po poisťovniach
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ale termín už poznáme, je to 4.4.2005 (viď predošlé diskusie), len to treba potvrdiť a dohodnúť čas a miesto ... Takže idem na to ...


kto všetko nakluše na kafčotreff do Košíc dňa 4.4.2005???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať